Здоров'я

Названо ще один поширений фактор ризику гіпертонії

— 16 жовтня 2019 —

Люди із захворюванням ясен (періодонтит) мають багато шансів заробити гіпертонію. Про це свідчать результати дослідження, опубліковані у журналі Cardiovascular Research.


Тріщини на п’ятах: Не поспішайте мазати кремом

— 16 жовтня 2019 —

Є простий спосіб позбутися тріщин на п’ятах і ступнях. Треба помити ноги з милом і трохи розпарити п’яти. Але після цього нічим їх не мазати, а почекати 15-30 хвилин, а якщо приймали ванну, то близько години. За цей час тріщини, чисті і м’які, почнуть поступово сохнути і стягуватися. Через вказаний час, коли шкіра повністю висохне, треба змазати стопи звичайним кремом.


Радимо спробувати шизандру

— 16 жовтня 2019 —

Усім добре відомо, що восени і взимку нам не минути сезону застуд і звичайного грипу. Але кому ж хочеться хворіти? Ось для цього і є дуже прості, недорогі і перевірені часом засоби, які здатні підняти імунітет і захистити наш організм.


Аеробіка загальмує хворобу Альцгеймера

— 11 жовтня 2019 —

Дослідження, проведені в UT Southwestern, показали, що у людей із накопиченням бета-амілоїду в мозку - відмінною рисою хвороби Альцгеймера - спостерігається уповільнення дегенерації в області мозку, що має вирішальне значення для пам’яті, якщо вони регулярно тренуються протягом одного року.


Чому часто їсти суші небезпечно для здоров’я

— 11 жовтня 2019 —

Суші непомітно увійшли в наше життя і багато хто вже не уявляють святкове застілля або недільний похід у ресторан без цієї страви. Але її не можна зарахувати до правильного харчування. У деяких випадках страва японської кухні може серйозно зашкодити організму.


Знову про тонзиліт: Усе про симптоми, причини і лікування захворювання

— 6 жовтня 2019 —

З початком осінньо-зимового періоду багато хворих звертаються за медичною допомогою через біль у горлі, і з досить часто діагностується тонзиліт. Що ж провокує недугу? Як з нею боротися? Чи існує профілактика тонзиліту? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-отоларинголога Юрія Івановича ПЛАТОНОВА.


Вживання грибів може знизити ризик раку простати

— 6 жовтня 2019 —

У першому дослідженні такого роду японські дослідники виявили зв’язок між вживанням грибів і зниженням ризику раку простати. Хоча ефект відносно невеликий, результати, ймовірно, заслуговують на увагу.


Серцевий напад допоможе пережити відомий усім вітамін

— 6 жовтня 2019 —

Серцевий напад є основною причиною смерті в усьому світі, і нові стратегії лікування користуються великим попитом. На жаль, тривале пошкодження серцевого м’яза не рідкість після такої події.


Вітамінні маски

— 6 жовтня 2019 —

Гріх не скористатися багатством овочів і фруктів для приготування косметичних масок - вітамінних, освіжаючих...


Три сигнали тіла, які не можна ігнорувати

— 6 жовтня 2019 —

Щодня у кожного з нас знаходиться привід, який змусить турбуватися. Ми намагаємося зберегти здоровий баланс між особистим і професійним життям, страждаємо від тривалого робочого дня, і знаходимося у напрузі через наші соціальні зобов’язання.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс