Здоров'я

Щоб підняти настрій

— 14 вересня 2019 —

Літо пройшло. Відпускна кампанія закінчується і наступають монотонні будні. А хочете, щоб день для вас завжди починався добре, і самооцінка впевнено додавала в зростанні? Тоді постарайтеся приділити собі 10 хвилин на день, які втілять бажання в життя.


Спілкування з друзями у 60 років знижує ризик розвитку деменції у подальшому

— 14 вересня 2019 —

Нове дослідження в Університетському коледжі Лондона виявило істотні докази того, що соціальні контакти у 60-річному віці на 12 відсотків знижують ризик розвитку деменції у подальшому житті.


Позбутися від вісцерального жиру допоможуть окремі продукти і вправи

— 14 вересня 2019 —

Наявність великої кількості вісцерального жиру в організмі завдає шкоди здоров’ю людини, проте вживання певних продуктів і навантаження допомагають зменшити його.


За допомогою простих змін в їжі можна знизити ризик захворювання на рак

— 14 вересня 2019 —

Нове дослідження, в якому взяли участь понад 50 000 учасників протягом 20 років, дозволило зробити висновок, що вживання продуктів, багатих на флавоноїди, може запобігти хворобам, зокрема, раку, і продовжити життя.


7 способів одержати свою норму кальцію

— 13 вересня 2019 —

Гарні зуби, міцні кістки й блискуче волосся – для всього цього потрібний кальцій. Одержати його з їжі – пів справи, головне – допомогти засвоїтися й змусити працювати.


Рукам мозолі не потрібні

— 5 вересня 2019 —

Ще давня медицина довела, що стан шкіри безпосередньо пов’язаний із внутрішнім станом нашого організму. Про збої в роботі певних органів тіла «сигналізують» зміни на нашій шкірі. Поява висипки, прищів, мозолей «підказує», що дана ділянка ослаблена, або, навпаки, більш напружена.


Шавлія: Натуральні ліки при клімаксові

— 5 вересня 2019 —

З віком організм починає перебудовуватися, у результаті чого втрачає деякі свої функції. Так, ближче до 50 років кожна жінка зустрічається із клімаксом, який супроводжується такими неприємними симптомами, як підвищене потовиділення, припливи жару. Полегшити своє самопочуття можна за допомогою деяких медикаментів, однак гарний ефект дають і рослинні засоби, одним їх яких є шавлія.


Можливе лікування раку, при якому не страждають здорові клітини

— 5 вересня 2019 —

Залежно від препаратів, пацієнти, які страждають від онкології, можуть відчувати побічні ефекти, котрі супроводжують багато сучасних методів лікування раку - анемію, втрату апетиту, кровотечі, діарею, слабкість, випадання волосся, нудоту тощо.


Вживання кави ввечері не погіршує сон - дослідження

— 5 вересня 2019 —

Кофеїн відомий як потужний стимулятор, який підвищує бадьорість. Проте, нове дослідження показало, що чай або кава, випиті за чотири години перед сном, не впливають на сон узагалі.


Гостра їжа зменшує тягу до солі і знижує тиск

— 5 вересня 2019 —

За словами фахівців, високий кров’яний тиск можна знизити не тільки вживанням здорових продуктів, а й якщо використовувати спеції, які виступають ефективними замінниками солі. Зокрема, це гостра їжа із використанням перцю чилі та інших спецій. Науковці перевірили, чи знижується вживання солі за рахунок капсаїцину у перці, і побачили ефект.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс