Здоров'я

Кактус на сніданок: при діабеті він знижує рівень цукру у крові

— 25 вересня 2020 —

Діабет 2 типу стає проблематичним, коли цукор у крові стає надто високим, оскільки це може завдати шкоди організму. У цьому випадку правильні дієтичні рішення допомагають впоратися з ситуацією і знизити його рівень. До переліку цілющих інгредієнтів фахівці внесли екзотичну рослину - молоде листя кактуса нопаля.


Гіпертонічний криз стає актуальним восени

— 25 вересня 2020 —

В осінню пору загострюються усі хронічні захворювання, зокрема, й серцево-судинні. Восени на нас “полюють” не лише нежить та застуда, погіршується також перебіг багатьох хронічних захворювань, зокрема, серцево-судинних. У багатьох відбувається загострення такого поширеного захворювання як артеріальна гіпертензія — гіпертонічний криз. Що ж робити? Як діяти, аби не зашкодити здоров’ю у перспективі? Про це ми поговорили із фахівцем  — лікарем-кардіологом Петром Васильовичем ЗАГОРУЙКОМ.


Як правильно зустрічати осінь

— 20 вересня 2020 —

Як не сумно, а літо коли-небудь закінчується. І от уже починає жовтіти листя, увечері й ранком стає прохолодніше й відчувається швидке наближення осені. Як же залишатися бадьорим і повним сил напередодні «похмурої пори»? Яким чином допомогти організму підготуватися до періоду простудних захворювань і не дозволити своєму тілу вийти з форми? Виявляється, для цього достатньо попрацювати всього лише у двох напрямках: переглянути свої харчові звички й змінити рухову активність.


Яблука: корисний фрукт із вашого саду

— 20 вересня 2020 —

Яблука - самий звичний фрукт у нашій країні. Вони не тільки надзвичайно смачні, але й украй корисні. Про корисні властивості яблук можна писати цілі книги. Тут ми коротенько розглянемо тільки деякі з них.


Щедрі люди живуть довше

— 20 вересня 2020 —

Американські та німецькі вчені виявили, що чим більше людина без вигоди ділиться грошима з іншими, тим довше вона живе. Як передає Укрінформ, про це повідомляється у відповідному дослідженні, опублікованому в Pnas.


Три шари тканини та без марлі: якими мають бути handmade маски

— 20 вересня 2020 —

Маски з тканин, тобто немедичні, рекомендовано виготовляти з трьох шарів, поєднуючи гідрофобний матеріал та натуральні тканини. Не рекомендується носити маски, виготовлені з пористих матеріалів, таких як марля. Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці інформує Центр громадського здоров’я.


Як виникає простріл у попереку

— 20 вересня 2020 —

Багато людей на особистому досвіді знають, що таке «простріл у спині». «Простріли» можуть виникати і в поперековому, і в шийному, і в грудному відділах хребта. Гостро виникаючі, сильні болі у попереку в медицині називають люмбаго. Що ж викликає цю недугу, як з нею боротися і що робити, щоб вона не трапилася? Розповісти про це ми запросили фахівця - лікаря-вертебролога Петра Сергійовича ГРАЧОВА.


Чи не підкралася до вас старість?

— 13 вересня 2020 —

Нескладні домашні тести, які покажуть, як почуває себе ваш організм.


Що лікує гірчиця

— 13 вересня 2020 —

Столова гірчиця – це приправа з насіння рослини гірчиці, яку люди використовують протягом тисячоріч. Зараз у широкому продажі є насіння жовтої низькорослої або «Сарепти», білої й чорної високорослої гірчиці. Усі ці сорти застосовуються не тільки як ароматні спеції, високоактивні речовини роблять гірчицю ефективним лікувальним засобом із сильними подразнюючими, дезінфікуючими і протизапальними властивостями.


Симптоми втрати слуху, на які ніхто не звертає уваги

— 13 вересня 2020 —

Глухота вважається проблемою, яка виникає виключно серед людей похилого віку. Але дослідження показали, що у половині випадків слух втрачають пацієнти до 40 років. Найчастіше причиною тому служить ігнорування перших симптомів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс