Здоров'я

5 простих способів зробити каву суперкорисною

— 18 квітня 2020 —

Про шкоду і користь кави написали вже чимало. Одні вчені доводять корисні властивості цього напою, а інші не втомлюються доводити про його шкідливий вплив на організм. Як би там не було, а кава - один з найулюбленіших напоїв мільйонів людей, тому варто знати головні секрети його вживання.


Звички фрілансерів, які руйнують їх здоров’я

— 18 квітня 2020 —

Багато людей переконані, що робота з дому значно легша і приємніша, ніж з офісу. Але тут не все так безхмарно, як це здається на перший погляд. Люди, які працюють у домашніх умовах, постійно повинні бути дисциплінованими, щоб не знижувати свою продуктивність, а також боротися із деякими звичками, які можуть легко зіпсувати їх здоров’я. Давайте розглянемо основні помилки, яких припускаються фрілансери.


Зоонозні інфекції. Як їм протистояти?

— 18 квітня 2020 —

Припущення вчених, що спалах коронавірусу у Китаї міг поширитися від кажанів до людини через нелегальний продаж панголінів, нині не знаходить підтвердження. Однак зоонозні інфекції ні-ні та й нагадають про себе. Що ж це за хвороби і як від них уберегтися? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-інфекціоніста Сергія Васильовича КОРЗУНА.


Шість ситуацій, у яких потрібно налягати на сіль

— 11 квітня 2020 —

Ми звикли до безперечної істини про те, що занадто багато солі в організмі — це не занадто добре для здоров’я. Саме тому щоразу, коли хочеться солоного, внутрішній голос говорить, що слід знати міру, бути обережним і не дозволяти собі ласувати улюбленою солоною рибою або домашніми консервами занадто часто. Але насправді існує чимало ситуацій, коли фахівці говорять, що споживання солі потрібно в рази збільшити.


Високий кров’яний тиск і ожиріння - головні чинники скорочення тривалості життя

— 11 квітня 2020 —

Давно відомо, що ожиріння і високий кров’яний тиск є важливими факторами, які збільшують шанси людини на передчасну смерть.


Часточки, що зберігають здоров’я і життя

— 11 квітня 2020 —

Дослідники з Департаменту громадської охорони здоров’я і первинної медичної допомоги Оксфордського університету нагадали, що включення у раціон одного цілющого овоча може збільшити тривалість життя. Сказано це про часник.


Як зробити гель алое віра

— 11 квітня 2020 —

Гель алое віра є одним з великих цілителів природи. Його можна використовувати для зволоження шкіри й заспокоєння подразнення.


У США офіційно дозволили лікувати COVID-19 препаратами проти малярії

— 11 квітня 2020 —

Американський регулятор у сфері охорони здоров’я затвердив використання препаратів гідроксихлорохінсульфату та хлорохінфосфату, які мають антималярійні властивості, для лікування пацієнтів, хворих на COVID-19.


Блефарит - що, звідки і як бути?

— 11 квітня 2020 —

Такі очні хвороби як кон’юнктивіт або ячмінь знайомі всім, часом з дитинства, адже майже кожен з нас з ними зустрічався. А ось блефарит на ім’я мало хто знає, втім запалення країв повік часто докучає і людям у віці, і зовсім молодим. Винна дуже часто недорога процедура по нарощуванню вій. Як свідчить статистика, із ростом популярності нарощування зросла й кількість очних інфекцій. Серед найбільш частих захворювань, викликаних нарощуванням, - блефарит, тобто запалення повік. На думку експертів, це пов’язано зі скупченням бактерій на штучних віях. Причин, що провокують блефарит, звичайно, існує безліч і вони не зводяться до косметичних процедур. Що ж це за хвороба? Як її лікувати? І як уникнути зустрічі з нею? Про це ми поговорили із фахівцем - лікарем-офтальмологом Петром Олексійовичем ГАВРИЛОВИМ.


Растительная диета полезна для сердца

— 3 квітня 2020 —

Растительные диеты становятся все более популярными во многих регионах мира, но польза для здоровья от такого режима питания в значительной степени зависит от употребляемых продуктов.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс