Гороскоп

з 21-10-2019 по 27-10-2019

Овен, 21.03-20.04

Ваше самопочуття буде відмінним, якщо ви забезпечите собі щоденне тривале перебування на свіжому повітрі. Провітрюйте приміщення, гуляйте парком або садом, а на вихідні заплануйте виїзд за місто, на природу - побродіть лісом, дихаючи повними грудьми і насолоджуючись свободою, настільки рідко доступною міському мешканцю.

Телець, 21.04-21.05

Вам потрібно слухати голос свого організму - і давати йому саме те, чого він потребує. Але почути потрібне ви зумієте, тільки зберігаючи тишу і спокій всередині та зовні. Не метушіться, не нервуйте, не кричіть. Якщо вам складно зберігати спокій, варто прийняти для цього заходи, наприклад, попити трави або поприймати ванни з ними.

Близнюки, 22.05-21.06

Працюйте над собою - і ви побачите результати, причому практично відразу. Чого б це не стосувалося - лікування тривалого захворювання, приведення фігури у прекрасну форму, догляду за шкірою, волоссям або нігтями... Зірки обіцяють, що ефект будь-яких ваших дій перевершить всі ваші очікування.

Рак, 22.06-23.07

Цей тиждень вам варто присвятити спорту - можливо, новому для вас, якщо ви тренуєтеся вже давно. Організм звикає до певного навантаження - тому періодично його варто посилювати або змінювати. Спробуйте поговорити на цю тему з тренером - його думки з цього приводу виявляться дуже корисними та цікавими.

Лев, 24.07-23.08

На цьому тижні особливу користь вам принесуть загальні заходи щодо зміцнення організму - зарядка, правильний тривалий сон, прогулянки, здорове харчування. Представникам знака, що не хворіють у цей момент ніякими захворюваннями, зірки рекомендують подумати про загартовування. При цьому підвищених навантажень вам бажано уникати.

Діва, 24.08-23.09

Якщо ви страждаєте харчовою алергією або нестерпністю тих або інших продуктів харчування - на цьому тижні вам належить проявляти особливу обережність. Зірки рекомендують вам їсти лише те, що ви купили і приготували самі - тому що ви повинні бути на сто відсотків впевненими у складі вживаних страв. Інакше ймовірне погіршення самопочуття.

Терези, 24.09-23.10

Вашому організму необхідно відпочити - у всіх відношеннях. Постарайтеся не тільки висипатися, але і не навантажувати його виконанням безглуздих, а то і шкідливих завдань. Навіть тим, хто і дня не може прожити без відбивної, зірки рекомендують на час стати вегетаріанцями - це розвантажить вашу травну систему.

Скорпіон, 24.10-22.11

Подумайте, чи не помічали ви останнім часом, що ваше здоров'я трохи погіршилося. Якщо відповідь на дане питання виявиться позитивною - постарайтеся знайти можливості і пройти повне, всебічне обстеження організму. Хворобу необхідно спіймати на самому початку - тоді шанси на щасливий кінець справи будуть дуже високими.

Стрілець, 23.11-21.12

Вам належить звернути особливу увагу на зовнішні ознаки здоров'я - стан і красу шкіри, волосся, нігтів. Імовірно, їх трохи «затрапезний» вигляд пов'язаний не з хворобами, а з вашим небажанням - або неможливістю - відвідати перукаря, косметолога, стиліста. Станьте ними самі - і влаштуйте салон у себе вдома.

Козеріг, 22.12-20.01

На цьому тижні вам буде підходити далеко не все - з косметики, продуктів харчування, лікарських засобів - використовуване вами раніше. Зірки говорять, що визначити «ворогів» багато хто зуміє лише дослідним шляхом. Якщо хочете їх уникнути, вибирайте лише найніжніше та легке, бажано, натуральне - але не дуже концентроване.

Водолій, 21.01-19.02

У найближчі дні вашими супутниками можуть стати головні болі та поганий настрій. Негативні емоції будуть основною причиною вашого поганого самопочуття, але генерувати їх почнете ви самі, поза зв'язком з подіями, що відбуваються у зовнішньому світі. Зірки рекомендують вам дивитися на все веселіше та позитивніше.

Риби, 20.02-20.03

Зараз для вас як ніколи важлива збалансована дієта. Буде краще, якщо ви обговорите всі питання, пов'язані з меню, з лікарем і отримаєте рекомендації, які будуть ґрунтуватися на вашому зрості, вазі, стані шкіри, схильності до алергійних реакцій і ще безлічі найрізноманітніших відтінків і нюансів вашого стану.


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс