Здоров'я

Осіння алергія і як з нею боротися

— 24 жовтня 2020 —

Настання осені, для якої характерна свіжа прохолода і прілий запах опалого листя, пов’язано і з загостренням сезонної алергії. Кашель, чхання, сльозяться очі - стан добре знайомий алергікам, незважаючи на те, що осінні алергени відрізняються від весняних і літніх. У чому ж причини цих проблем і як протистояти їм? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-алерголога Федора Сергійовича ШВЕЦЯ.


Лікує соняшник

— 17 жовтня 2020 —

Підвищена втомлюваність, артрит, депресія, порушення кровообігу, випадіння волосся - ці хворобливі стани ніби й різняться між собою, проте один з вирішальних чинників у їх виникненні - нестача піридоксину, або вітаміну В6.  Так от одним з багатих джерел натурального піридоксину є соняшникове насіння.


Перший день застуди. Що робити, щоб не «розболітися» остаточно?

— 17 жовтня 2020 —

Ви прокинулися з ранку, а ніс не дихає, у горлі дере і поболює, голова чавунна, б’є озноб. Це майже стовідсотково означає, що ви підхопили вірусну інфекцію, вона вже проникла в організм і почала своєю «чорну» справу. Що робити? Терміново вживати заходів!


Капустяні овочі - порятунок від серцевих захворювань, раку та діабету

— 17 жовтня 2020 —

Хвороби серця і рак є найбільшою загрозою для тривалості життя. Хоча не можна повністю захистити себе від них, певні чинники можуть надати захист.


Осінь - час загострення виразки шлунку і 12-палої кишки

— 17 жовтня 2020 —

Хто не чув про виразку шлунку? Багатьом вона набридла гірше гіркої редьки, на жаль, решті поки що пощастило. Утім не варто розслаблятися, виразка - річ підступна. Як твердять фахівці, найбільш часто виразка дає про себе знати навесні та восени. На дворі жовтень, отже, саме на часі розібратися у темі детальніше. По допомогу ми звернулися до фахівця - лікаря-гастроентеролога Георгія Петровича СЛИНЬКА.


Магнітні бурі — як пережити та захиститися

— 9 жовтня 2020 —

Магнітні бурі. Головний біль, слабкість, перепади артеріального тиску, емоційна нестабільність — ці симптоми добре знайомі метеозалежним людям. А ось що являють собою магнітні бурі — сьогодні мало хто знає. Яким чином впливають на людину, чому одні з нас страждають у цей період, а інші не помічають поганих днів?


Чим полоскати горло: що допоможе при ангіні, ларингіті та фарингіті

— 9 жовтня 2020 —

Болить горло? Відчуваєте першіння? Змінився голос? Перше, що треба робити, – це полоскати горло. Можна скористатися настоями лікарських рослин, які мають протизапальні властивості. Вони діють швидко та ефективно.


Ще раз про гарбуз: користь та шкода

— 9 жовтня 2020 —

Хоч освоєний гарбуз людьми понад 5000 років тому, але залишається досить популярним і сьогодні. Це дуже корисний і не вибагливий овоч. Тож посадивши його десь у середині квітня і рясно поливши два рази за сезон, до осені ніякої іншої обробки практично робити не доводиться - листя гарбуза саме забиває бур’яни. Восени збираємо врожай і до квітня-травня забезпечуємо сім’ю вітамінами. Адже користь міститься в усіх його частинах – м’якоті, насінні та соках.


В Японії почали виробляти УФ-лампу, що вбиває коронавірус

— 9 жовтня 2020 —

Японський виробник освітлювального обладнання Ushio Inc почав виготовляти безпечні для людини ультрафіолетові лампи «Care 222», здатні знищувати коронавірус у приміщеннях.


Чим небезпечний прийом антибіотиків при самолікуванні

— 9 жовтня 2020 —

Велика кількість людей сприймають антибіотики, як якийсь рятівний засіб, здатний швидко впоратися із практично будь-якою хворобою. Однак, якщо приймати подібні препарати без необхідності, не проконсультувавшись з лікарем, або ж перевищити тривалість їх прийому або дозу, можна серйозно нашкодити організму.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс