Здоров'я

Які види спорту продовжують життя

— 16 грудня 2016 —

Найкращими для довголіття видами спорту є теніс, аеробіка, плавання і велоспорт. 


Остеохондроз: що робити?

— 16 грудня 2016 —

Остеохондроз - бич усього людства. Ця хвороба тримає у своїх руках більше 85 відсотків людей планети і є тією ціною, що люди заплатили за прямоходіння. З болями в спині зіштовхувався майже кожний. Причина майже всіх неприємностей зі спиною - остеохондроз. Що ж викликає цю патологію і як протистояти остеохондрозу і його ускладненням? Про це ми розпитали невропатолога, кандидата медичних наук Наталю Петрівну Яворську.


Чи дійсно такий корисний риб'ячий жир?

— 15 грудня 2016 —

Риб'ячий жир виробляється в промислових масштабах з печінки свіжої риби, переважно тріски. Містить велику кількість легко засвоюваних ненасичених жирних кислот, зокрема надзвичайно цінні омега-3 жирні кислоти (ЕПК і ДГК), які є "незамінними" у раціоні людини, тому що наш організм не здатний їх синтезувати самостійно. 


Прополіс від усіх хвороб

— 15 грудня 2016 —

Сполучення прополісу й молока дає особливий ефект: крім лікування застудних і легеневих захворювань поліпшується загальне самопочуття, сон, знімається дратівливість, утома. 


Сальмонела любить все зелене

— 15 грудня 2016 —

Зелений салат у пакетах може бути причиною харчових отруєнь і засобом поширення сальмонельозу. 


Старече слабоумство зовсім не таке страшне, як вважалося раніше

— 15 грудня 2016 —

Дослідники Університету штату Мічиган стверджують, що підвищення рівня освіченості й постійне тренування розуму навіть у літньому віці не дають мозку піддаватися необоротним змінам. 


ООН: Населення Землі перевищило 7,4 млрд осіб

— 15 грудня 2016 —

Чисельність населення Землі у 2016 році досягла позначки приблизно в 7,433 млрд. осіб.


Учені виявили ще одну корисну властивість аспірину

— 15 грудня 2016 —

Люди похилого віку, для яких є високим ризик смерті від серцево-судинних захворювань, можуть продовжити собі життя, якщо будуть приймати низькі дози ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) щодня. До такого висновку прийшли вчені з Університету Південної Кароліни.


Келих вина захистить від ішемічного інсульту

— 15 грудня 2016 —

Учені знайшли ще один позитивний ефект від уживання невеликих доз алкоголю - виявляється, люди, які щодня випивають великий келих вина, рідше страждають від ішемічного інсульту.


Ожиріння і зайва вага підвищують ризик розвитку рака крові

— 15 грудня 2016 —

Фахівці Вашингтонської школи медицини виявили, що надлишкова вага або ожиріння збільшують ризик множинної мієломи, рака клітин плазми крові і кісткового мозку, особливо після 60 років.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...