Ваш дім

Як наповнити крісло-мішок

— 27 березня 2020 —

Крісла-мішки (бін-бегі) дуже популярні останнім часом. Їм можна надавати будь-яку форму. Їх можна замовити через Інтернет, і продаються вони всіляких моделей, розмірів, і розцвічень. Як же самостійно заповнити такі мішки?


Як зробити медичну маску?

— 27 березня 2020 —

Після оголошення ВОЗ пандемії Covid-19 проблема захисту від коронавірусу тільки загострилася. Медична маска стає рідкістю в українських аптеках, і часто через це люди бояться виходити на вулицю.


Саморобні полички на двері

— 20 березня 2020 —

На одну таку поличку знадобиться 3 дощечки й невелика рейка для бортика.


Як правильно прати пухові й пір’яні подушки

— 20 березня 2020 —

Забезпечити здоровий і комфортний нічний відпочинок може чиста постільна білизна. Особливу увагу слід приділити пуховим і пір’яним подушкам, оскільки їх наповнювач є сприятливим середовищем для розмноження пилових кліщів. Прати такі подушки можна як вручну, так і в пральній машині.


ТОП-12 розсадників бактерій у будинку

— 12 березня 2020 —

Будинок - це місце, де ми почуваємо себе затишно й комфортно. Ми намагаємося утримувати житло в чистоті, регулярно робимо прибирання й виносимо сміття. Але є деякі речі, які можуть стати причиною поширення інфекції й проблем зі здоров’ям. На що треба звернути увагу і як правильно робити прибирання в будинку?


Як позбутися запаху старості в будинку

— 6 березня 2020 —

Здається, що позбутися старечого запаху у квартирі практично неможливо, адже потрібно витратити багато часу для звільнення приміщення від непотрібних речей, прання текстильних виробів, чищення меблів і миття всіх поверхонь спеціальними засобами. Про те, як швидко підготувати приміщення до прибирання і якими підручними засобами можна скористатися для усунення неприємного запаху ви довідаєтеся із цієї статті.


Майстер-клас: робимо очищувач стекол

— 6 березня 2020 —

Кожній господарці хочеться створити комфортні умови для себе й своїх близьких. Але, як багато сил потрібно для того, щоб будинок сяяв чистотою, особливо якщо в будинку багато скляних і дзеркальних поверхонь! Тут нам і буде в нагоді гарний склоочисник.


5 способів скоротити кількість харчових відходів

— 24 лютого 2020 —

Харчові відходи відіграють одну з головних ролей у зміні клімату. Згідно з доповіддю ООН, на харчові відходи доводиться 10% антропогенних викидів парникових газів. Плюс до всього, скорочення харчових відходів збереже вам чимало коштів. Інтернет-Журнал Factinteres зібрав 5 способів як це зробити.


Зашпаровуємо щілини між ванною та стіною перевіреними способами

— 13 лютого 2020 —

Займаючись ремонтом ванної або просто при експлуатації, досить часто виникає потреба в замазуванні щілин між поверхнею стіни й самої ванни. Існує кілька способів вирішити цю задачу. Усі вони мають свої тонкощі й особливості й підходять для конкретних випадків.


Ліжко з піддонів своїми руками. Покрокова інструкція

— 8 лютого 2020 —

У виданні Pallet Style авторів Н. Палмер і Б.Баркер чудово показаний зростаючий тренд на меблі, зроблені своїми руками з дерев’яних піддонів. Такі оригінальні творчі проекти, як ліжко з піддонів, надають простору індивідуальність і стиль.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс