Здоров'я

Які продукти найкраще «чистять» печінку

— 6 жовтня 2019 —

Експерти розповіли про кращі продукти, які обов’язково потрібно зробити частиною своєї дієти.


Замість ліків - чай

— 26 вересня 2019 —

У розпалі вересень - пора щедра і багата на плоди. І одне з перших місць серед лікарських рослин посідає, напевне, шипшина. Цвіте вона у травні-липні, плоди дозрівають у вересні. За вмістом вітаміну С серед дикорослих рослин вона абсолютний чемпіон. Але не тільки аскорбінова кислота міститься в плодах шипшини. Є в ній і інші вітаміни: В1 - тіамін, В2 - рибофлавін, Е, К, Р і каротин (провітамін вітаміну А). Багата шипшина на цукор, а також дубильні речовини, пектини і органічні кислоти. З мінеральних речовин можна назвати калій, фосфор, залізо, марганець.


Глаукома, катаракта, далекозорість. Які хвороби очей загрожують після 40 років

— 26 вересня 2019 —

Офтальмологи говорять, що проблеми із зором з’являються з роками. І це потрібно прийняти. Але все-таки існують способи зберегти здоров’я очей.


Спати вдень корисно для серця

— 26 вересня 2019 —

Нове дослідження засвідчило, що люди, які сплять протягом дня, мають більш низький ризик серцевих нападів. На думку дослідників, хронічне недосипання може підвищити ризик розвитку атеросклерозу або накопичення холестеринових бляшок в артеріях організму. Атеросклероз є відомим фактором ризику серцевих нападів. Це призводить до звуження і ущільнення артерій. Коли це відбувається у коронарних артеріях, ризики серцевого нападу значно підвищуються.


Чому люди набирають вагу з віком навіть при скромному раціоні

— 26 вересня 2019 —

Дослідники з Каролінського інституту у Швеції розповіли, чому люди набирають вагу з віком. Справа виявилася в обороті ліпідів у жирових тканинах, тобто у швидкості, з якою жирові клітини видаляються і накопичуються. Цей процес сповільнюється при старінні.


Імунотерапія підвищує виживаність від раку легенів у п’ять разів

— 26 вересня 2019 —

Науковці Єльського університету виявили, що новий імунологічний препарат ніволумаб підвищує виживаність від раку легенів у п’ять разів. Пацієнтів, які мали запущену хворобу і приймали його, порівняли із групою людей, які отримували стандартну хіміотерапію.


Ботулізм – це небезпечно!

— 26 вересня 2019 —

Хоча сезон харчових отруєнь давно у розпалі, він продовжується, як не прикро, й восени. Адже стихійні ринки на першому ліпшому людному місці нікуди не зникли із першим похолоданням. На отаких розкладках у переходах – весь асортимент постачальників харчових отруєнь: від домашніх закруток до в’яленої риби. Одна з найсильніших у природі отрут – ботулотоксин – теж у наявності. Що ж таке ботулізм, звідки ноги ростуть у нього, як вберегтися від недуги? На ці запитання ми попросили відповісти фахівця – лікаря-інфекціоніста Михайла Васильовича БУЦЬКА.


Кисломолочний напій на основі молочного гриба від 100 хвороб

— 20 вересня 2019 —

Тибетський молочний гриб (він являє собою тіло білого кольору діаметром 5-6 мм у початковому періоді розвитку й 40-50 мм наприкінці періоду перед розподілом) виліковує всі види алергії, серцево-судинні захворювання, гіпертонію, доброякісні й злоякісні пухлини, захворювання суглобів, печінки й жовчного міхура, легенів і дихальної системи ( у тому числі туберкульоз), захворювання нирок, цукровий діабет, інфекційні захворювання.


Як швидко позбутися зубного болю?

— 20 вересня 2019 —

Зубний біль - один з найнеприємніших. Його поява свідчить про наявність серйозних проблем зі здоров’ям зубів. Фахівці рекомендують не відкладати лікування й відразу звертатися до стоматолога. Але часом зубний біль може застукати нас у найневідповідніший момент, коли немає часу або можливості відвідати лікаря. Що ж робити у такому випадку?


10 способів спалити 100 кілокалорій за 10 хвилин

— 20 вересня 2019 —

Щоразу при вивченні енергетичної цінності різних продуктів (особливо смачних) дивуєшся волаючому дисбалансу між швидким нагромадженням калорій і їх жахливо повільним спалюванням.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс