Здоров'я

Новорічна аптечка. Які ліки слід купити додому перед святом?

— 26 грудня 2020 —

Домашня аптечка - те, що є у кожної людини. Адже в ній зберігається базовий мінімум препаратів, які дозволять упоратися з болем, що раптово виникнув, температурою, що підвищується, й навіть з невралгією, якщо говорити про розігріваючі мазі. Але на Новий рік потрібно особливо ретельно підійти до підбору препаратів, адже у свята ризик НП може суттєво підвищитися: активне приготування їжі, феєрверки, переїдання й, чого вже там гріха таїти, надлишок алкоголю можуть суттєво підпортити здоров’я.


Авокадо, мигдаль, морква покращать шкіру і волосся взимку

— 26 грудня 2020 —

Зимова погода, деякі обмеження у сезонних фруктах й овочах можуть позначатися на стані шкіри і волосся. При цьому не завжди допомагають косметичні засоби, тому варто приділити увагу здоровим продуктам, які дійсно зберігають їм здоровий вигляд.


Уникайте п’яти помилок, що підвищують поширення COVID-19

— 26 грудня 2020 —

З часом люди почали нехтувати інструкціями щодо стримування поширення коронавірусу. За багато місяців пандемії вони припинили дотримуватися правил і це є однією з причин зростання кількості випадків COVID-19 у світі. Тим часом, слід змиритися з тим, що вірус залишається на якийсь час у нашому житті, тому послабивши пильність, ви ризикуєте і своїм життям, і життям своїх близьких.


Як перевіритися на коронавірус у домашніх умовах: симптоми й дихальний тест

— 26 грудня 2020 —

Пандемія коронавіруса набирає обороти, тому багатьом цікаво як визначити наявність захворювання в домашніх умовах. Сьогодні поговоримо саме про це.


Ці три пряні трави допоможуть знизити тиск

— 11 грудня 2020 —

Високий кров’яний тиск, також званий гіпертонією, зустрічається майже у половини дорослого населення. Це найбільш поширений запобіжний фактор ризику серцевих захворювань.


Домашній сироп із чорної редьки з медом від кашлю

— 11 грудня 2020 —

З давніх часів чорна редька з медом уважалася самим надійним імуностимулятором, ефективним протимікробним засобом. Редька з медом відмінно допомагає вилікувати кашель. Існує кілька рецептів приготування.


Фізична активність могла б врятувати до п’яти мільйонів життів на рік - ВООЗ

— 11 грудня 2020 —

Якби населення планети було більш фізично активним, тоді можна було б запобігти до 5 мільйонів смертей на рік.


Лікар розповів про "цікаву ситуацію" з грипом через коронавірус

— 11 грудня 2020 —

Лікар зазначив, що наразі випадків захворювань грипом небагато. Коронавірусна інфекція відтермінувала початок захворюваності на грип в Україні, яка зазвичай починається восени. І питання в тому, чи буде епідемія грипу взагалі.


Коронавірус проникає в мозок через слизову носа - вчені

— 11 грудня 2020 —

Вірус SARS-CoV-2 проникає в мозок людини через нервові клітини в нюховій слизовій оболонці. Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNN з посиланням на дослідження групи німецьких вчених з Берлінського інституту здоров’я та університетської клініки Шаріте.


Вік не є перешкодою для схуднення

— 11 грудня 2020 —

Згідно з новим дослідженням, проведеним Університетом Уорика і університетською лікарнею Ковентрі і Уорікшіра (UHCW) NHS Trust, пацієнти із ожирінням можуть втратити стільки ж ваги, що і молоді люди, змінивши спосіб життя.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс