Сад-город

Полив огірків молочною сироваткою: Навіщо потрібний і як його проводити?

— 3 липня 2020 —

На прилавках спеціалізованих магазинів для садівників і городників препаратів для підгодівлі й лікування культурних рослин досить багато. Але прагнучи уникнути хімічних добрив, дачники все частіше звертаються до домашніх засобів.


Полуниця: Врожай зібраний, а який майбутній?

— 3 липня 2020 —

Відплодоносила полуниця. Але за літніми дачними турботами не варто забувати, що догляд за полуницею в липні й серпні – основа врожаю майбутнього року.


8 бур’янів на вашому городі, які дійсно можна їсти

— 3 липня 2020 —

Замість того, щоб обурюватися наявністю цих диких рослин у вашому саду, ви могли б додати їх у вашу їжу.


Краплинний полив із пляшок

— 3 липня 2020 —

У спекотну й суху погоду рослини приречені на боротьбу зі спрагою й виживання. Полив із цебра або поливалки не тільки трудомісткий, але ще й не завжди корисний для рослин: ґрунт після такого поливу стає щільним, береться кіркою. Досвід городників показує, що одним з найефективніших способів поливу є краплинний.


Поливаємо город без води: Сухий полив - важливий агротехнічний прийом

— 3 липня 2020 —

Коли довго немає дощів, особливо важливо зберегти в ґрунті вологу. Взагалі, з початку вегетації всі заходи повинні бути спрямовані на збереження зимових запасів води й ощадливої її витрати. Після танення снігу ми звичайно рихлимо ґрунт граблями. Часте, але не глибоке розпушування перешкоджає росту бур’янів і зберігає ґрунтову вологу. Недарма це прийом називають сухим поливом.


Поливайте у спеку рослини правильно!

— 26 червня 2020 —

У спекотну погоду рослинам замало тієї вологи, що є у ґрунті. Тому, аби мати гарний врожай, потрібне поливання. Однак навіть цей, здавалося б, простий агрозахід має певні свої нюанси та вимоги.


Дріжджова підгодівля рослин - дешево та ефективно

— 26 червня 2020 —

Кожна господиня та господар бажають, аби їх праця принесла хороший врожай. А для цього, рослини потрібно підгодовувати. Ефективним варіантом є добриво із дріжджів, яке можна зробити самостійно.


Рідке «зелене добриво»

— 13 червня 2020 —

Це добриво застосовується для всіх видів культурних рослин. Воно, як і всі біологічні підкормки, багате азотом та іншими корисними елементами. Рецептів приготування рідкого добрива із зелених рослин багато. Ось деякі з них.


Про що говорять бур’яни? Визначаємо особливості ґрунту по рослинах

— 13 червня 2020 —

Бур’яни, які ростуть на вашій ділянці, не тільки шкідливі рослини, які потрібно безжалісно викорінювати. Це перші помічники городника – справжній індикатор складу й кислотності ґрунту. Придивіться до них уважно, перш ніж вирвати.


Народні методи боротьби з колорадським жуком

— 5 червня 2020 —

Навала колорадського жука на картоплю, томати й баклажани — загальна проблема в сільському господарстві. Ці шкідники можуть знищити до 90% урожаю. Способи позбутися їх різні, але не всі вони безпечні для здоров’я людини. Пропонуємо кілька народних засобів, які абсолютно нешкідливі як для людей, так і для навколишнього середовища. Правда варто мати на увазі, що вони підходять в основному для власників невеликих ділянок, тому що часу відбирають порядно. За те витрачені зусилля компенсуються меншим вмістом шкідливих речовин у ваших овочах.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс