Здоров'я

Сколіоз - хвороба росту

— 8 травня 2020 —

Що ж таке сколіоз? Медичні довідники стверджують «Сколіоз - S або C подібної форми викривлення хребта. Виникає у дитячому або підлітковому віці і може призвести до серйозних ускладнень з боку серцево-судинної та травної систем, органів дихання». Отже, не варто нехтувати порадами «тримати спину рівно», бо викривлення хребта здатне спричинити численні проблеми. Якими ж є причини і симптоми сколіозу? Як проводиться лікування сколіозу? Як запобігти його виникненню? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-ортопеда Галину Федорівну ЗАЙЦЕВУ.


Дефіцит Омега-3 в організмі: 7 важливих симптомів

— 2 травня 2020 —

За даними останніх досліджень, кожний третій житель землі страждає від недоліку Омега-3. А це дуже тривожний дзвіночок, адже дефіцит цієї коштовної речовини згубно впливає на самопочуття й зовнішній вигляд.


Ні кілограмам: як швидко скинути вагу

— 2 травня 2020 —

Ви погладшали недавно й швидко. Що робити, щоб скоріше скинути кілограми, які щойно набрали? Практичні поради «колишніх» допоможуть вам у цьому.


Білокачанна капуста: користь для здоров’я

— 2 травня 2020 —

Прагнете позбутися виснажливого головного болю? Очистити судини й зміцнити імунітет? Вилікуватися від виразкових хвороб шлунка й кишечнику? Позбутися мастопатії? Якщо хоча б на один із цих питань ви відповіли «так», тоді ця стаття саме для вас!


Алкоголь не захищає від коронавірусу, а загрожує життю – ВООЗ

— 2 травня 2020 —

Вживання алкоголю не захищає від захворювання на новий коронавірус (COVID-19), а навпаки загрожує людському здоров’ю.


Яке молоко корисніше: гаряче чи холодне?

— 2 травня 2020 —

Молоко є найбільш споживаним молочним продуктом у всьому світі. Цей напій вкрай живильний, він багатий білком, кальцієм, цинком, вітаміном D, калієм. Ми п'ємо його від самого народження і робимо це все життя. Хтось вважає за краще вживати його гарячим, а хтось - холодним. Але при будь-якій температурі молоко є однаково корисним. Давайте розберемо конкретні переваги молока для організму.


Як самостійно розпізнати в організмі тромб

— 1 травня 2020 —

Мало хто знає, але відрив тромбу може привести до моментальної смерті. Щоб уникнути такого розвитку подій, необхідно заздалегідь діагностувати наявність тромбозу - підвищеного згортання крові, яке приводить до утвору згустків у крові. Саме ці згустки (тромби) становлять небезпеку для життя.


Що таке весняний авітаміноз і як з ним боротися?

— 1 травня 2020 —

У весняну пору нашому організму вкрай потрібні сили, а відтак – вітаміни, щоб адаптуватися до нового режиму та побороти сезонну депресію. Звісно, і взимку вітамінні овочі та фрукти є на прилавках магазинів, однак їхнє вживання зведено до мінімуму, не лише через ціну, а й через засторогу щодо вмісту хімічних речовин, які застосовуються при вирощуванні тепличної продукції. Дефіцит свіжого повітря, сонця і фізичної активності також шкодить нашому здоров’ю. Як проявляється авітаміноз та що з ним робити? Який обрати спосіб поведінки і харчування, щоб подолати його якомога швидше? На ці питання відповів нам фахівець – Іван Сидорович ТЛУМАК, лікар–дієтолог.


«Коронавірус може поширюватися на відстань до 4 метрів» — учені

— 25 квітня 2020 —

Згідно зі звітом Центру боротьби з хворобами і профілактики захворювань США коронавірус може переміщатися по повітрю не менш як на 4 метри.


Поширення Covid-19 у повітрі: небезпечні мікрокраплі «живуть» більше п’яти хвилин

— 25 квітня 2020 —

Фінські науковці змоделювали поширення коронавірусу у повітрі за допомогою суперкомп’ютера: розрахунки засвідчили, що мікрокраплі, які вилетіли з рота зараженого залишаються у повітрі більше п’яти хвилин і несуть загрозу для оточуючих.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс