Здоров'я

Здуття живота - причини, лікування, профілактика

— 9 жовтня 2020 —

Як стверджує медична енциклопедія, здуття живота - симптом багатьох станів і захворювань, який проявляється збільшенням обсягу черевної порожнини. Часто супроводжується відчуттям розпирання, переповненості, а також больовими відчуттями. Чому це відбувається? З цим питанням ми звернулися до фахівця - лікаря-гастроентеролога Федора Васильовича ГУЦУЛА.


Чи дійсно потрібно ходити 10 000 кроків на день

— 4 жовтня 2020 —

Ходьба – найпростіша й природня фізична активність. Для неї не потрібні якісь інструменти або пристосування, умови, і навіть спеціальна форма одягу, по суті, не важлива. Ходити в міру своєї фізичної кондиції може майже кожний з нас.


Продукти, що послаблюють біль при артриті

— 4 жовтня 2020 —

Багато-багато свіжих овочів і фруктів, обмеження білка і кальцію, мінімум вуглеводів – основа дієти при артриті.


Науковці кажуть, що COVID-19 стане сезонною хворобою

— 4 жовтня 2020 —

Вчені Американського університету Бейрута в Лівані вважають, що нова коронавірусна інфекція COVID-19 у майбутньому стане сезонною в країнах із помірним кліматом, але лише коли сформується колективний імунітет.


Напій з двох простих інгредієнтів названо ліками проти раку і діабету

— 4 жовтня 2020 —

Фахівці визначили оздоровчий напій, який має протиракові властивості, сприяє довголіттю, і радять використовувати його у своєму раціоні. Він складається з двох звичайних продуктів - куркуми і напою чайного гриба (комбуча).


Давайте нирки берегти!

— 4 жовтня 2020 —

Останнім часом в Україні збільшилася кількість різних захворювань, серед них і недуг нирок. Через, що це відбувається? Чому часом уже у молодому віці наші краяни вимушені звертатися до нефролога? Як уникнути таких недуг? Про це ми розпитали у фахівця - лікаря-нефролога Ганну Петрівну СОЛОВЕЦЬ.


Коли краще вживати фініки

— 27 вересня 2020 —

Незалежно від того, яку їжу ви збираєтеся з’їсти, найкраще приступати до трапези, коли ви дійсно голодні.


Як без шкоди для здоров’я очистити організм від токсинів

— 27 вересня 2020 —

Організм людини схильний до накопичення токсичних речовин. Чим вища їх присутність, тим більше людина ризикує зіткнутися із небезпечними захворюваннями. Найлегше очистити організм від токсинів за допомогою окремих продуктів харчування.


Безсмертник (цмин) піщаний

— 27 вересня 2020 —

До жовтня на піщаних і кам’янистих сонячних схилах, сухих галявинах, на крейдяному ґрунті, відкритих перелісках, межах і покладах цвіте безсмертник піщаний, або цмин піщаний. Це багаторічна трав’яниста рослина сімейства айстрових заввишки 15-60 см, з повстяно-шерстистими паростками. Квіткові кошики жовті, зібрані в щитовидні суцвіття. Безсмертник можна розводити на присадибній ділянці. Розмножується насінням. На одному місці може рости 4-7 років.


Розторопша. Чи настільки вона корисна, як про це говорять?

— 27 вересня 2020 —

Батьківщина розторопші - Південна Європа, як бур’ян вона широко поширена в Середземноморських країнах, Малій і Середній Азії, на Кавказі, південних районах Росії і Західному Сибіру. Росте рослина і в Україні.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс