Гороскоп

з 02-12-2019 по 08-12-2019

Овен, 21.03-20.04

Останнім часом ви поводилися просто зразково - і дієти дотримувалися, і спортом займалися... Тому тепер зірки рекомендують вам дати своєму організму короткий відпочинок. Інакше темпи вашого оздоровлення сповільняться, і подальший рух у потрібному вам напрямку зажадає входу у куди більш суворі рамки.

Телець, 21.04-21.05

Тиждень буде багатий всілякими травмами - у першу чергу, за необережністю. Зірки радять вам бути уважнішими в місцях підвищеної небезпеки. Також варто мінімізувати контакти з побутовою хімією, електричними приладами, ножами, виделками та голками... Пам'ятайте, що ваше здоров'я залежить від вашого з ними поводження.

Близнюки, 22.05-21.06

Ви не вірите в біологічно активні добавки - але іноді їхня реклама виглядає настільки привабливою... На цьому тижні вам знадобиться вся глибина вашого скепсису, щоб не нашкодити своєму здоров'ю. Не піддавайтеся на умовляння. Звичайний чай буде для вас набагато кориснішим будь-яких «чудодійних» заварок, постарайтеся ним і обмежитися.

Рак, 22.06-23.07

На цьому тижні вам потрібно подбати про здоров'я свого серця - на щастя, для більшості представників знака, превентивно. Підберіть для себе підходящий рівень фізичного навантаження, виключіть з раціону продукти, багаті холестерином. І постарайтеся пройти обстеження, щоб зрозуміти, що додати до цього переліку у вашому конкретному випадку.

Лев, 24.07-23.08

Прислухайтеся до себе - і якщо зрозумієте, що вас починають турбувати якісь проблеми зі здоров'ям, то не відкладайте візит до фахівця. Тиждень ідеальний для проходження обстежень, постановки діагнозу, початку лікування. Не упускайте момент, і часу на видужання знадобиться не так вже і багато. Займатися самолікуванням небезпечно.

Діва, 24.08-23.09

Найближчі дні вам необхідно присвятити відпочинку. Якщо ви не звільните себе від справ і зобов'язань добровільно, зірки можуть зробити це примусово, наславши на вас болячку, що зробить неможливими ваші візити в офіс. Подумайте, чи варто ризикувати своїм здоров'ям заради сумнівних вигід - і прийміть вірне рішення.

Терези, 24.09-23.10

На цьому тижні зірки рекомендують вам якщо не вести здоровий спосіб життя, то хоча б щодня робити що-небудь корисне для свого організму. Мова не йде про зарядку - вона обов'язкова у будь-якому разі. Подумайте про те, що ви могли б додати до неї. Але нічого не робіть проти бажання - все повинно бути вам у задоволення.

Скорпіон, 24.10-22.11

Ви можете тренуватися, у тому числі - екстримально, сміливо їздити на машині, займатися тим, чим звикли - на цьому тижні серйозних травм зірки вам не обіцяють. Звичайно ж, це не значить, що вам варто забути про обережність. Небажано виходити на вулицю з мокрою головою - застуди для вас ніхто не скасовував.

Стрілець, 23.11-21.12

Ідея про те, як поліпшити ваше здоров'я, може прийти до вас з найбільш несподіваного місця. Не відкидайте її відразу - і, також, не приступайте до негайного її втілення в життя. Консультація фахівця необхідна вам у будь-якому разі - діяти найближчим часом ви будете, ґрунтуючись на ній і своєму здоровому глузді.

Козеріг, 22.12-20.01

Тиждень підходить для відновлення та поповнення вмісту вашої домашньої аптечки. Перш ніж відправлятися до фармацевта, перегляньте все, що є у вас вдома, складіть список необхідного та обговоріть його зі своїм сімейним лікарем. Знаючи захворювання, до яких схильні ви та ваші близькі, він дасть вам рекомендації з приводу медикаментів.

Водолій, 21.01-19.02

На цьому тижні вам варто - а деяким представникам знака доведеться - відвідати стоматолога. Можливо, новини, які ви почуєте, вас не порадують. Але, у будь-якому разі, приводити рот у порядок вам необхідно - постарайтеся відразу ж запланувати наступний візит і записатися на прийом, а то потім так і не зберетеся.

Риби, 20.02-20.03

Усе, що ви задумаєте з приводу свого здоров'я - збудеться. Саме тому вам просто необхідно вірити у позитивне, чекати настання бадьорого і веселого «завтра» - це гарант не тільки прекрасного настрою, але і відмінного самопочуття. Втім, для більшості представників знака виконати дану рекомендацію зірок зусиль не складе.


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс