Гороскоп

з 01-03-2021 по 07-03-2021

Овен, 21.03-20.04

Будьте обережнішими із застосуванням медичних препаратів. Навіть якщо ви вже приймали їх раніше - перечитайте інструкцію, цілком можливо, якісь важливі для вас пункти вже встигли стертися з вашої пам'яті. Особливу увагу приділіть правилам прийому та зберігання ліків. Дотримуйтеся дозування, призначене вашим лікарем.

Телець, 21.04-21.05

На цьому тижні зірки рекомендують вам відмовитися від маринованих продуктів на користь свіжих. Оцтова кислота, що міститься у маринаді, подразнює слизову шлунка - а зараз його чутливість і уразливість підвищені. Кислота може позначитися і на стані зубів: емаль ослабне, що стане заставою певних проблем у майбутньому.

Близнюки, 22.05-21.06

Якщо ви схильні до набряків, у найближчі дні знизьте споживання повареної солі та солоних продуктів. Але не перестарайтеся: повністю відмовлятися від натрію хлориду не можна. Без нього не можливі перенесення живильних речовин і кисню, передача нервових імпульсів, рух мускулів, у тому числі серцевого м'яза.

Рак, 22.06-23.07

Перш ніж змінювати щось у своєму житті, вам належить поговорити з лікарем. Будь-які зміни зараз можуть позначитися на вашому організмі найнепередбаченішим чином. Якщо уникнути їх неможливо, витратьте кілька днів на проходження обстеження. Воно покаже ваші слабкі місця - до них вам належить виявити особливу увагу.

Лев, 24.07-23.08

Швидше за все, найближчі дні пройдуть досить гладко. Ніяких істотних змін у вашому стані спостерігатися не буде. Це навряд чи порадує представників знака, що проходять курс лікування. Однак, зірки говорять, припиняти його не варто. Трохи пізніше ви отримаєте кумулятивний ефект. Вам стане краще, і істотно, але для цього потрібен час.

Діва, 24.08-23.09

Якщо ви давно намагаєтеся потрапити до певного фахівця або отримати направлення на лікування, на цьому тижні вам належить ще раз повторити свою спробу. Імовірність успіху зараз максимальна. При цьому ви будете щасливі у всьому і те, чого ви настільки завзято добивалися, спричинить надто виражений позитивний ефект на ваше здоров'я.

Терези, 24.09-23.10

На цьому тижні вам варто постежити за собою. Стан вашого здоров'я може погіршитися, але не відразу, не раптом. І якщо ви будете уважні та вживете необхідних заходів на самому початку захворювання, уникнути кризи виявиться не тільки можливо, але й легко. Не соромтеся брати вихідний або лікарняний, якщо почуваєте, що вам не дуже добре.

Скорпіон, 24.10-22.11

Представникам знака, що періодично страждають від алергії, на цьому тижні варто бути обережніше із солодким. Навіть найнатуральніші ласощі - на медуі, фруктовому сиропі, з горіхами - можуть стати джерелом висипань; чутливість же до барвників, консервантам та ароматизаторів буде підвищена подвійно.

Стрілець, 23.11-21.12

Яких би зусиль за покращенням свого самопочуття ви не вживали - вони пропадуть даремно, якщо ви піддастеся депресії. Негативні емоції зараз вкрай небажані - тому женіть дурні думки геть. Натужно веселитися, звичайно, не варто - але частіше посміхатися зірки вам дуже і дуже рекомендують.

Козеріг, 22.12-20.01

На цьому тижні вам варто особливо простежити за тим, щоб не застудитися. Одягайтеся відповідно до погоди, відмовтеся від їжі та питва на вулиці. Та й вдома вживати в їжу холодні продукти зірки вам не радять. Не перестарайтеся із провітрюванням. Увечері вам буде корисна тепла ванна - вона прожене не тільки озноб, але й негативні емоції.

Водолій, 21.01-19.02

У найближчі дні підтримати ваше здоров'я у належному стані вам допоможуть заняття спортом. Помірні - але регулярні; в ідеальному випадку - щоденні. Зірки говорять, що знайти півгодини на вправи зможе кожний представник знака - незалежно від завантаженості. Головне - щоб було бажання; а ось з ним повезе далеко не всім.

Риби, 20.02-20.03

«Були б кістки - а м’ясо наросте!» Напевно ви не раз чули цю приказку. І розумієте, що якість «м’яса» може бути різною. Якщо ви хочете трохи поправитися, постарайтеся зробити це за рахунок м'язів, а не жиру. Поєднуйте правильне харчування з відповідним до ситуації спортивним навантаженням - і у вас все вийде.


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс