Здоров'я

Нашому організму потрібен здоровий сніданок

— 21 червня 2019 —

Важливість сніданку часто не береться до уваги, тож легко потрапити в пастку, думаючи, що пропущення сніданку може допомогти вам скинути кілька фунтів.


Будьте обережними: Літні інфекції

— 20 червня 2019 —

Ось і літо розпалі... Саме у цей період активізуються збудники більшості інфекційних захворювань, тому потрібно бути обережними. Адже спалахи гострих кишкових інфекцій у літній період - річ звичайна.


Напої для літа

— 20 червня 2019 —

Що пити влітку, щоб зберегти баланс рідини в організмі, гарне самопочуття й подбати одночасно про свою фігуру? Ми даємо огляд самих популярних літніх напоїв і називаємо їх «плюси» і «мінуси».


Сезон черешні і вишні вже почався

— 9 червня 2019 —

Вже з'явилися красиві, ніжні плоди черешні, а за ними поспішає і вишня. Різні на смак, ці дивовижні ягоди радуватимуть нас на початку літа.


Знайдений найбільш ефективний спосіб подолати безсоння

— 9 червня 2019 —

Зміна лише одного правила може повністю змінити проблеми зі сном лише за один тиждень, стверджують американські фахівці.


Як не стати жертвою кондиціонера

— 9 червня 2019 —

Літня спека на вулиці змушує співробітників офісів рятуватися від високих температур за допомогою кондиціонера. Але одночасно з початком жари й роботи охолодних систем росте й кількість захворювань. ГРВІ, запалення легенів, бронхіт, запалення периферичних нервів (неврит) - ось лише невеликий перелік того, що може стати супутником офісної прохолоди. Тому ділимося порадами спеціалістів, як користуватися кондиціонером, щоб не нашкодити власному здоров’ю. Отже:


Як захистити суглоби в дачний сезон

— 9 червня 2019 —

Копати, обрізати, удобрювати, сіяти, саджати – у дачників справ дуже багато. Але важливо при цьому опікуватися не тільки про майбутній урожай, але й про свої суглоби.


Фактори ризику розвитку деменції

— 1 червня 2019 —

Всесвітня організація охорони здоров’я визначила більш десяти основних факторів ризику розвитку деменції, пов’язаних зі способом життя і умовами, які дають поштовх розвитку недоумства.


Гарбузовий хліб - відмінний спосіб знизити цукор у крові

— 1 червня 2019 —

При діабеті 2 типу рівень цукру (глюкози) в крові людини стає занадто високим, тому при відсутності лікування можуть виникнути серйозні, а іноді і небезпечні для життя проблеми.


Полуниця очолює рейтинг найбільш забруднених пестицидами продуктів

— 31 травня 2019 —

Полуниця смачна та корисна, водночас очолює перелік найзабрудненіших продуктів через обробку її фунгіцидами та інсектицидами. Про це застерігає Міністерство охорони здоров'я.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс