Здоров'я

Холодний симптом. Про що розкажуть крижані руки?

— 21 листопада 2020 —

Будь-які відхилення від норми насторожують і лякають, але нерідко люди вчаться жити й співіснувати з тим, що начебто б не доставляє їм відчутного дискомфорту. Такою патологією, наприклад, є постійно холодні руки.


Топінамбур: на зовнішність – соняшник, а на смак – картопля

— 21 листопада 2020 —

Є рослина, урожай якої збирають навесні. І свої дуже корисні властивості від того, що перезимує під снігом, вона не тільки не втратить, а й збільшить. Для тих, хто «не в курсі», пропонуємо: знайомтеся, топінамбур.


Деякі люди мають природний імунітет до COVID-19

— 21 листопада 2020 —

Невелика кількість людей може мати набутий імунітет, що захищає їх від зараження SARS-CoV-2, навіть без попереднього контакту з цим вірусом.


На Черкащині вперше в області провели операцію з трансплантації нирки

— 21 листопада 2020 —

На Черкащині вперше в області провели операцію з трансплантації нирки. Про це голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.


Чому восени болять суглоби

— 21 листопада 2020 —

Усі знають, що саме у міжсезоння — восени та навесні — суглоби найчастіше дають про себе знати. З чим це пов’язано? Що робити у такому разі? Чи можна послабити сезонні напади таких недуг? Про це ми розпитали фахівця — лікаря-ортопеда Лідію Сергіївну ДОНЧИК.


Від діабету до раку: названі науково обґрунтовані властивості імбиру

— 7 листопада 2020 —

Крім того, що корінь імбиру надає нашій їжі неповторний смак і аромат, він корисний для здоров’я, тому використовується для лікування різних захворювань. Список переваг імбиру дуже великий, але фахівці розповіли про найбільш важливі і науково обґрунтовані властивості цього чарівного кореня.


Морквяний сік допомагає при багатьох хворобах

— 7 листопада 2020 —

Морквяний сік містить велику кількість поживних речовин, які корисні для очей.


Олія насіння гарбуза лікує гіпертонію

— 7 листопада 2020 —

Високий кров’яний тиск є передвісником серцевих захворювань, тому його необхідно контролювати. Гіпертонія означає, що сила тиску крові на стінки артерій занадто висока. Допомогти впоратися із цим явищем може досить простий продукт - олія насіння гарбуза.


Чи довго зберігається імунітет на COVID-19

— 7 листопада 2020 —

Дослідники з Гарвардської медичної школи і Массачусетської лікарні загального профілю вивчили зразки крові понад 300 пацієнтів, у більшості з яких були важкі випадки коронавірусу, і встановили, що пацієнти, які пережили інфекцію COVID-19, зберігають антитіла лише впродовж чотирьох місяців.


Ревматизм – осіннє загострення

— 7 листопада 2020 —

З настанням холодів загострюються чимало захворювань, одне з яких - ревматизм. Які його чинники ризику, у чому полягає лікування і чи можна взагалі уникнути цієї напасті? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-ревматолога Петра Сергійовича ВОЛОШЕНКА.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс