Традиційна медицина

Рух проти болю в суглобах

— 17 вересня 2021 —

Улітку ми особливо активні - плаваємо, бігаємо, катаємося на велосипеді. Підвищене навантаження й травми можуть привести до болів у плечовому й колінному суглобі.


Як обдурити гормони, через які ми набираємо зайву вагу

— 17 вересня 2021 —

У наборі зайвої ваги, крім сидячої роботи й солодощів, можуть бути винуваті ще й гормони. Якщо ви вже більше місяця сидите на білковій дієті (їсте тільки м’ясо й забули, як виглядають вуглеводи), а вага стоїть на місці або навіть росте, можливо, причиною тому є естроген, адже при надлишку цього гормону вживання продуктів, що містять протеїн, необхідно, навпаки, звести до мінімуму.


Як краще запам'ятовувати нову інформацію: поради для школярів і студентів

— 13 вересня 2021 —

Вчені досі в деталях не знають, як саме працює людська пам'ять. Де вона закінчується, поступаючись місцем уяві. Проте, в 1990 році в Книгу рекордів Гіннеса потрапила людина, яка за день змогла вивчити 1000 іноземних слів. Цей факт підтверджує безмежність людських можливостей.


Експерти назвали продукти, що зм’якшують біль від артриту

— 3 вересня 2021 —

Експерти Американської організації пенсіонерів (AARP) розповіли, що зменшити біль при остеоартриті — формі артриту, що викликає руйнування хряща — можуть риба, оливкова олія, ягоди й продукти, що містять вітамін К.


​Фахівець запропонував дієту на основі принципів харчування довгожителів

— 3 вересня 2021 —

Існує величезна кількість дієт, більшість яких шкодить здоров’ю людини, що худне. Американський науковий співробітник National Geographic і автор бестселерів «Нью-Йорк Таймс» Ден Бюттнер в книзі, присвяченій системі харчування, висунув теорію: довгожителі, які населяють «Блакитну зону» — території Японії, Італії, Каліфорнії і Коста-Ріки, ніколи не дотримувалися дієт.


Нове дослідження розвінчало міфи про те, як метаболізм змінюється з віком

— 3 вересня 2021 —

Результати дослідження, ймовірно, змінять уявлення про фізіологію людини, а також можуть мати значення в медицині.


Які продукти викликають харчову алергію

— 22 серпня 2021 —

Харчова алергія може проявлятися через різних продуктів. Реакція зазвичай індивідуальна, але вчені склали список тих з них, які викликають гострий відгук організму найчастіше.


Експерт розповів про побічні реакції після вакцинації від COVID-19 і коли вони мають минати

— 22 серпня 2021 —

Лікар-імунолог, голова Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики (НТГЕІ) Федір Лапій розповів про побічні реакції після вакцинації від COVID-19, які повинні минати за декілька днів.


Кращі природні засоби від ішемічної хвороби серця

— 22 серпня 2021 —

Ішемічна хвороба серця розбудовується, коли дрібні судини, які постачають кров та кисень до серця, починають звужуватися й навіть твердіти. Серед деяких факторів ризику ішемії: приналежність до чоловічої статі, вік старше 65 років, сімейна історія кардіологічних недуг, неправильне харчування, надлишкова вага, високий тиск. Природні методи терапії ішемічної хвороби допоможуть поліпшити стан хворого й підвищити якість життя.


У Черкасах провели перші операції з трансплантації серця і нирок

— 8 серпня 2021 —

Першу трансплантацію серця і нирок провели минулими вихідними черкаські лікарі. Шанси на нове життя отримали троє людей з важкими хворобами. Їхнім донором став померлий чоловік, родичі якого надали дозвіл на мультиорганний забір.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс