Здоров'я

Омолоджуємо обличчя за допомогою звичайної солі

— 12 березня 2020 —

Простим і ефективним засобом догляду за зрілою шкірою може стати звичайна поварена сіль, яка є на кожній кухні. Косметичні рецепти на її основі розгладжують дрібні зморшки, очищають пори від забруднень, повертаючи свіжість і здоровий тон. Соляні маски насичують епідерміс мінеральними з’єднаннями, підвищують пружність.


Харчування у західному стилі порушує роботу мозку вже за тиждень

— 12 березня 2020 —

Учені стверджують, що вживання традиційних західних продуктів уже за тиждень може порушити роботу мозку і змусити худорлявих і здорових молодих людей переїдати.


Людство не зможе повністю перемогти коронавірус

— 12 березня 2020 —

Жителі Землі не зможуть повністю перемогти COVID-19 і викорінити інфекцію. Недуга стане аналогом грипу. Вона повертатиметься «сезонно» і вражатиме найбільш сприйнятливі групи людей. Це переважно люди з низьким імунітетом і літні. Не виключено, що у майбутньому кожній людині потрібне буде щеплення від коронавірусу.


Головний хірург США закликає американців не носити маски

— 12 березня 2020 —

Головний хірург США Джером Адамс закликав американців відмовитися від носіння респіраторних масок для запобігання зараження коронавірусом. Про це повідомляє Голос Америки.


Створено датчик, який виявляє серцеву недостатність за 10 днів до нападу

— 12 березня 2020 —

Створено новий датчик Bluetooth, який виявляє серцеву недостатність за 10 днів до того, як це станеться, навіть якщо у пацієнтів відсутні симптоми.


Неправильне харчування – загроза здоров’ю нації

— 12 березня 2020 —

Пам’ятаєте у Райкіна: у вас щось болить? це ви з’їли щось не те! Ми усі щиро сміялися над таким універсальним присудом самозваного лікаря з народу. Утім, власне кажучи, якщо харчуємось неправильно, то тут не до жартів, виявляється! Фахівці стверджують: українці помирають через неправильне харчування. Чому? Який зв’язок між раціоном та інфарктами і як харчуватися правильно? Про це ми розпитали спеціаліста – лікаря-дієтолога Василя Петровича ГРИНЬКА.


Як поєднати необхідне з приємним?

— 6 березня 2020 —

8 Березня - улюблене свято багатьох, тому що пов’язане з весною, жінками, квітами. А що може бути краще? Його чекають, до нього готуються і чоловіки, і сини, і дідусі.


Про користь березового соку

— 6 березня 2020 —

З давніх часів люди знали про його корисні властивості, намагалися напитися досхочу і заготовити про запас.


М’який напій для печінки, що очищає

— 6 березня 2020 —

Цей рецепт бурякового соку для детокса допоможе живити ваш головний орган, що очищає, - печінку. Цей натуральний рецепт без вмісту глютену, молочних продуктів і рафінованого цукру.


Пресбіопія - вікова далекозорість

— 6 березня 2020 —

Усім відомо, що з роками у багатьох людей розвивається вікова далекозорість. Говорячи по-науковому, мова йде про пресбіопію ( «старечий зір». Що ж це за аномалія? У чому її суть? Чи можна здолати недугу? І яка профілактика тут можлива? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-офтальмолога Сергія Вікторовича ГУЛЯЄВА.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс