Сад-город

Вирощування огірків за всіма правилами

— 25 липня 2012 —

Існує думка, що огірки - овочі дуже примхливі та одні з найбільш трудомістких у вирощуванні. Насправді це не так. Огірки - найпростіша у догляді та врожайна культура. На одній-двох невеликих грядках можна виростити стільки зеленців, що і вам, і сусідам вистачить запастися консервацією на пару років вперед. Головне - знайти до цього овочу правильний підхід.


Свій серед бур'янів, чужий серед овочів

— 25 липня 2012 —

Портулак садовий багато кому з нас добре відомий. Його охоче вирощують садівники на клумбах і дачних ділянках через його розсип дуже милих і яскравих квітів. А от його найближчого родича багато хто звик вважати докучливим, хоча і не дуже агресивним бур'яном.


Причини поганого врожаю винограду

— 18 липня 2012 —

Головна причина поганих врожаїв винограду - поступове ущільнення ґрунту. Особливо чітко ця закономірність проявляється на залужених виноградниках. Перші роки кущі ломляться від численних грон, а потім з кожним роком ягід на лозах усе менше й менше. Та й самі ягоди дрібніють.


Просто черв'яки?

— 18 липня 2012 —

«Ну, черв'яки, ну і що?» Типова реакція городянина, який і стикається-то з ними лише після дощу, – що виповзли на асфальт, коли дощові черв'яки покидають свої нірки, щоб не потонути. Городник стикається з черв'яками частіше і чудово знає – наявність черв'яка в грунті – застава її родючості. Так чим же нам, працюючим на землі, цікавий цей невидимий помічник?


Поливати виноград чи ні?

— 11 липня 2012 —

Є різні думки. Одні виноградарі стверджують, що виноград - рослина посухостійка і його можна практично не поливати. Інші впевнені, що без регулярних поливів врожаю не бачити...


Якщо в компостну купу закладати гнилі яблука...

— 11 липня 2012 —

...вийде чудовий компост, якщо ви на додаток до яблук додасте інші рослинно-харчові відходи. Переважніше укладати компост шарами. 


Закладення нової плантації полуниці

— 11 липня 2012 —

Розсаду викопують штиковою (садовою) лопатою. При необхідності перевезення розсади на далеку відстань, розетки (без струшування ґрунту з коренів) укладають у широке відро, таз, ящик або інший посуд, а листя оббризкують водою. По прибуттю на місце корені опускають у воду (можна в рідку гнойово-глиняну бовтанку) на - 2 години.


Липневі турботи городника. Допомога рослинам у розпал літа

— 4 липня 2012 —

Липень - розпал літа. На городі з кожним днем все більше яскравих фарб - дозрівають овочі. До чого ж гарні хрусткий салат, огірок, цибуля, часник, соковиті помідори, перець. Тільки у зірваних з грядки плодів такий тонкий, неповторний смак і аромат. Ідеш городом - любуєшся: не даремно витрачені час і праця. Успіх те саме що азарт, тому і не лякає майбутня робота, якої не стало менше. Скоріше, навпаки. Адже потрібно допомогти вихованцям завершити життєвий цикл плодами. А інакше для чого ми їх сіяли-саджали?


Літня обрізка

— 4 липня 2012 —

Мало хто знає, що середина літа - найкращий період для санітарної обрізки саду.


Швидка допомога рослинам

— 26 червня 2012 —

Для гарного врожаю за рослинами потрібно ретельно доглядати. Насамперед, їх треба вдосталь нагодувати. Але чим? Відносно мінеральних добрив багато хто відчуває недовіру - хімія, нам її і у магазинних продуктах вистачає! А ось з приводу органіки сумнівів немає.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс