Здоров'я

Пресбіопія - вікова далекозорість

— 6 березня 2020 —

Усім відомо, що з роками у багатьох людей розвивається вікова далекозорість. Говорячи по-науковому, мова йде про пресбіопію ( «старечий зір». Що ж це за аномалія? У чому її суть? Чи можна здолати недугу? І яка профілактика тут можлива? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-офтальмолога Сергія Вікторовича ГУЛЯЄВА.


Коронавіруси не бояться -20°, але чутливі до термообробки - Мінестерство охорони здоров'я

— 6 березня 2020 —

Згідно з дослідженнями, коронавіруси за температури -20°C можуть виживати до двох років, водночас вони є чутливими до термічної обробки, тому слід уникати споживання сирих або недоварених продуктів тваринного походження.


Білокачанна капуста при ранах, синцях, забиттях

— 6 березня 2020 —

Капустяний лист при саднах, гематомах, забитий місцях і ущільненнях після уколів допомагає зупинити підшкірний крововилив, сприяє розсмоктуванню гематоми, зменшенню болі й набряклості.


Чим корисний і небезпечний грейпфрут: уся правда про улюблений цитрус

— 6 березня 2020 —

Як будь-який інший цитрусовий - грейпфрут ідеальне джерело аскорбінової кислоти. Однак, має він особливі властивості, про які необхідно знати.


Алое вера допоможе схуднути

— 6 березня 2020 —

Алое вера може допомогти схуднути з двох причин. Підвищує рівень обміну речовин. Алое вера розганяє ваш метаболізм, збільшуючи кількість калорій, які спалюються протягом дня, щоб сприяти втраті ваги.


Три страви для здоров’я серця

— 6 березня 2020 —

Хвороби серця є основною причиною смерті в усьому світі. Дієтологи вважають, що вживання деяких продуктів можуть виправити статистику в кращий бік.


10 способів, що допомагають обдурити голод

— 6 березня 2020 —

Учені нарахували 10 дієвих способів, які допомагають обдурити голод, що сприяє зниженню ваги без особливих зусиль. До списку увійшли вживання великої кількості рідини, зменшення розмірів посуду і піші прогулянки.


Медики розповіли про ознаки старіння організму

— 6 березня 2020 —

Існують ознаки, які можуть розповісти про тіло те, про що ніхто навіть не здогадується. Наприклад, за словами медиків, деякі зміни в організмі можуть вказувати на його старіння.


Грип – небезпечніший за коронавірус?

— 29 лютого 2020 —

Останніх кілька тижнів увесь світ переймається новинами з Китаю – йдеться про коронавірус, що вельми активно поширюється у Піднебесній. Уже підтверджено поодинокі випадки в інших азійських країнах і навіть у Європі. Про цю недугу постійно нагадують і українцям, закликають не піддаватися паніці, чим, знана річ, її лише провокують. Однак фахівці- вірусологи та інфекціоністи – застерігають: поки що наші краяни значно помітніше потерпають від звичних  - грипу та ГРЗ. Приміром, лише протягом тижня з 3 по 9 лютого  маємо 8 летальних випадків через ці недуги. Тож цілком доречно нагадати, як вберегтися від усіх видів вірусів грипу, у тому числі й коронавірусу. Про це ми поспілкувалися із фахівцем – лікарем-інфекціоністом Григорієм Васильовичем БАЛАНОМ.


Низька білкова дієта знижує ризик серцево-судинних захворювань

— 27 лютого 2020 —

Рослинна дієта може бути ключем до зниження ризику серцевих захворювань. Дослідники зі штату Пенсільванія з’ясували, що дієти з пониженим вмістом сірчаних амінокислот, які містяться в продуктах з високим вмістом білка, таких як м’ясо, молочні продукти, горіхи і соя, були пов’язані зі зменшенням ризику серцево-судинних захворювань.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс