Здоров'я

Тепловий або сонячний удар

— 4 липня 2019 —

З дитинства пам’ятаю картину: стоїмо із мамою у черзі на вулиці, спека страшна, сонце палить і сховатися ніде, аж раптом хтось зойкнув і як в уповільненому кіно дівчинка років 12 падає горілиць на асфальт. Сонячний удар, каже матуся. Що ж це таке? Які ознаки сонячного удару? У чому різниця між тепловим і сонячним ударом? Як уникнути теплового удару? Про це ми вирішили розпитати фахівця – лікаря-терапевта Галину Валентинівну ГУПАЛО.


Сім простих порад, як відмінно себе почувати в спеку

— 22 червня 2019 —

Виконуйте не складні рекомендації й спека не стане для вас проблемою.


Ніжки мають бути здоровими

— 22 червня 2019 —

Ось і літо прийшло. І звичайно ж хочеться, щоб у відкритому взутті ноги були доглянутими. Адже це красиво, корисно і приємно. Однак дуже часто нас підводять п’ятки. Тож як доглядати за ними в домашніх умовах, на що слід звернути увагу?


Продуктів харчування, які можуть допомогти при алергії

— 22 червня 2019 —

Ось список продуктів, які варто спробувати тим, кому знайома така проблема, як алергія.


Полінейропатія - починається з мурашок і закінчується болем

— 22 червня 2019 —

Мало хто чув про полінейропатію, та й не дивно, адже ця недуга не настільки поширена, як грип або карієс. А між тим полінейропатія - одне з найтяжчих неврологічних порушень, яке характеризується множинним ураженням периферичних нервів. Як же проявляється ця хвороба, наскільки сприятливий прогноз, що робити, якщо полінейропатія наздогнала когось із ваших близьких, і чи можна вилікувати це захворювання? Про це ми розпитали фахівця - невропатолога вищої категорії Григорія Васильовича ГУНЬКА.


Як поліпшити стан шкіри?

— 21 червня 2019 —

Як відомо, красива шкіра - ознака хорошого стану всього організму. Тому, перш ніж маскувати недоліки за допомогою косметики, зверніть увагу на своє харчування.


Чому журавлина така корисна при інфекціях

— 21 червня 2019 —

Дослідження, проведені в Університеті Макгілла та INRS, показали, що екстракт журавлини робить бактерії більш чутливими до антибіотиків, що є перспективним способом обмеження їх стійкості до цих важливих ліків.


Мова йтиме про чорницю

— 21 червня 2019 —

А чи всі знають про її чудові властивості? Адже чорниця - вважається однією з найбільш корисних і смачних ягід. Вона багата вуглеводами, калієм, кальцієм, фосфором і магнієм. Є в ній органічні кислоти, натрій, мідь, залізо та інші мінеральні речовини. Крім вітаміну С, в чорниці є вітаміни B1 і В6, вітамін РР, а також пантотенова кислота.


Нашому організму потрібен здоровий сніданок

— 21 червня 2019 —

Важливість сніданку часто не береться до уваги, тож легко потрапити в пастку, думаючи, що пропущення сніданку може допомогти вам скинути кілька фунтів.


Будьте обережними: Літні інфекції

— 20 червня 2019 —

Ось і літо розпалі... Саме у цей період активізуються збудники більшості інфекційних захворювань, тому потрібно бути обережними. Адже спалахи гострих кишкових інфекцій у літній період - річ звичайна.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс