Здоров'я

Зелений чай - цілющий напій

— 25 травня 2020 —

Ми зараз на карантині. Але щоб карантин не затягнув нас у вир рефлексії і пригніченого настрою, є перевірені рецепти, щоб цього не сталось. Найбанальніше, але ефективне правило - режим дня, дотримання гігієни. А урізноманітнити диванний спосіб життя допоможуть щоденні міні-тренування вдома. Тим, кому дозволяють умови, можна тренуватися на свіжому повітрі, але далеко від скупчення людей.


Про що свідчить біль у потилиці

— 25 травня 2020 —

Біль у потилиці – неприємне відчуття, яке доставляє масу незручностей. Нерідко біль у потилиці сигналізує про серйозні проблеми із здоров’ям, тому потрібне негайне звертання по кваліфіковану медичну допомогу.


Депресія: причини захворювання, симптоми й лікування

— 25 травня 2020 —

Як стверджують медичні довідники, депресія - психічний розлад, який часто проявляється через поганий настрій, нездатність радіти життю (стан туги, відчаю і безвиході), порушення мислення і загальмованість у рухах.


Яблучний оцет знижує рівень цукру в крові

— 20 травня 2020 —

Діабет типу 2 має ретельно контролюватися, оскільки високий рівень цукру в крові шкідливий для органів, тіла, здоров’я і небезпечний для життя. Дослідження, які проводять науковці, спрямовані на вивчення всіх продуктів і речовин, що могли б допомогти впоратися з його зростанням.


Печія докучає, що слід робити?

— 20 травня 2020 —

Мало хто сприймає печію як серйозну недугу, адже щоб її позбутися достатньо всього лише прийняти таблетку з телевізора. Насправді ж печія може бути першим тривожним симптомом небезпечного захворювання. Якого саме? Про це ми розпитали гастроентеролога вищої категорії Григорія Михайловича КАРПЕНКА.


Лікують рослини

— 20 травня 2020 —

Різне буває, коли залишаєшся наодинці з природою. Звичайно ж, збираючись на дачу, треба перш за все взяти з собою аптечку. Але якщо в потрібний момент її під рукою не виявиться, на допомогу прийдуть рослини, що ростуть на садовій ділянці або поруч на городі.


Молочні продукти не провокують запалення

— 20 травня 2020 —

Зрозуміло, що вживання певних продуктів, включаючи фрукти та овочі, може зменшити запалення, у той час як інші продукти, такі як перероблене м’ясо, підсолоджені цукром і смажені продукти, можуть сприяти запаленню.


Як уникнути переїдання на свята

— 20 травня 2020 —

Свята - це ідеальний привід, щоб побалувати себе солодкими стравами. У поєднанні з перебуванням удома - це ідеальний рецепт для пари зайвих кілограмів на стегнах.


Глина – ваш домашній косметолог

— 8 травня 2020 —

Про цілющі властивості глини відомо з давніх-давен. Великі лікарі – Авіценна, Гіппократ, Гален – лікували своїх пацієнтів за допомогою компресів із глини. Основоположники сучасної медицини Боткін, Соколов, Покровський застосовували її для лікування найширшого спектра захворювань: істерії, базедової хвороби, захворювань печінки і шлунково-кишкового тракту, хвороб жовчовивідних шляхів і болю у суглобах, а також серцево-судинних захворювань.


У вербі виявлено речовину з протираковими властивостями

— 8 травня 2020 —

Через більше ніж століття після того, як вчені подарували світові аспірин, у стеблі і листі верби був виявлений ще один потенційний препарат – цього разу із протираковими властивостями.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс