Здоров'я

Догляд за зубами: що найважливіше?

— 19 травня 2019 —

Як відомо, якісна гігієна порожнини рота дозволяє уникнути багатьох проблем. Про те, як правильно доглядати за зубами, які вибрати засоби по догляду і навіщо потрібні спеціальні пристосування, ми поговорили із фахівцем - лікарем-стоматологом Григорієм Сергійовичем ЮРКОВИМ.


Непоказний зовні, але ніжний всередині: плід, який знижує тиск

— 19 травня 2019 —

Високий кров’яний тиск може не викликати будь-яких безпосередніх проблем на ранніх стадіях, але якщо на них не звертати увагу, це загрожує деякими серйозними ускладненнями для здоров’я.


Домашні засоби лікування подагри

— 19 травня 2019 —

Подагра являє собою одну з деяких небезпечних гетерогенних хвороб. Вона вважається досить розповсюдженою серед людей старшого віку. Раніше цією недугою страждали тільки чоловіки, але на сьогоднішній день подагра нерідко проявляється й у жінок.


Чим корисна й шкідлива молода картопля

— 19 травня 2019 —

На полицях супермаркетів і у торговців на ринках уже починає з’являтися молода картопля. Як вживати цей продукт, щоб він був корисний для організму


Як уникнути неприємних наслідків пікніка

— 13 травня 2019 —

Сезон пікніків уже в розпалі. Але, виявляється, такий відпочинок на природі приховує у собі безліч небезпек, які можуть зіпсувати навіть самий веселий день у колі близьких і друзів.


Чим небезпечні комарі і як їх позбуватися?

— 13 травня 2019 —

Чого бояться комарі? Учені стверджують, що їм не до смаку музика з ламаним ритмом, запах евкаліпта, герані й часнику. Чому цих кровососів треба побоюватися і як захищатися від них.


Ранні овочі: вітамінна бомба або салат з хімікатів

— 10 травня 2019 —

Яскрава весняна зелень, огірки, редис радують око після холодної зими, а також можуть стати джерелом коштовних для організму вітамінів, мінералів і клітковини.


Як побороти утому

— 2 травня 2019 —

За результатами останніх глобальних досліджень, хронічною утомою страждає кожний другий житель великих і середніх мегаполісів. Даний негативний стан у першу чергу пов’язаний з надзвичайно насиченим і стомлюючим типом життя в містах, поганою санітарно-екологічною обстановкою, а також колосальним емоційно-психічним навантаженням на людину.


Асафетида: пряність, що віддаляє старість!

— 2 травня 2019 —

Іранську (а також афганську й курдську) пряність асафетиду на батьківщині називають інг, ферула смердюча, хінг, чортовий кал, підкреслюючи огидний запах пряності.


Цибуля ведмежа - джерело здоров’я

— 2 травня 2019 —

Провесною в лісах з’являється цибуля ведмежа, або черемша. Листи цієї рослини нагадують листи конвалії, а корінь являє собою невелику цибулину.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс