Здоров'я

Як не застудитися у спеку

— 3 липня 2020 —

Що може бути образливіше, ніж застудитися під час відпустки? Здавалося б, літо асоціюється у нас із теплом і морем і в таких умовах захворіти нереально. Втім застуда чекає не тільки у холод, але і після походу на пляж або чергової порції улюбленого морозива. Варто посидіти в кімнаті із кондиціонером, і підвищення температури не змусить себе довго чекати. Чому ж так відбувається? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-терапевта Андрія Семеновича ГУДЗІЯ.


Визначено фактор, що подвоює ризик смерті від коронавірусу

— 3 липня 2020 —

За останніми дослідженнями вчених стало зрозумілим, що високий тиск різко збільшує ризик катастрофічних наслідків при зараженні людини коронавірусом.


Холодні напої у спеку можуть викликати судоми шлунка

— 2 липня 2020 —

У надзвичайну спеку потрібно обмежити перебування на сонці в період з 11 до 16 години. Про це нагадали у Центрі громадського здоров’я, відповідні поради розміщено у Facebook.


Як прибрати мішки під очима?

— 2 липня 2020 —

Мішки під очима можуть виникати з різних причин: це може бути набряк повік у зв’язку зі скупченням в організмі надмірної кількості води. Нерідко поява «мішків» під очима пов’язана з недосипанням, перевтомою, пригніченим станом, віковими змінами, захворюваннями нирок, серця, шлунка, гінекологічними та іншими захворюваннями.


Алергія на мед

— 2 липня 2020 —

Мед вважається одним із кращих продуктів, про користь його постійно говорять і пишуть, однак не всім його можна вживати. У деяких людей виникає на нього алергія, причому наслідки можуть бути серйозними.


Чим спека для нас небезпечна?

— 28 червня 2020 —

Ось і літо прийшло. Нарешті спекотне сонце нас зігріває і часом неабияк. У цьому році ми довго чекали на теплу погоду і тепер можемо насолоджуватися нею сповна. Але чи таке дружелюбне у спеку безхмарне небо над головою? У чому ж небезпека спекотних днів і велику кількість сонячного тепла? Як уникнути різних літніх, так би мовити, ризиків? Як поводитись на пляжі, скільки слід нам засмагати? Про все це ми розпитали фахівця - лікаря-гігієніста Євгенію Марківну СЄДИХ.


Ідеальна вправа для стрункості. Чи існує вона?

— 25 червня 2020 —

Струнке тіло, гарна постава – мрія кожної жінки. А ще легка хода, гнучкість і спритність, і найголовніше – здоров’я. Усе це взаємозалежне, але без зусиль дається тільки замолоду. Потім потрібно працювати над собою. Чи існує вправа, котру можна вважати ідеальною для стрункої фігури?


Меліса - одна з найвідоміших пряно-ароматичних і лікарських рослин

— 25 червня 2020 —

Звичайно ж, у першу чергу, поговоримо про лікувальні властивості цієї рослини. 


Що робити, якщо через маску на обличчі з’являються прищі і червоні плями?

— 25 червня 2020 —

Карантинні заходи значно слабшають, але масковий режим далекий від завершення. Як виявилося, носіння маски не тільки викликає дискомфорт, але ще і провокує проблеми зі шкірою обличчя. Причина може критися у механічному терті, появі поту під тканиною маски або алергічній реакції. Які способи допоможуть запобігти появі прищів і роздратуванню на обличчі, якщо ви змушені постійно бути в масці?


Електронні сигарети вже через три місяці можуть викликати небезпечні хвороби

— 25 червня 2020 —

Шкідливість куріння доведена давно. Ця звичка призводить до ризиків багатьох захворювань, у тому числі серцево-судинної системи та раку. Методом боротьби з курінням останнім часом вважають електронні сигарети, які також потрапили у поле зору дослідників.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс