Здоров'я

Блефарит - що, звідки і як бути?

— 11 квітня 2020 —

Такі очні хвороби як кон’юнктивіт або ячмінь знайомі всім, часом з дитинства, адже майже кожен з нас з ними зустрічався. А ось блефарит на ім’я мало хто знає, втім запалення країв повік часто докучає і людям у віці, і зовсім молодим. Винна дуже часто недорога процедура по нарощуванню вій. Як свідчить статистика, із ростом популярності нарощування зросла й кількість очних інфекцій. Серед найбільш частих захворювань, викликаних нарощуванням, - блефарит, тобто запалення повік. На думку експертів, це пов’язано зі скупченням бактерій на штучних віях. Причин, що провокують блефарит, звичайно, існує безліч і вони не зводяться до косметичних процедур. Що ж це за хвороба? Як її лікувати? І як уникнути зустрічі з нею? Про це ми поговорили із фахівцем - лікарем-офтальмологом Петром Олексійовичем ГАВРИЛОВИМ.


Растительная диета полезна для сердца

— 3 квітня 2020 —

Растительные диеты становятся все более популярными во многих регионах мира, но польза для здоровья от такого режима питания в значительной степени зависит от употребляемых продуктов.


Як зміцнити імунну систему під час небезпечної інфекції

— 3 квітня 2020 —

Оскільки штам коронавіруса Covid-19 продовжує поширюватися по всьому світу, люди застосовують різні заходи, щоб захистити себе зміцненням імунної системи, і тим самим полегшити боротьбу із вірусом.


Червоний перець на службі у здоров’я

— 3 квітня 2020 —

Багато хто знає, що гостру їжу слід забрати з раціону при захворюваннях шлунка, травного тракту, тому що вона може викликати погіршення самопочуття, і навіть провокувати виникнення виразок. Але останні дослідження показали, що активний компонент гіркого перцю – капсаїцин, навпаки, перешкоджає виразці слизової оболонки, і поліпшує рубцювання виразки.


У світі розробляються щонайменше 20 вакцин проти коронавірусу — ВООЗ

— 3 квітня 2020 —

На сьогодні у світі розробляються щонайменше 20 вакцин проти коронавірусу Covid-19. Про це заявила технічний керівник програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій доктор Марія Ван Керхове на прес-конференції у штаб-квартирі організації в Женеві, повідомляє CNBC.


Тест-системи коронавіруса українського виробництва вже в лабораторіях: НАН України передала перші партії

— 3 квітня 2020 —

Інститут молекулярної біології й генетики НАН України передав перші партії тестів для діагностики коронавірусу в Житомир і в Київ. Про це НАН України повідомило у фейсбук.


Скільки часу й на яких поверхнях зберігається коронавірус

— 3 квітня 2020 —

Учені з’ясували, як довго коронавірус зберігається на різних поверхнях, з якими часто контактують люди в лікарнях, магазинах і транспорті.


Хронічне захворювання нирок, як запобігти недузі?

— 3 квітня 2020 —

Хронічна хвороба нирок стала одним із поширених станів, при якому нирки перестають працювати так, як повинні. Вона прогресує з часом, і в деяких випадках нирки можуть повністю відмовити. Проблема хронічної хвороби нирок зазвичай пов’язана зі старінням: приблизно 50 відсотків усіх людей віком за 75 років мають цю недугу, втім і люди віком лише за 40 теж страждають доволі часто. Що ж робити, аби запобігти цій напасті? Про це ми розпитали спеціаліста  -  лікаря-нефролога Петра Андрійовича ВЕРЕМІЄНКА.


Правильний догляд за шкірою навесні

— 27 березня 2020 —

Шкіра вимагає регулярного догляду протягом усього року. Кожен сезон доводиться корегувати саму систему, ретельно підбираючи процедури та засоби для догляду. Зміна пори року завжди негативно впливає на стан шкіри і весна не виняток. Адже перепад температур, вологість, та й активне сонце можуть загострити існуючі проблеми або ж спровокувати такі негативні прояви як надмірна сухість, лущення і тьмяність.


Чи можна їсти лавровий лист

— 27 березня 2020 —

Лавровий лист - це звичайна приправа, яку кухарі часто використовують при приготуванні супів, тушкованих страв або тушкованого м’яса.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс