Здоров'я

Дослідження: люди в медичних масках виглядають більш привабливими

— 23 січня 2022 —

Учені з Кардиффського університету у Великобританії запропонували  43 жінкам оцінити фото чоловіків по шкалі від одного до десяти. На знімках частина героїв була без масок, інша — у простих масках із тканини, блакитних медичних масках або із чорною книгою в руках, яка закривала нижню частину обличчя.


У чому різниця між антитілами й клітинним імунітетом?

— 23 січня 2022 —

Питання про те, що важливіше — клітинний імунітет або антитіла, —  хвилює багатьох. При цьому лікарі так питання не ставлять, тому що кожний цей параметр по-своєму важливий і має певну значимість при оцінці імунної системи організму людини. Так у чому ж ховається різниця між антитілами й клітинним імунітетом?  Дають роз’яснення лікарі алергологи-імунологи.


Імбир – універсальні ліки

— 23 січня 2022 —

Останнім часом одна із самих корисних спецій – імбир – стає усе більш популярною в нашій країні. І це недаремно. На санскриті імбир, або «вішвабхесадж», значить «універсальні ліки». Ще в першому столітті нашої ери описували зігрівальну дію імбиру, користь для травлення й навіть згадували імбир як протиотруту.


Епідеміологи США пояснили, які маски носити для найкращого захисту від COVID-19

— 23 січня 2022 —

Центри США з контролю над захворюваннями видали нові рекомендації щодо того, які маски краще носити, щоб забезпечити оптимальний захист від COVID-19.


Чи можна при лікуванні заміняти ліки на інші?

— 23 січня 2022 —

Лікарська терапія має на увазі використання різних препаратів на основі тієї або іншої діючої речовини. І найчастіше в людей вдома уже є базовий набір засобів для лікування різних розповсюджених хвороб. Приміром, судинозвужувальні краплі для носа. Також у домашній аптечці завжди можна знайти жарознижуючі, засоби від хвороб ШКТ, антигістамінні і т.д.


Рятуй тіло! Пози, які шкодять нашому здоров’ю

— 23 січня 2022 —

Люди дуже переживають за своє здоров’я, коли справа стосується вірусів, запальних процесів, інфекційних захворювань і інших очевидних загроз і небезпек. Але часто вони не звертають абсолютно ніякої уваги на своїх «невидимих ворогів», тобто фактори, які негативно позначаються на самопочутті, шкодять організму, збільшують уже наявні проблеми. Одним з них є положення тіла! Від яких поз потрібно терміново відучити себе, розповідає остеопат Володимир Животів.


Вітамінні напої для підвищення імунітету

— 16 січня 2022 —

Такі напої підтримають імунну систему і дозволять компенсувати нестачу вітамінів. Ви зміцните свій організм і будете менше схильні до стресів і хвороб.


Як уникнути травмування під час ожеледиці

— 16 січня 2022 —

Зима приносить не лише приємний білий сніг і потріскування морозу під підошвами. Ожеледиця на дорозі може виникнути щодня. Вона змушує бути уважними не лише водіїв, а й пішоходів, адже ризик травмування, коли під ногами слизько, є надто високим.


Правила й помилки купання в ополонці

— 16 січня 2022 —

Хрещення — одне з головних християнських свят, яким закінчуються Різдвяні свята, що тривають із 7 по 19 січня. А занурення в ополонку вже давно стало невід’ємною частиною святкування Водохреща.


Омікрон: які симптоми у повністю вакцинованих

— 16 січня 2022 —

Дослідники виявили дані про великий спалах штаму Омікрон у Норвегії, які дають деяке уявлення про те, як новий штам Covid поводиться серед повністю вакцинованого населення.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс