Гороскоп

з 30-03-2020 по 05-04-2020

Овен, 21.03-20.04

Не бійтеся проявляти ініціативу в питаннях, що стосуються здоров'я. На цьому тижні вона виявиться дуже доречною. Обов'язково запишіться на прийом до лікаря, якщо вас щось хвилює, нехай навіть всі навколо говорять, що нічого насторожуючого у ваших симптомах немає. Вам видніше - пам'ятайте про це.

Телець, 21.04-21.05

У найближчі дні ви будете схильними до різного роду інфекційних захворюваннь, але недуга пройде стороною, якщо ваш імунітет виявиться досить міцним. Тому початок тижня варто присвятити його зміцненню - при цьому зірки рекомендують вам поговорити з імунологом, а не діяти самостійно.

Близнюки, 22.05-21.06

На цьому тижні вам варто приділити особливу увагу своїм ногам. Зірки рекомендують вам підібрати для них таке навантаження, щоб, з одного боку, м'язи поступово нарощували свій тонус - влітку це вам знадобиться, а з іншого боку - щоб ваші ніжки ввечері почували себе так само відмінно, як і з ранку, а не розвалювалися від болю та утоми.

Рак, 22.06-23.07

Проаналізуйте, скільки часу ви відводите праці, а скільки - релаксації. Пам'ятайте класичну схему «вісім годин роботи, вісім годин відпочинку, вісім годин сну»? Дотримуйтеся її в обов'язковому порядку. Тільки в цьому випадку вам вдасться зберегти бадьорість як духу, так і тіла. Перевтома зараз є найстрашнішим вашим ворогом.

Лев, 24.07-23.08

Тиждень ідеальний для водних процедур - при цьому вам варто запланувати на найближчі дні мінімум два походи в басейн і хоча б одне відвідування СПА. Звичайно, останнє ви можете влаштувати собі і вдома, але, відправившись у салон, ви отримаєте набагато більше задоволення, та й користі.

Діва, 24.08-23.09

Вам просто необхідно зробити крок до поліпшення стану свого організму. Часу на це зірки вам відводять предосить - цілий тиждень - і обіцяють, що якщо ви все-таки візьметеся за розум, серйозних проблем зі здоров'ям у найближчий період у вас не буде. Ну а коли не візьметеся - нарікайте самі на себе. Наслідки будуть досить неприємними.

Терези, 24.09-23.10

На цьому тижні ваше самопочуття буде багато в чому залежати від вашого харчування. Воно повинне бути повноцінним і чотириразовим, при цьому замінити «чайком, булочками та бутербродами» вам дозволено не більше одного прийому їжі на день. А краще взагалі відмовитися від калорійних, але порожніх перекусів: зробіть вибір на користь овочів, ягід, фруктів, яєць.

Скорпіон, 24.10-22.11

Вирішивши, нарешті-то, прийнятися за своє здоров'я - не перестарайтеся. Зараз вам корисно все: і спорт, і загартовування, і щеплення, і масаж - але лише у розумних кількостях. Інакше ви принесете своєму здоров'ю більше шкоди, ніж користі, і профілактичні заходи доведеться замінити справжнісіньким лікуванням.

Стрілець, 23.11-21.12

Ви зможете серйозно поліпшити своє самопочуття, якщо будете отримувати достатню кількість вітамінів і мінералів з їжі або з аптечних комплексів. Прорив виявиться очевидним: у вас покращиться стан волосся і нігтів, мине затяжна нежить, підвищиться працездатність. Ви почнете жити на всю котушку.

Козеріг, 22.12-20.01

На цьому тижні вам просто необхідна білкова їжа - у достатній для вас кількості. Особливо, якщо ви інтенсивно займаєтеся спортом, або багато та з задоволенням гуляєте. При цьому білки не обов'язково повинні бути тваринного походження: якщо ви є вегетаріанцем, налягайте на бобові та горіхи, морські водорості.

Водолій, 21.01-19.02

Постарайтеся бути уважнішими з лікарськими препаратами. Приймаючи їх бездумно і безконтрольно, ви можете викликати у себе звикання до тих або інших компонентів - або, що ще гірше, залежність від певних речовин. Обговорюйте можливість несприятливого для вас результату подій не тільки з лікарем, але і з фармацевтом.

Риби, 20.02-20.03

На цьому тижні вам варто бути пильнішими у дверних прорізах. Імовірність ушкодити або зламати кінцівку зараз досить велика. При цьому стежити вам потрібно не тільки за собою, але і за іншими - а краще взагалі не підходити до дверей, якщо поруч із ними хтось є. Адже ви можете постраждати не тільки через свою необережність.


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс