Ваш дім

Прибирання в будинку: позбуваємося пилу за допомогою гліцерину

— 13 вересня 2020 —

Гліцерин – найпростіший представник трьохатомних спиртів. Цей засіб має широку сферу застосування – використовується в медицині, косметології, харчовій промисловості, сільському господарстві. Але також гліцерин ефективний у побуті. З його допомогою прибирання стає на багато легшим.


Прання у прохолодній воді, це добре чи погано?

— 13 вересня 2020 —

По-перше, економимо електроенергію, яка використовується для нагріву води у машинці, по-друге, у холодній воді менше пошкоджується тканина - а це означає, що річ служитиме довше.


Ефективні бомбочки для прання своїми руками

— 13 вересня 2020 —

Сучасні продукти побутової хімії здатні впоратися з будь-якими забрудненнями. Але вони завдають непоправної шкоди здоров’ю. Виявляється, можна самостійно виготовити екологічно безпечні бомбочки, які прекрасно відпирають, виводять плями й дарують приємний аромат речам.


6 порад, як максимально використовувати простір вашої морозилки й заготовити більше продуктів на зиму

— 5 вересня 2020 —

У наш час у багатьох господарок на додаток до невеликої морозильної камери, що вбудована в холодильник, також є ще одна, окрема морозильна камера.


Як відлякнути міль

— 5 вересня 2020 —

Хто мав проблему зі знищення молі в домашніх умовах, ймовірно, помічав, що ні механічний лов метеликів, ні розкладання таблеток не гарантують захисту наших речей. “Чому?” - запитуєте. Та тому, що сам метелик тканини не “їсть”.  Хто ж тоді? Доведено, що головні шкідники, які псують наші шуби, хутряні пальта, натуральний трикотаж, килими, м’які меблі - це личинки молі - маленька гусінь. Отже, у тому, що нам наразі доводиться прощатися з дорогими речами, винна не міль, а ми самі.


Хитрості, щоб рушники були м’якими щодня

— 29 серпня 2020 —

Грубі рушники позбавляють ванну затишку й комфорту. Щоб матеріал був приємним на дотик, досвідчені господарки використовують нескладні хитрості, які під силу повторити кожному.


Що робити, якщо на ноутбук потрапила рідина

— 22 серпня 2020 —

Якщо на ноутбук розлили рідину, не засмучуйтеся. Все може і не так безнадійно, як здається. Від залиття є кілька негативних впливів на ноутбук: коротке замикання, якщо не вимкнути живлення ноутбука, окислення «нутрощів» і т. п.


Як прибрати запах цвілі з одягу

— 22 серпня 2020 —

Ви коли-небудь «закопувалися» обличчям в пухнатий рушник, очікуючи солодкі аромати свіжого прання, але замість цього відчували запах старого підвалу? Це цвіль, друзі. Це не приємно, це шкідливо для ваших легенів, і ви не захочете, щоб ваші гості відчули це.


Світлий одяг, вода і кондиціонер

— 15 липня 2020 —

Центр громадського здоров’я дав поради українцям щодо того, як можна уберегтися від екстремальної спеки. Про це йдеться на сторінці ЦГЗ у Facebook.


Як охолодити квартиру у спеку?

— 15 липня 2020 —

Дуже просто настроїти клімат у квартирі, коли є кондиціонер. А якщо його немає, допоможуть старі дідівські способи.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс