Краса та здоров'я

Бажаєте скинути вагу, їжте багато горіхів

— 19 жовтня 2019 —

Згідно з новими дослідженнями вчених з Гарвардського університету і Гарвардської медичної школи, горіхи можуть стати ключем до підтримання стрункості. За словами науковців, вживання великої їх кількості уповільнює збільшення ваги і знижує ризик ожиріння.


Мушки перед очима

— 19 жовтня 2019 —

Мушки перед очима можуть говорити про проблеми з…очима. А може, справа не в них?


Аеробіка загальмує хворобу Альцгеймера

— 11 жовтня 2019 —

Дослідження, проведені в UT Southwestern, показали, що у людей із накопиченням бета-амілоїду в мозку - відмінною рисою хвороби Альцгеймера - спостерігається уповільнення дегенерації в області мозку, що має вирішальне значення для пам’яті, якщо вони регулярно тренуються протягом одного року.


Вітамінні маски

— 6 жовтня 2019 —

Гріх не скористатися багатством овочів і фруктів для приготування косметичних масок - вітамінних, освіжаючих...


Глаукома, катаракта, далекозорість. Які хвороби очей загрожують після 40 років

— 26 вересня 2019 —

Офтальмологи говорять, що проблеми із зором з’являються з роками. І це потрібно прийняти. Але все-таки існують способи зберегти здоров’я очей.


Які хвороби чатують на людину в салоні краси?

— 14 вересня 2019 —

Перебуваючи в салонах краси, ми навіть не здогадуємося, що можемо заразитися досить небезпечними хворобами. Манікюр, педикюр, укладання волосся і нарощування вій. Існує безліч процедур, якими можуть скористатися представниці прекрасної статі.


Щоб підняти настрій

— 14 вересня 2019 —

Літо пройшло. Відпускна кампанія закінчується і наступають монотонні будні. А хочете, щоб день для вас завжди починався добре, і самооцінка впевнено додавала в зростанні? Тоді постарайтеся приділити собі 10 хвилин на день, які втілять бажання в життя.


Рукам мозолі не потрібні

— 5 вересня 2019 —

Ще давня медицина довела, що стан шкіри безпосередньо пов’язаний із внутрішнім станом нашого організму. Про збої в роботі певних органів тіла «сигналізують» зміни на нашій шкірі. Поява висипки, прищів, мозолей «підказує», що дана ділянка ослаблена, або, навпаки, більш напружена.


Пігментні плями

— 26 липня 2019 —

 10 напоширеніших причин їх появи на тілі та обличчі, а також методи боротьби з цим неприємним явищем.


Що робити при сонячних опіках

— 19 липня 2019 —

Подразнення, біль, почервоніння та лущення - це самі безневинні з наслідків надмірного перебування на сонці.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс