Традиційна медицина

Звички, які можуть зруйнувати печінку без алкоголю

— 3 липня 2020 —

Існує думка, що серйозні проблеми з печінкою виникають тільки в людей, котрі зловживають спиртними напоями. Однак це далеко не так.


Визначено фактор, що подвоює ризик смерті від коронавірусу

— 3 липня 2020 —

За останніми дослідженнями вчених стало зрозумілим, що високий тиск різко збільшує ризик катастрофічних наслідків при зараженні людини коронавірусом.


Холодні напої у спеку можуть викликати судоми шлунка

— 2 липня 2020 —

У надзвичайну спеку потрібно обмежити перебування на сонці в період з 11 до 16 години. Про це нагадали у Центрі громадського здоров’я, відповідні поради розміщено у Facebook.


Що робити, якщо через маску на обличчі з’являються прищі і червоні плями?

— 25 червня 2020 —

Карантинні заходи значно слабшають, але масковий режим далекий від завершення. Як виявилося, носіння маски не тільки викликає дискомфорт, але ще і провокує проблеми зі шкірою обличчя. Причина може критися у механічному терті, появі поту під тканиною маски або алергічній реакції. Які способи допоможуть запобігти появі прищів і роздратуванню на обличчі, якщо ви змушені постійно бути в масці?


Електронні сигарети вже через три місяці можуть викликати небезпечні хвороби

— 25 червня 2020 —

Шкідливість куріння доведена давно. Ця звичка призводить до ризиків багатьох захворювань, у тому числі серцево-судинної системи та раку. Методом боротьби з курінням останнім часом вважають електронні сигарети, які також потрапили у поле зору дослідників.


Що робити, якщо людина подавилася і задихається?

— 14 червня 2020 —

Людина може поперхнутися або вдавитися в будь-який момент. Найчастіше це відбувається під час прийому їжі. Ви вечеряєте в колі родини або друзів, як раптово хтось починає сильно кашляти. Інтенсивність кашлю лише збільшується при спробах прочистити горло. І хоча це досить поширене явище, завжди існує ризик летального результату.


Нейробіка: гімнастика для звивин

— 14 червня 2020 —

Ви пробували чистити зуби лівою рукою або ходити по квартирі із заплющеними очима? Не заради розваги. Роблячи звичні речі незвичним способом, ми тренуємо мозок.


Біль у суглобах: як зменшити натуральними засобами

— 12 червня 2020 —

Біль у суглобах досить розповсюджене явище. За даними різних опитувань і досліджень від нього страждають приблизно 15% жителів США й іноді зазнають дискомфорт у суглобах 30% людей у світі. Що таке суглоб – це місце, де дві кістки з’єднуються між собою хрящовою тканиною. Тіло людини нараховує більш 300 рухливих суглобів.


Як довго триває ефект дезінфікуючого засобу для рук?

— 29 травня 2020 —

У всьому світі люди вже втомилися від пандемії коронавірусу і з нетерпінням чекають на її закінчення. Однак боротьба зі смертельно небезпечною хворобою все ще триває.


Недуги від натуги. Як захистити суглоби в дачний сезон

— 29 травня 2020 —

Копати, обрізати, удобрювати, сіяти, саджати – у дачників справ дуже багато. Але важливо при цьому опікуватися не тільки про майбутній урожай, але й про свої суглоби.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс