Гороскоп

з 17-07-2017 по 23-07-2017

Овен, 21.03-20.04

На цьому тижні вам належить бути з собою суворішими - дотримуйтеся режиму дня, відмовтеся від шкідливих звичок. Останні стануть впливати на ваш організм особливо згубно - так що не баріться для того, щоб дати їм бій. За можливістю - фінальний, щоб не повертатися до цієї теми знову і знову. Зірки говорять, що зараз зробити це вам буде легше.

Телець, 21.04-21.05

У найближчі дні ви будете особливо вразливі перед бактеріями та вірусами, що викликають кишкові розлади. Зірки рекомендують вам дотримуватися правил гігієни більш ніж ретельно. Також постарайтеся уникати місць великого скупчення народу; за можливістю користуйтеся власним автотранспортом або таксі.

Близнюки, 22.05-21.06

Вам необхідно замислитися про те, що саме і як ви їсте - тому що ваше харчування вже давно не є здоровим. Подивіться на себе в дзеркалі - чи дійсно вам подобається те, що ви там бачите? Якщо, все-таки, ні - беріть себе в руки. Запишіться на спорт, підберіть дієту, якої ви зможете дотримуватися.

Рак, 22.06-23.07

На цьому тижні вам не варто залишати тривожні симптоми без уваги. При цьому зірки настійно рекомендують вам звернутися до лікаря, тому що ви самі не зможете адекватно оцінити важкість захворювання і або перебільшите, або применшите її. І перше, і друге чревате неприємностями - особливо якщо ви почнете самі «призначати» собі ліки.

Лев, 24.07-23.08

Від втоми, зниження працездатності, важкості у ногах і в руках та навіть від поганого настрою на цьому тижні вам допоможе масаж. Зірки рекомендують пошукати салон або кабінет, де його виконують іноземні громадяни. Вам протипоказана рідна мова - розмова не дозволить вам розслабитися під час сеансу.

Діва, 24.08-23.09

Тиждень ідеальний для всіляких водних процедур - як тих, що очищують, так і оздоровчих. Зірки рекомендують вам перетворити прийом ванни у відпочинок для тіла та душі. Не скупіться на мило ручної роботи, професійні засоби з догляду за шкірою та волоссям. Ці дні ви повинні присвятити собі - зробіть так, щоб вам було дуже і дуже приємно.

Терези, 24.09-23.10

Наступає сприятливий період, коли ви зможете зрушити з місця маятник і направити стан вашого здоров'я вбік звільнення від хвороб. Від вашої поведінки на цьому тижні буде залежати дуже багато чого. Присвятіть його пошуку лікаря, якого ви зможете назвати своїм цілителем у повному розумінні слова - імовірність зустріти його зараз велика.

Скорпіон, 24.10-22.11

Зараз ви особливо схильні до застуд - намагайтеся берегтися від протягів і вологи; промочені ноги можуть укласти вас у постіль навіть не на дні, а на тижні. Так що приділіть увагу взуттю - підійде як гарне шкіряне, так і прогумоване, а то і просто гумові чобітки. Краса зараз - не головне.

Стрілець, 23.11-21.12

На цьому тижні більшість представників знака зможе відчути надзвичайний приплив сил і бадьорості. Постарайтеся врахувати, що це саме приплив - і як тільки ви витратите подарований вам зірками запас, все повернеться до вашого звичайного рівня. Тому не беріть на себе занадто багато, уникайте фізичних і емоційних перевантажень.

Козеріг, 22.12-20.01

Будуйте плани на майбутнє - багаті, великі, що потребують енергії та здоров'я. Ваш організм мобілізує свої сили і створить потужний, непробивний для вірусів і бактерій захист. Якщо ж ви відпустите справи на самоплив, то і у плані здоров'я все піде мляво та хитко. Тому програмуйте той стан, що вважаєте для себе бажаним.

Водолій, 21.01-19.02

Витратьте понеділок і вівторок на ознайомлення з техніками релаксації - і вибір тих із них, які вам зрозумілі та підходять. Середина тижня ознаменується нежартівливими стресами - і якщо ви не знайдете способів розслаблення, вони можуть серйозно вибити вас із колії. Що, у свою чергу, приведе до проблем зі здоров'ям.

Риби, 20.02-20.03

На цьому тижні ви можете бути особливо сприйнятливими до зміни погодних умов. Зірки рекомендують вам планувати свою діяльність, виходячи із прогнозів метеорологів, але спочатку знайдіть джерело, що надає достовірні відомості. Помилившись, ви поставите своє здоров'я під загрозу - можливі застуди, мігрені, стрибки тиску.


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...
 
Как выбрать затвор поворотный с электроприводом онлайн с доставкой на дом.