Здоров'я

Люди, які хрустять шиєю, ризикують заробити інсульт

— 13 вересня 2020 —

При тривалому перебуванні в одному положенні людині хочеться розім’ятися, тому найчастіше вона починає з шиї, здійснюючи повороти і нахили голови до звуку хрускоту. Однак подібна звичка вкрай небезпечна для здоров’я, оскільки може спровокувати ряд небезпечних станів, у тому числі інсульт.


Полінейропатія. Чому виникає і що робити далі?

— 13 вересня 2020 —

Усім нам доводилося, напевне, чути діагноз «полінейропатія». Але далеко не кожен усвідомлює, що захворювання може торкнутися і його вельми безпосередньо. Так хто ж хворіє полінейропатією частіше і що робити? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-невролога Григорія Васильовича ШУЛЬГУ.


Загострився гастрит: лікуємо запалення за допомогою дієти

— 6 вересня 2020 —

По статистиці у кожного другого жителя нашої планети є гастрит. Хвороба так омолодилася, що на неї страждають навіть школярі, починаючи з першого класу. Це стало так звично, що багато хто уже й не вважають гастрит за хворобу. І зовсім дарма. Адже в запущеній формі він переростає у виразкову хворобу. Отоді вже не до жартів!


Мед визнаний кращим засобом лікування кашлю та застуди, ніж деякі ліки

— 6 вересня 2020 —

Мед може бути кращим засобом від кашлю та застуди, ніж деякі ліки. Це показало нове дослідження лікарів з Медичної школи Оксфордського університету і Департаменту первинної медико-санітарної допомоги Наффілд.


Вживання горіхів попереджає небезпечні хвороби і подовжує життя

— 6 вересня 2020 —

Запобігти передчасній смерті можна за умови дотримання здорового збалансованого харчування і регулярного виконання фізичних вправ. Перша умова передбачає в раціоні продукти, що мають багато позитивних властивостей, головним чином, не допускають появу і розвиток багатьох хвороб, які скорочують роки життя.


Чи може вітамін D захистити від COVID-19

— 6 вересня 2020 —

Нині немає ніякого лікування COVID-19, і жодне дослідження не вивчало вплив добавок вітаміну D або дефіциту вітаміну D на ризик зараження.


Зв’язок з природою позитивно впливає на підлітків

— 6 вересня 2020 —

Огляд, опублікований у журналі People and Nature Британського екологічного товариства, вперше присвячений зв’язку з природою у дітей і підлітків.


Туберкульоз не дає спокою. Чому?

— 5 вересня 2020 —

У липні цього року в Україні зареєстровано 1 530 випадків туберкульозу. Загалом у липні 2020 року від туберкульозу лікувалися 15 219 людей. Про це повідомляли у пресі. Як відомо, з 1995 року в Україні зареєстрована епідемія туберкульозу. Сьогодні епідемічний стан спостерігається не тільки в Україні, але й у багатьох країнах світу, насамперед у тих, де низький рівень життя. Здавалося б, ще у 70-80 роки минулого сторіччя у нас ця недуга була подолана остаточно. Та ж ні. То чому ж туберкульоз не дає нам спокою? Про це ми поспілкувалися із фахівцем   лікарем-пульмонологом Сергієм Петровичем СИРЕНКО


Запаси на зиму: Олія з обліпихи

— 29 серпня 2020 —

Виготовити олію із обліпихи не так складно, як багато хто думає, а користь від неї велика. Ретельно переберіть ягоди, промийте і просушіть. Потім розітріть дерев’яною товкучкою в емальованому посуді. Сік (з кілограма ягід виходить близько 0,5 л соку),  відіжміть через марлю і злийте у банку.


Виноград - кому користь, кому й шкода

— 29 серпня 2020 —

Усі ми знаємо такий продукт, як виноград. Щоліта ми прагнемо насолодитися кисло-солодким соковитим смаком цих ягід. Але, чи навряд ви замислювалися про те, яку користь або шкоду для організму приносить виноград. Якщо вас цікавить відповідь на це питання, то ви знайдете її в цій статті.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс