Здоров'я

Навіть невелика фізична активність знижує ризик смерті

— 11 квітня 2019 —

Дослідники проаналізували дані, зібрані в процесі національного анкетування про стан здоров’я - серії щорічних опитувань, в яких людям зі Сполучених Штатів пропонується надати інформацію про своє здоров’я і спосіб життя.


Стережіться кліщів!

— 11 квітня 2019 —

Весна - прекрасна пора року, природа пробуджується від зимової сплячки, зелена травичка, квітучий бузок, співають пташки, сонечко гріє... Але не варто так розслаблятися, слід пам’ятати, що весна - це не тільки час пробудження «чудової» природи, але й паразитів, особливо, це стосується кліщів. Як вберегтися від цієї напасті, ми запросили розповісти фахівця – лікаря-інфекціоніста Михайла Васильовича ГОРПЕНКА.


Перехід на літній час: як безболісно пережити

— 29 березня 2019 —

Учені затверджують, що перехід на літній час не відповідає нашому біологічному ритму й шкодить здоров’ю. Багато хто з них призивають відмовитися від переходу із зимового на літній час.


Кульбаба активізує печінку

— 29 березня 2019 —

Хоча кульбаба вважається бур’яном, вона здатна принести користь людині завдяки своїм сечогінним й очищаючим властивостям. Кульбаба використовується як у медицині, так і в кулінарії. Іноді її додають при приготуванні салатів.


Уляна Супрун пояснила, як пластик потрапляє в раціон людей

— 29 березня 2019 —

Пластиком забруднена навіть вода — як у крані, так і в пляшках. В одному з досліджень понад 80% зразків води, які взяли в різних частинах світу, були забруднені мікропластиком.


Створено пристрій, який «підказує», які продукти можна купувати

— 29 березня 2019 —

Новий пристрій-додаток, що тестується у Лондоні пацієнтами з діабетом 2 типу та іншими захворюваннями, є браслетом, який адаптує харчування людей до їх ДНК й методом сканування штрихкоду продуктів видає результати, що їм можна купувати, а що не варто.


Повноцінне медичне страхування запустять у 2020 році

— 29 березня 2019 —

Повноцінне медичне страхування українці отримають, коли реформи буде впроваджено на усіх рівнях надання медичної допомоги - у 2020 році. Про це у Facebook повідомила в.о.міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.


Що потрібно їсти, щоб стати щасливим?

— 29 березня 2019 —

Ми всі помічали, що їжа не завжди докучливий обов’язковий процес з поповнення запасів енергії в організмі для виконання нудних зобов’язань по життю. Часом таке в рот потрапить, що ні про що більше і думати не хочеться крім як про те, щоб аби так ось завжди. Одним словом, що потрібно їсти, щоб стати щасливим? Чи існують чарівні продукти, харчуючись якими можна значно поліпшити свій настрій і наповнити тіло гормонами щастя?


Цілющі властивості прянощів

— 22 березня 2019 —

До найдавніших традицій сходять відомості про цілющі властивості прянощів. При регулярному вживанні прянощів поліпшуються колір обличчя, настрій, підвищується розумова й фізична активність, працездатність, витривалість.


Якщо вам за ...

— 22 березня 2019 —

Учені, що займаються проблемою старіння, рекомендують усім людям, які досягли 45-50 і більш років, зменшити вживання тваринних жирів, заміняючи їх оліями. Вони сприяють нормалізації холестеринового обміну. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс