Сад-город

Яблунь стрункі колони

— 27 квітня 2012 —

Вперше колоновидні яблуні були виявлені в Америці близько 30 років тому. Це природна мутація. Але з тих пір роботу з ними ведуть селекціонери в багатьох країнах, тому що колоновидні яблуні - тобто без бічних гілок - дуже зручні.


Як розміщувати та підживлювати рослини на городі

— 27 квітня 2012 —

Город для сучасної людини - не просто спосіб прокормитися. Багато для кого це джерело екологічно чистих овочів, без шкідливих добрив і хімікатів. Когось зачаровує процес вирощування незвичайних, навіть екзотичних овочевих культур. Є і такі, кому доглянута грядка приносить не менше естетичної насолоди, ніж квітковий бордюр.


Любов-морква

— 12 квітня 2012 —

Морква належить до так називаних жовто-зелених овочів, які є основним джерелом каротину. Морква буває ранніх, середніх і пізніх сортів. Коренеплоди ранніх сортів, як правило, більш короткі та солодкі, але вони гірше зберігаються; пізніх сортів - довгі загострені, їхня врожайність значно вища.


Картопля на одній грядці з гарбузом і буряком

— 29 лютого 2012 —

Більше 10 років на своєму городі я ущільнюю картоплю гарбузом і кормовим буряком. При цьому картоплі з тієї ж площі одержую не менше, ніж у чистих посівах. Наприклад, на 16 сотках вирощую 4,5 т картоплі, 2 т гарбуза і 1,7 т кормового буряка.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс