Здоров'я

Сироп з акації

— 8 травня 2020 —

Цей сироп для лимонаду є надзвичайно корисним, оскільки містить повний комплекс вітамінів, зміцнює імунітет, володіє протизапальними властивостями. Його можна використовувати у випічці, приготуванні желе чи навіть просто додавати у чай.


Така корисна вітамінна культура

— 8 травня 2020 —

Напевне, не знайдеться жодного городу, де не росла б петрушка. Це улюблена зелена культура всіх країн і народів.


Варто нагадати: Дзвоніть "103": що робити українцям без декларацій, які захворіли на COVID-19

— 8 травня 2020 —

Українці із симптомами COVID-19, у яких немає декларації з сімейним лікарем, мають телефонувати на номер «швидкої допомоги» - 103.


З’ясовано, чому у 80 відсотків людей COVID-19 перебігає безсимптомно

— 8 травня 2020 —

Дослідники і клініцисти світу розбираються у складних взаємозв’язках імунної системи людини і SARS-CoV-2, який заразив понад 3 мільйона людей у світі і забрав понад 210 тисяч життів.


Сколіоз - хвороба росту

— 8 травня 2020 —

Що ж таке сколіоз? Медичні довідники стверджують «Сколіоз - S або C подібної форми викривлення хребта. Виникає у дитячому або підлітковому віці і може призвести до серйозних ускладнень з боку серцево-судинної та травної систем, органів дихання». Отже, не варто нехтувати порадами «тримати спину рівно», бо викривлення хребта здатне спричинити численні проблеми. Якими ж є причини і симптоми сколіозу? Як проводиться лікування сколіозу? Як запобігти його виникненню? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-ортопеда Галину Федорівну ЗАЙЦЕВУ.


Дефіцит Омега-3 в організмі: 7 важливих симптомів

— 2 травня 2020 —

За даними останніх досліджень, кожний третій житель землі страждає від недоліку Омега-3. А це дуже тривожний дзвіночок, адже дефіцит цієї коштовної речовини згубно впливає на самопочуття й зовнішній вигляд.


Ні кілограмам: як швидко скинути вагу

— 2 травня 2020 —

Ви погладшали недавно й швидко. Що робити, щоб скоріше скинути кілограми, які щойно набрали? Практичні поради «колишніх» допоможуть вам у цьому.


Білокачанна капуста: користь для здоров’я

— 2 травня 2020 —

Прагнете позбутися виснажливого головного болю? Очистити судини й зміцнити імунітет? Вилікуватися від виразкових хвороб шлунка й кишечнику? Позбутися мастопатії? Якщо хоча б на один із цих питань ви відповіли «так», тоді ця стаття саме для вас!


Алкоголь не захищає від коронавірусу, а загрожує життю – ВООЗ

— 2 травня 2020 —

Вживання алкоголю не захищає від захворювання на новий коронавірус (COVID-19), а навпаки загрожує людському здоров’ю.


Яке молоко корисніше: гаряче чи холодне?

— 2 травня 2020 —

Молоко є найбільш споживаним молочним продуктом у всьому світі. Цей напій вкрай живильний, він багатий білком, кальцієм, цинком, вітаміном D, калієм. Ми п'ємо його від самого народження і робимо це все життя. Хтось вважає за краще вживати його гарячим, а хтось - холодним. Але при будь-якій температурі молоко є однаково корисним. Давайте розберемо конкретні переваги молока для організму.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс