Здоров'я

Як відновитися після covid-19

— 31 жовтня 2020 —

При важкій формі вірусної пневмонії легені втрачають до 70% життєвої ємності. Є небезпека виникнення фіброзу, що може привести до дихальної недостатності. За допомогою методів реабілітації важливо виключити або зменшити формування фіброзу.


Цистит - осіннє загострення

— 31 жовтня 2020 —

Відповідно до статистичних даних циститом хворіють восени практично у 3 рази частіше, ніж у будь-яку іншу пору року. При цьому, вісім випадків з десяти «осінніх циститів» - це загострення захворювання саме у жінок, а не у чоловіків. Чому так відбувається, чому запалення слизової оболонки сечового міхура відбувається саме восени і частіше у жінок, ніж у чоловіків? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-уролога Григорія Петровича КРАСЬКА.


Шість важливих для здоров’я шкіри вітамінів

— 24 жовтня 2020 —

Зберегти красу, молодість і здоров’я шкіри можливо за допомогою правильно підібраних вітамінів. Це дозволить захистити організм від різних проблем. Подивімося, які вітаміни найважливіші і потрібні для вашої шкіри.


Ви застудилися?

— 24 жовтня 2020 —

А чи впевнені ви, що маєте справу саме із застудою і можете  лікуватися самостійно? Якщо так, то саме час подумати про ефективне лікування. Тож дослухайтеся до порад обізнаних людей.


КТ і рентген безкоштовні, якщо лікар підозрює COVID-19

— 24 жовтня 2020 —

Комп’ютерна томографія та рентген при підозрі на  COVID-19 безоплатні при наявності направлення від лікаря.


Інфекція і нетримання - небезпечні наслідки стримування сечовипускання

— 24 жовтня 2020 —

Сечовий міхур дорослої людини може вмістити у себе в середньому 400 мл сечі, після чого він стане повним, і ми відчуємо потребу завітати до туалету. При звичайних умовах організму потрібно до 10 годин, щоб виробити такий обсяг. Проте, коли сечовий міхур повністю заповнюється, а людина його не випорожняє, можуть початися певні проблеми.


Осіння алергія і як з нею боротися

— 24 жовтня 2020 —

Настання осені, для якої характерна свіжа прохолода і прілий запах опалого листя, пов’язано і з загостренням сезонної алергії. Кашель, чхання, сльозяться очі - стан добре знайомий алергікам, незважаючи на те, що осінні алергени відрізняються від весняних і літніх. У чому ж причини цих проблем і як протистояти їм? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-алерголога Федора Сергійовича ШВЕЦЯ.


Лікує соняшник

— 17 жовтня 2020 —

Підвищена втомлюваність, артрит, депресія, порушення кровообігу, випадіння волосся - ці хворобливі стани ніби й різняться між собою, проте один з вирішальних чинників у їх виникненні - нестача піридоксину, або вітаміну В6.  Так от одним з багатих джерел натурального піридоксину є соняшникове насіння.


Перший день застуди. Що робити, щоб не «розболітися» остаточно?

— 17 жовтня 2020 —

Ви прокинулися з ранку, а ніс не дихає, у горлі дере і поболює, голова чавунна, б’є озноб. Це майже стовідсотково означає, що ви підхопили вірусну інфекцію, вона вже проникла в організм і почала своєю «чорну» справу. Що робити? Терміново вживати заходів!


Капустяні овочі - порятунок від серцевих захворювань, раку та діабету

— 17 жовтня 2020 —

Хвороби серця і рак є найбільшою загрозою для тривалості життя. Хоча не можна повністю захистити себе від них, певні чинники можуть надати захист.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс