Куточок споживача

Яке буває та чим корисне рослинне молоко

— 11 липня 2021 —

Альтернатива традиційному молоку – так зване рослинне молоко (соєве, кокосове, рисове й т. д.), яке поборники ЗСЖ уважають корисним. Відзначимо, що в різних технічних регламентах немає такого поняття як «рослинне молоко». Різноманітні напої з горіхів і злаків продавці й покупці називають молоком (або вершками) за власною ініціативою, за аналогією зі сталим виразом «кокосове молоко». Такі напої звичайно білого, молочного кольору й відповідної консистенції.


Як правильно читати етикетки на косметиці. Частина 1

— 27 червня 2021 —

Є офіційний міжнародний стандарт (INCI), згідно з яким виробники косметичних засобів розміщають інформацію про продукт на етикетках.


В Україні заборонили пластикові пакети

— 13 червня 2021 —

1 червня Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект 2051-1, яким обмежує поширення пластикових пакетів. Ще їх називають поліетиленовими.


Українці повинні переоформити субсидії: на це відвели 5 місяців

— 27 травня 2021 —

В Україні з 1 травня змінилися правила отримання житлових субсидій - для оформлення на наступний період необхідно подати нову заяву та декларацію. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.


В Україну завезли небезпечний посуд. Свинець і кадмій у посуді: що потрібно знати споживачам?

— 23 травня 2021 —

В Україну з Німеччини завезли каструлі марки De Luxe, у яких виявили шкідливі для здоров’я людини метали. Про це в п’ятницю, 7 травня, повідомила прес-служба Держпродспоживслужби Києва на своїй сторінці в Facebook.


В Україні прагнуть заборонити використовувати шифер і ще ряд будматеріалів. Чи змусять людей міняти дахи

— 16 квітня 2021 —

Традиційний для України покрівельний матеріал - шифер - виявився в чорному списку. У нашій країні його використання можуть повністю заборонити.


Як за законом утихомирити шумних сусідів

— 20 березня 2021 —

На носі весна - традиційний час ремонтів, і багато хто побоюється, що вже зовсім скоро відбійні молотки, перфоратори й дриля знову не будуть давати спати ночами, пише видання «Вести».


Звички, які скорочують життя вашого ноутбука

— 7 березня 2021 —

Покупка ноутбука — завжди велика справа. Хочеться, щоб він прослужив багато років і не ламався. Але часто користувачі не прагнуть проявити навіть мінімальної турботи про гаджет, і в підсумку він стає непридатним.


Як відстояти своє право бути з дитиною в кабінеті лікаря

— 27 лютого 2021 —

Побачивши ролики, що потрапили в Інтернет, зі знущаннями над дітьми зубного лікаря з Рівного, багато хто вирішив: «Ніколи не залишу свою дитину одну в кабінеті у лікаря». Але реалії нашого життя такі, що часто медики безапеляційно виставляють батьків за двері зі словами: «Вам отут не місце!»


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс