Сад-город

Що можна зробити з бадиллям гарбузових рослин після збору врожаю?

— 26 вересня 2019 —

Зовсім скоро гарбузові закінчать плодоносити й від них залишиться бадилля з великими листами, які розкинулися на великій території городу й отоді ми повинні знати, куди їх можна подіти.


Коли ґрунт утомлюється

— 19 вересня 2019 —

Усі садівники прекрасно знають, що вирощування тих самих культур протягом декількох років на тому самому місці приводить до втоми ґрунту, а саме, виснаженню, збіднінню, і накопиченню в ній шкідників. Це стосується, насамперед, рослин сімейства розоцвіті.


Користь і шкода бур’янів: знищувати або використовувати?

— 19 вересня 2019 —

Починаючи з весни, коли приходить час оброблення земельної ділянки, дачники й городники опиняються утягненими в боротьбу з неугодними рослинами - бур’янами.


Визначаємо кислотність ґрунту прямо в саду

— 19 вересня 2019 —

Внесення різних добрив, обробка ґрунту, поливи й вирощування овочевих культур досить швидко приводять до зміни кислотності ґрунту. Тому досить доцільно щоосені перед глибокою обробкою ґрунту визначати її реакцію. Ці результати підкажуть, чи необхідно вносити в ґрунт вапняні матеріали й у якій кількості.


Як зберегти яблука й груші

— 19 вересня 2019 —

Серед осінніх садово-городніх робіт важливе місце займає збір урожаю й закладка його на зберігання. Із фруктів на тривале зберігання закладають головним чином зерняткові плоди - яблука й груші, які є цінним джерелом вітамінів в осінньо-зимовий період.


Ріпа: користь і вирощування

— 13 вересня 2019 —

Ріпа - одна з найбільш прадавніх культурних рослин. Вона була відома народам Вавилона, Ассирії кілька тисячоліть назад. В античний час ріпа потрапила в Грецію й Рим. Там її широко обробляли. Потім ріпа відправилася в європейські країни.


Осіння пересадка полуниці

— 13 вересня 2019 —

Для садівників, що бажають одержувати стабільні врожаї, пересаджувати полуницю восени, навесні або влітку – така ж необхідна операція, як полив або підгодівля. Особливості цієї культури такі, що вона не може стабільно плодоносити на одному місці більше чотирьох років. Чому ж так відбувається?


Що не можна класти в компост

— 28 серпня 2019 —

Компост — одне із самих коштовних органічних добрив, яке одержують із бур’янів, рослинних залишків, кухонних відходів, що розкладаються під впливом мікроорганізмів. Щоб використовувати його по призначенню, класти в ящик компостний можна далеко не все.


Обробка полуниці восени. Базові правила

— 28 серпня 2019 —

Гарний врожай полуниці напряму залежить від правильного догляду за рослиною. Важливо не тільки поливати й удобрювати кущі, але й обприскувати їх різними хімічними й народними засобами для усунення хвороб і шкідників. Обробка полуниці восени допомагає підготувати рослини до зими й поліпшити подальше плодоносіння.


Кращі сидерати для городу: як сіяти й коли зашпаровувати в ґрунт

— 28 серпня 2019 —

Сидеральні рослини, або сидерати, – ефективне природне добриво. Ці рослини сіють на вільній ділянці в городі або на грядці з основними культурами. Потім пишну зелену масу, яка наростає дуже інтенсивно й швидко, не викопуючи, зрізують і зашпаровують у землю.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс