Сад-город

Правильне підживлення рослин

— 12 червня 2013 —

На жаль, без підживлень у садово-городній справі не обійтися, але важливо не просто підживлювати, а робити це правильно!


Боротьба з попелицею народними засобами

— 12 червня 2013 —

Зима цього року була досить теплою, комфортною для комах. Тому зараз ми можемо спостерігати навалу шкідників саду, у тому числі й попелиці.


Як боротися з капустяною совкою

— 12 червня 2013 —

Капустяна совка всеїдний шкідник, який вражає понад 70 видів рослин. На жаль, гусениці капустяної совки відрізняються рідкісною ненажерливістю, оскільки вони майже повністю всеїдні.


Овочі-велетні без хімії

— 5 червня 2013 —

Усе частіше особливим шиком вважається виростити плоди покрупніше. І найвищий пілотаж - виростити їх без мінеральних добрив!


Виноградний зудень

— 5 червня 2013 —

Виноградний зудень - мікроскопічний кліщик, поселяється на листях. Ознаки: на верхньому боці листя утворюються галли-здуття, на нижньому - поглиблення, покриті сірим повстяним пушком.


Хвороби і шкідники червоної смородини

— 5 червня 2013 —

Ворогів у смородини чимало. Вони позбавляють нас урожаю і часто поширюють небезпечні для смородини хвороби.


Правильно вирощуємо квасолю

— 5 червня 2013 —

Для того щоб одержувати гарні врожаї цього овочу, потрібно запам'ятати, у першу чергу, що квасоля – рослина теплолюбна, насіння якої проростає при температурі вище 10°С. 


Пасинкування огірків, як правильно?

— 29 травня 2013 —

Поговоримо сьогодні про те, як правильно пасинкувати огірки. Якщо з пасинкуванням помідорів починаючі городники ще бідно знайомі, то необхідність пасинкування огірків для них - відкриття.


Добрива з... бур'янів

— 29 травня 2013 —

Виполоті бур'яни можна вжити з користю: квасити у діжці разом з квітками та корінням. Через два тижні буде готове зовсім безкоштовне та дуже корисне добриво для рослин.


Чим нагодувати лозу

— 29 травня 2013 —

Запилення винограднику пройшло, але це не означає, що можна розслабитися та чекати врожаю! Тепер він повністю залежить від нашого догляду.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс