Сад-город

Тепличні грунти

— 19 лютого 2014 —

Ґрунт для городньої теплиці може бути сильною позитивною складовою її продуктивності.


Обліпиха

— 19 лютого 2014 —

Таку назву ця рослина отримала завдяки зовнішньому вигляду, адже її гілки суцільно обліплені цілющими плодами. 


Подбайте про новий урожай

— 12 лютого 2014 —

На календарі останній місяць зими. Але синоптики нас не радують, і навіть бабак Тимка напророчив затяжну зиму. Весна, за прогнозами, наступить лише у квітні - і відразу літо. А з огляду на це, потрібно завчасно подбати про новий урожай.


Баклажани - час сіяти насіння

— 12 лютого 2014 —

З усіх овочів - це найніжніша культура, що зростає у нас. Баклажани мають особливий, ні з чим непорівнянний смак. Ми їх частіше називаємо «синенькі», хоча є вже й білі, такі ж смачні. Крім смаку, вони мають гарні дієтичні та лікувальні властивості. У баклажанах є вітаміни групи В, С, РР, а також численні мікро- і макроелементи: калій, фосфор, залізо, кальцій, магній, мідь, марганець.


Особливості вирощування салатів

— 12 лютого 2014 —

У розумінні більшості людей салат - це культура, листя якої використовують у свіжому вигляді. З цього погляду до салатних овочів можна віднести як безпосередньо істинні салати, так і салат-латук, пекінську капусту, крес-салат, ендивій, ескаріол, салатну гірчицю, шпинат, цикорний салат і ряд інших культур.


Базилік - ароматний і багатоликий

— 5 лютого 2014 —

Ця цікава пряна ароматна рослина дуже популярна в кухні народів Південної Європи, Кавказу, Південно-Східної Азії й Африки. Рід базиліку  (Ocimum basilicum) належить до сімейства губоцвітних і нараховує близько 150 видів, розповсюджених у тропічних і субтропічних країнах в усьому світі.


Трав'яні закваски для підживлення

— 5 лютого 2014 —

Відмінним добривом для рослин є трав'яна закваска. Щоб зрозуміти чому, потрібно згадати, що крім макроелементів - азоту, фосфору й калію, рослини мають потребу в основному будівельному матеріалі - вуглеці. 


Усе про насіння овочів

— 5 лютого 2014 —

Не за горами новий дачний сезон. Настав час перевіряти і поповнювати свій посівний фонд! Як оцінити якість власного насіння і вибрати придатне для посіву? Що краще вибрати в магазині? Про що розповідає кожний пакетик? Від чого залежить розмір насіння, навіщо деяке з нього пахне? Сьогодні ми розповімо про це та багато про що інше.


Війна з бур'янами. Топ найзлісніших бур'янистих трав

— 29 січня 2014 —

Усім відомо як псують нам настрій бур'яни, що виросли на дачних ділянках і в заміських садибах. І якщо неправильно запобігати їхньому зростанню і процвітанню, можна досить довго й нудно з цим боротися.


Попіл: два в одному

— 29 січня 2014 —

Попіл являє собою мінеральний залишок, що утворюється при спалюванні різних органічних речовин. У першу чергу, це гарне калійно-фосфорне і вапняне добриво. Але він містить ще до 30 мінеральних компонентів, у тому числі, масу мікроелементів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс