Здоров'я

Навіть незначні зміни в організмі можуть відображатися на зовнішньому вигляді ніг

— 29 серпня 2020 —

За станом своїх стоп людина може розпізнати навіть смертельно небезпечні захворювання.


Правила харчування для тих, хто працює в нічну зміну

— 29 серпня 2020 —

Робота вночі серйозно відбивається на здоров’ї людини, оскільки її циркадний ритм повністю збивається.


Від чого страждають наші нирки

— 29 серпня 2020 —

Усе більшої актуальності у сучасному світі набувають хвороби нирок. Вони виводять із сечею надлишок рідини і продукти життєдіяльності організму, шкідливі та отруйні речовини, прийняті у вигляді ліків, алкогольних напоїв, наркотиків. Нирки регулюють в організмі людини концентрацію мікроелементів і солей, виробляють гормони, які контролюють артеріальний тиск, утворення кров’яних тілець і зберігають міцними кістки.


Як харчуватися, щоб захистити зуби від карієсу, пародонтозу й після протезування: чотири головні правила

— 22 серпня 2020 —

Люди у віці від 45 до 60 років найчастіше звертаються до стоматологів з карієсом. На другому місці - пародонтит. Це запальні процеси в тому сегменті, який утримує зуб. На третьому місці серед скарг пацієнтів - патологічна стираємість зубів.


Рецепт з середньовічної книги може врятувати людство від вимирання

— 22 серпня 2020 —

Науковці мають намір застосовувати мазь, рецепт якої був виявлений у книзі IX століття, для лікування біоплівочних інфекцій. Лікарський засіб здатний знищити близько п’яти штамів бактерій, у тому числі стійких до антибіотиків.


Лами можуть врятувати людство від COVID-19 - дослідження

— 22 серпня 2020 —

Дослідники у Перу вивчають антитіла лам для боротьби з коронавірусом. Раніше, особливості імунної системи цих тварин вже вивчали для подолання грипу та вірусу імунодефіциту людини.


Ботулізм - це небезпечно!

— 22 серпня 2020 —

Усім відомо, що ботулізм — це харчове отруєння, що може призвести до тяжких наслідків. Водночас, у більшості випадків можна уникнути ботулізму, якщо дотримуватися простих харчових правил. Що ж спричиняє захворювання? Як його лікують? Чи можна вберегтися від недуги? На ці питання нам надав відповіді фахівець — лікар–інфекціоніст Григорій Павлович СИНЬКО.


Лимонна цедра при болях у суглобах​

— 31 липня 2020 —

Домашній засіб для полегшення болю в суглобах складається з лимонної цедри, маслинової олії й листя евкаліпта.


Що ми знаємо про дині?

— 31 липня 2020 —

Дині належать до того ж сімейства, що і огірки, кабачки, гарбузи і горлянки. Вони містять багато корисних поживних речовин, а також в них повно антиоксидантів.


Біль у животі, здуття й блювота можуть бути ознаками передінфарктного стану

— 31 липня 2020 —

Біль у серці - не єдина ознака інфаркту. У деяких випадках у людини можуть виникати порушення в роботі шлунково-кишкового тракту. Цей стан не можна ігнорувати, оскільки якщо за короткий проміжок часу не надати необхідну допомогу, людина помре. Проблеми у роботі травної системи можуть супроводжувати інфаркт з тієї причини, що абсолютно всі органи в організмі людей взаємопов’язані.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс