Здоров'я

5 продуктів для підтримки імунітету в сезон застуд

— 28 грудня 2017 —

5 продуктів для підтримки імунітету в сезон застуд


Нежить: рецепти народної медицини при перших симптомах

— 28 грудня 2017 —

Протяги й переохолодження можуть спровокувати не тільки риніт, який проявляється у вигляді простого нежитю, але й більш складне захворювання - гайморит.


Демографічна ситуація в Україні: кількість населення продовжує скорочуватися

— 28 грудня 2017 —

Чисельність населення України за 10 місяців 2017 року зменшилася з початку року на 166,3 тис. осіб і на 1 листопада склала 42 млн 418 тис. осіб, повідомила Державна служба статистики України.


Прийом їжі в колі родини зміцнює здоров'я дитини

— 28 грудня 2017 —

Канадські вчені довгий час вели спостереження за прийомом їжі добровольців до 10 років. Вони з'ясували, що цей процес у колі родини зміцнює здоров'я дитини.


Застелене ліжко небезпечне для здоров'я

— 28 грудня 2017 —

Британські вчені з'ясували, що застелена постіль небезпечна для здоров'я людини. У ній починають розмножуватися мікроби разом з пиловими кліщами та цвіллю, а також може з'явитися грибок.


Стійкість мікробів до антибіотиків укоротить наше життя

— 28 грудня 2017 —

Феномен стійкості мікробів до антибактеріальних препаратів приведе до зниження тривалості життя навіть у прогресивних державах. Про це повідомляє Офіс національної статистики Великобританії. 


Новорічний стіл: як не постраждати через достаток

— 28 грудня 2017 —

Секрет збереження здорового шлунка у свята не тільки в кількості з'їденого й випитого, але й у правильній комбінації страв і напоїв. Це знають, практично, усі, але «диявол» криється в деталях. Тому за докладними рекомендаціями на предмет, що й скільки їсти та пити у свята, щоб не мати потім проблем, ми звернулися до фахівця – лікаря-гігієніста, кандидата медичних наук Наталі Володимирівни Москвяк.


Що потрібно знати про соки фруктові

— 21 грудня 2017 —

Цукровий діабет II типу може виникнути у людей, які регулярно під час сніданку п'ють фруктові соки. Щоб ризик появи цієї хвороби знизився, фахівці радять замість соку їсти свіжі фрукти.


Як позбутися похмілля

— 21 грудня 2017 —

Багато хто з нас зустрічався, та напевно, ще й не раз зіштовхнеться із проблемою похмільного синдрому (особливо ця тема актуальна напередодні низки новорічних свят). Це не дуже приємна річ, особливо якщо при цьому день завантажений якими-небудь справами, не говорячи вже про роботу.


Журавлинний сік - чудодійний напій

— 21 грудня 2017 —

Сама журавлина із властивою їй характерною кислинкою і сік, отриманий з неї, - це цінне джерело глюкози і фруктози, а також чималої кількості пектину. Більше того, журавлинний сік насичений такими органічними кислотами як винна, бензойна, хінна, лимонна й урсолова. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс