Здоров'я

Продукти, які допоможуть швидко очистити організм від нікотину

— 20 вересня 2019 —

Якщо ви той самий щасливчик, якому вдалося взяти себе в руки і покинути палити, тоді саме час почати очищення свого організму. Усі розуміють, що куріння протягом декількох років або навіть десятиліть, не може минути безслідно. Буде потрібно чимало часу, щоб привести своє здоров’я у порядок. Прискорити процес можна за допомогою правильного харчування.


Дифтерія – небезпечніша за кір

— 19 вересня 2019 —

У 90-ті роки через масову відмову від вакцинацій Україна пережила епідемію дифтерії. Тоді, за даними МОЗ, захворіли 20 тисяч людей, майже 700 померли. І лікарі, і експерти кажуть - в Україні рівень щеплення від дифтерії настільки низький, що епідемія може прийти знову. Наскільки великою є загроза дифтерії, що потрібно знати про цю хворобу і як її попередити. Про це ми розпитали фахівця – лікаря-епідеміолога Галину Федорівну ЩИРИЦЮ.


Проблеми з організмом, про які можуть повідомляти безпричинні синці на тілі

— 19 вересня 2019 —

Як бути, якщо синці на шкірі з’являються без причини, яка природа цього явища й чи необхідно хвилюватися?


Солодець із глодом від астми

— 19 вересня 2019 —

Чай з кореня солодцю й глоду сприяє зміцненню селезінки, поліпшенню апетиту, проходженню їжі в шлунок, усуває нудоту, задишку, сприяє нормалізації сну.


Кунжут для зміцнення печінки

— 19 вересня 2019 —

У склянці води варять чверть години 5 чайних ложок (25 г) насіння кунжуту й 50 г рису. Потім цю суміш їдять раз у день протягом 2 тижнів, що підсилює печінку й нирки.


Сік свіжої картоплі від гастриту

— 19 вересня 2019 —

У народній медицині заслуженим успіхом користується сік свіжої картоплі, його можна заготовити взапас.


Тимчасове утримання від їжі лікує і робить здоровою імунну систему

— 19 вересня 2019 —

Протягом багатьох років лікарі помічали, що коли пацієнти з певними захворюваннями залишалися без їжі протягом дня або близько того, їх стан часто поліпшувалося. Наприклад, під час голодування або поста краще себе почувають пацієнти з ревматоїдним артритом та інші.


Як боротися із болем у шиї і плечах?

— 19 вересня 2019 —

Сильний біль у шиї або плечах - проблема, з якою стикаються багато хто з нас. Не обов’язково для цього потрапляти у ДТП або мати аномальні хребці. Неправильна організація робочого місця, малорухлива робота, високі фізичні навантаження - ось звичайні речі, від яких шия починає спочатку порипувати, а потім хворіти. З віком остеохондроз може ускладнюватися, а наявність захворювань внутрішніх органів здатна додати проблем вашій шиї. Чи не краще почати позбавлятися від болю, поки він не став занадто болісним? Про це ми поговорили із фахівцем - лікарем-ортопедом Галиною Василівною ГУДЗЮК.


Які хвороби чатують на людину в салоні краси?

— 14 вересня 2019 —

Перебуваючи в салонах краси, ми навіть не здогадуємося, що можемо заразитися досить небезпечними хворобами. Манікюр, педикюр, укладання волосся і нарощування вій. Існує безліч процедур, якими можуть скористатися представниці прекрасної статі.


Найкраща ягода на сніданок для бажаючих схуднути

— 14 вересня 2019 —

Втрата ваги є важливою темою у різні пори року. Проте, один продукт на сніданок, доступний улітку в свіжому вигляді, а взимку - в замороженому, круглий рік допомагає у втраті ваги для бажаючих схуднути.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс