Здоров'я

Настойка насіння і шкірки грейпфрута

— 13 лютого 2020 —

На відміну від інших цитрусових, грейпфрут містить особливі гіркоти. Ці гіркоти, поряд з ефірними оліями, є кращими природними антибіотиками. Вони рятують нас від сотень паразитів і патогенної мікрофлори, а найголовніше - від грибкових захворювань у кишечникові.


Арганова олія - справжнє «золото» Марокко

— 13 лютого 2020 —

Арганову олію добувають із насіння арганового дерева - арганії, воно росте винятково в південній частині Марокко. Олію ще називають «рідким золотом» і вважають однією з більш дорогих олій у світі, враховуючи її обмежену доступність і трудомісткий процес одержання.


Їзда на роботу на велосипеді продовжує життя

— 13 лютого 2020 —

Учені з університету Отаго, Мельбурна і Окленда провели дослідження, яке довело, що їзда на роботу на велосипеді допомагає продовжити життя.


Які продукти випередили молоко за вмістом кальцію?

— 13 лютого 2020 —

Коли людина чує слово «кальцій», першим, що виникає в голові, стає молоко. Однак це далеко не головне джерело корисної для кісток речовини.


Чому обігрівачі шкодять здоров’ю і можуть навіть призвести до смерті?

— 13 лютого 2020 —

Сьогодні нам важко уявити, як можна спокійно пережити зиму без опалення. Ще до початку опалювального сезону багато людей починають використовувати різного роду обігрівачі, щоб створити у житловому приміщенні комфортну для себе температуру. При цьому мало хто замислюється про вплив подібних пристроїв і систем на організм.


Розсіяний склероз тепер не такий страшний

— 13 лютого 2020 —

У ЗМІ нещодавно з’явилося повідомлення про те, що на замовлення Міністерства охорони здоров’я України UNDP Ukraine/ПРООН в Україні закупила високоефективний препарат для лікування розсіяного склерозу. Ліки вже поїхали у регіони, стверджує МОЗ. Препарат Фінголімод минулого року було закуплено вперше. Вартість річного курсу лікування становитиме близько 32 тисяч гривень, але ж ще рік тому вартість становила близько 400 тисяч гривень в аптечній мережі. Такого зниження ціни вдалося досягти завдяки тому, що оригінальний препарат втратив патентний захист, й інші виробники отримали можливість виробляти генеричні препарати, стверджує МОЗ України. Наскільки важливий цей крок нашої охорони здоров’я? Наскільки поширений розсіяний склероз в Україні? Як борються медики із цією недугою? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-невропатолога Галину Сергіївну ГОЛИК.


Дієтологи визнали ожиріння заразним

— 8 лютого 2020 —

Учені дійшли висновку, що зайва вага у людей може з’являтись у тому числі під впливом оточуючих.


Плавання є найбільш корисним видом спорту для людини

— 8 лютого 2020 —

Науковці стверджують, що плавання найкорисніший вид спорту на планеті. Воно збільшує тривалість життя людини і попереджає велику кількість захворювань.


Українцям дали поради, як уберегтися від коронавірусу

— 7 лютого 2020 —

Міністерство охорони здоров’я України радить громадянам та мандрівникам дотримуватись звичайних заходів обережності у зв’язку з коронавірусом.


Що треба знати про інсульт

— 7 лютого 2020 —

Інсульт часто називають «судинною катастрофою». Адже й справді, хвороба розвивається несподівано, швидко і часто призводить до вкрай несприятливих наслідків. Жертвами «судинної катастрофи» можуть стати не лише літні, а й активні молоді люди. В  Україні щорічно реєструється понад 100 тисяч інсультів, тому для багатьох сімей це не пустий звук, а реальна проблема, яку доводиться вирішувати. Ми спробуємо з’ясувати, чи може досвідчений лікар встановити діагноз інсульту на підставі огляду, чи треба лікуватись, якщо прояви інсульту швидко минули, наскільки ефективними і безпечними є крапельниці, чи можна після інсульту пити каву, займатись спортом і ходити у сауну.  Про це ми розпитали фахівця – лікаря-невролога Віктора Семеновича ГРИЦЕНКА.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс