Сад-город

Яка вона, суниця нейтрального дня?

— 29 липня 2015 —

Сьогодні усе більше розповсюдження серед садівників отримують ремонтантні сорти суниці. За останні роки селекціонерами створені сорти ремонтантної суниці, які не поступаються, а часом і перевершують за крупністю ягід звичайні сорти.


Серпневі турботи дачника

— 29 липня 2015 —

Яка б не була погода, робіт у саду ніяк не зменшується, навпроти, стає більше. До звичайних літніх турбот - поливів, прополок, підживлень, розпушувань - ще дюжина інших додається.


Рятуємо рослини від спеки

— 22 липня 2015 —

Літо в розпалі, спека не відступає. Точніше, вона начебто тільки набирає обороти. А значить, нашим улюбленим грядкам доводиться несолодко. Тривожно й нам. Перше, що робимо, так це хапаємося за лійку або шланг і ллємо, ллємо, ллємо. Але це не зовсім правильно, тому що з водою ми вимиваємо із ґрунту живильні речовини. Що ж робити?


Жовтіє листя в огірків. Що робити?

— 22 липня 2015 —

Пожовтіння листя в огірків - проблема, з якою зіштовхується майже не кожний городник. В одних жовтіють або покриваються плямами нижнє листя, в інші огірки жовтіють, в'януть і засихають, у третіх - листя жовтіє по краях, утворюючи свого роду облямівку. 


Чому не зав'язалася цвітна капуста

— 22 липня 2015 —

Городники часто скаржаться на цю культуру. А даремно, потрібно лише знати її біологічні особливості та вимоги до умов вирощування. А вимоги вона пред'являє підвищені.


Яка користь від мульчування грунту

— 15 липня 2015 —

Мульчування - це накривання ділянки ґрунту біля рослини шаром якого-небудь матеріалу. Навіщо його застосовують і які матеріали краще використовувати в якості мульчі? Давайте спробуємо в цьому розібратися.


Як сформувати кущі перців і баклажанів

— 15 липня 2015 —

Для того щоб плоди одержували більше світла і краще дозрівали, кущі баклажанів і перців потрібно правильно формувати.


Немає малини на малині, чому? або Як отримати небувалий урожай корисної ягоди

— 15 липня 2015 —

Багато власників дачних ділянок задаються питанням - як виростити малину, щоб одержати багатий урожай? Адже це дуже корисна і смачна ягода. Багатьох не раз виручали заготівлі з малини в дні застуди взимку. 


Час зеленого щеплення

— 9 липня 2015 —

Між щепленням живцем (весна-початок літа) і окуліруванням (середина липня-середина серпня) наступає так званий «мертвий сезон». Цей проміжок часу можна з успіхом зайняти «зеленим щепленням» (щеплення частини ще не доспілого літнього пагона з однією-двома бруньками).


Працюємо з колоїдною сіркою

— 9 липня 2015 —

Сірка колоїдна - унікальний препарат, практично нешкідливий для людини, згубний для багатьох хвороб і шкідників. Тому й застосовується в саду та винограднику майже повсюдно. На жаль, препарат легко змивається дощами, тому обробку важливо провести в безвітряну і ясну погоду.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс