Народна медицина

Потенційні вигоди яблучного пюре

— 28 листопада 2020 —

Крім того, що яблучне пюре низькокалорійне й містить поживні речовини, що підтримують здоров’я людини, воно може дати кілька певних переваг.


Натуральні й ефективні ліки для шлунка. Алое та мед

— 28 листопада 2020 —

Народна медицина часто для лікування хвороб шлунка використовує лікувальний засіб з таких інгредієнтів, як алое й мед. Як його приготувати і як приймати?


Топінамбур: на зовнішність – соняшник, а на смак – картопля

— 21 листопада 2020 —

Є рослина, урожай якої збирають навесні. І свої дуже корисні властивості від того, що перезимує під снігом, вона не тільки не втратить, а й збільшить. Для тих, хто «не в курсі», пропонуємо: знайомтеся, топінамбур.


Олія насіння гарбуза лікує гіпертонію

— 7 листопада 2020 —

Високий кров’яний тиск є передвісником серцевих захворювань, тому його необхідно контролювати. Гіпертонія означає, що сила тиску крові на стінки артерій занадто висока. Допомогти впоратися із цим явищем може досить простий продукт - олія насіння гарбуза.


Корисні властивості сушених яблук для здоров’я

— 31 жовтня 2020 —

Яблука користуються попитом практично цілий рік, адже це один з найбільш доступних фруктів. Вони корисні для здоров’я, як у свіжому, так і в сушеному виді. Але, незважаючи на це, деяким людям рекомендується обмежити їхнє вживання або зовсім від нього відмовитися, оскільки в певних випадках від продукту може бути більше шкоди, чим користі.


Ви застудилися?

— 24 жовтня 2020 —

А чи впевнені ви, що маєте справу саме із застудою і можете  лікуватися самостійно? Якщо так, то саме час подумати про ефективне лікування. Тож дослухайтеся до порад обізнаних людей.


Лікує соняшник

— 17 жовтня 2020 —

Підвищена втомлюваність, артрит, депресія, порушення кровообігу, випадіння волосся - ці хворобливі стани ніби й різняться між собою, проте один з вирішальних чинників у їх виникненні - нестача піридоксину, або вітаміну В6.  Так от одним з багатих джерел натурального піридоксину є соняшникове насіння.


Чим полоскати горло: що допоможе при ангіні, ларингіті та фарингіті

— 9 жовтня 2020 —

Болить горло? Відчуваєте першіння? Змінився голос? Перше, що треба робити, – це полоскати горло. Можна скористатися настоями лікарських рослин, які мають протизапальні властивості. Вони діють швидко та ефективно.


Ще раз про гарбуз: користь та шкода

— 9 жовтня 2020 —

Хоч освоєний гарбуз людьми понад 5000 років тому, але залишається досить популярним і сьогодні. Це дуже корисний і не вибагливий овоч. Тож посадивши його десь у середині квітня і рясно поливши два рази за сезон, до осені ніякої іншої обробки практично робити не доводиться - листя гарбуза саме забиває бур’яни. Восени збираємо врожай і до квітня-травня забезпечуємо сім’ю вітамінами. Адже користь міститься в усіх його частинах – м’якоті, насінні та соках.


Безсмертник (цмин) піщаний

— 27 вересня 2020 —

До жовтня на піщаних і кам’янистих сонячних схилах, сухих галявинах, на крейдяному ґрунті, відкритих перелісках, межах і покладах цвіте безсмертник піщаний, або цмин піщаний. Це багаторічна трав’яниста рослина сімейства айстрових заввишки 15-60 см, з повстяно-шерстистими паростками. Квіткові кошики жовті, зібрані в щитовидні суцвіття. Безсмертник можна розводити на присадибній ділянці. Розмножується насінням. На одному місці може рости 4-7 років.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс