Здоров'я

Хвороби брудних рук

— 25 червня 2020 —

З настанням спекотного літа особливої актуальності набуває проблема кишкових інфекцій. Це всім добре відомі дизентерія і сальмонельоз, черевний тиф, гепатит, харчові токсикоінфекції. А зараження кишковими інфекціями, як правило, відбувається при вживанні забруднених харчових продуктів, води, в яких знаходяться кишкові бактерії. Ці бактерії можна занести в рот і брудними руками. Не випадково кишкові інфекції називають «хворобою брудних рук». А отже, миття рук перед прийомом їжі і після відвідування туалету є важливою необхідністю, оскільки вважається головним способом захисту організму від хвороботворних мікробів. Така нескладна процедура з розряду особистої гігієни допомагає людині вберегтися від багатьох інфекційних захворювань. Від чого ж найчастіше виникають хвороби брудних рук? Як їх лікувати і як уникнути напасті? Про це ми поговорили із фахівцем - лікарем-інфекціоністом Сергієм Петровичем ГУЛЬКОМ.


Названо чотири причини додати чорницю в раціон

— 14 червня 2020 —

Чорниця хоч і маленька ягода, але багата антиоксидантами. У цих ягодах їх міститься більше, ніж в будь-якому іншому продукті.


Маринований буряк корисний для вашого здоров’я

— 14 червня 2020 —

Він природно багатий на нітрати, які ваше тіло перетворює в оксид азоту. Ця молекула сприяє розширенню кровоносних судин, що захищає від високого кров’яного тиску.


Багата на фрукти й овочі дієта за два місяці покращує здоров’я серця

— 14 червня 2020 —

У новому дослідженні вчені розглянули зв’язку між показниками здоров’я серця і трьома типами дієти - DASH, типовою західною, а також багатою фруктами й овочами. Виявилося, найкращим було харчування на основі фруктів і овочів.


Як визначти оптимальну вагу: формула індексу маси тіла

— 14 червня 2020 —

Індекс маси тіла допоможе зрозуміти, чи відповідає ваш зріст вазі, і наскільки це співвідношення близько до норми. Знаючи формулу індексу маси тіла, можна розрахувати його показник і зрозуміти, чи не загрожує нічого вашому здоров’ю.


Що робити, якщо людина подавилася і задихається?

— 14 червня 2020 —

Людина може поперхнутися або вдавитися в будь-який момент. Найчастіше це відбувається під час прийому їжі. Ви вечеряєте в колі родини або друзів, як раптово хтось починає сильно кашляти. Інтенсивність кашлю лише збільшується при спробах прочистити горло. І хоча це досить поширене явище, завжди існує ризик летального результату.


Нейробіка: гімнастика для звивин

— 14 червня 2020 —

Ви пробували чистити зуби лівою рукою або ходити по квартирі із заплющеними очима? Не заради розваги. Роблячи звичні речі незвичним способом, ми тренуємо мозок.


Вітамін B9: Проти стресу й не тільки

— 12 червня 2020 —

Дефіцит вітаміну В9 приводить до ослаблення імунітету, зниженню працездатності й погіршенню психічного стану - розвитку тривожності й навіть депресії.


Сила пряних трав: Що лікують шавлія, розмарин, орегано й чебрець

— 12 червня 2020 —

Ароматичні трави орегано, розмарин, шавлія й чебрець мають взаємодоповнюючі якості. У кожної з них своя «спеціалізація», але якщо ви регулярно споживаєте їх разом, те фітохімічні з’єднання, що містяться в них, і мінерали забезпечують надійний захист від патогенних факторів сучасного миру.


Біль у суглобах: як зменшити натуральними засобами

— 12 червня 2020 —

Біль у суглобах досить розповсюджене явище. За даними різних опитувань і досліджень від нього страждають приблизно 15% жителів США й іноді зазнають дискомфорт у суглобах 30% людей у світі. Що таке суглоб – це місце, де дві кістки з’єднуються між собою хрящовою тканиною. Тіло людини нараховує більш 300 рухливих суглобів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс