Гороскоп

з 22-05-2017 по 28-05-2017

Овен, 21.03-20.04

Новий лікар, знайдений вами за рекомендацією знайомих, справить на вас досить сприятливе враження. Як людина - ласкавим і привітним поводженням - і як фахівець, що відмінно знає свою справу. Принаймні, при першому відвідуванні претензій до нього у вас не виникне - і ви з радістю звернетеся до нього повторно.

Телець, 21.04-21.05

Якщо мігрень - це ворог, що відомий вам не за чутками, на цьому тижні вам належить бути готовим до чергової зустрічі з нею. Будьте у всеозброєнні - ви ж напевно знаєте, що допомагає вам найкраще, так тримайте даний чарівний засіб під рукою. Зірки говорять, що "ворог" може злякатися і відступити без бою.

Близнюки, 22.05-21.06

На цьому тижні всі проблеми, які можуть виникнути у вас зі здоров'ям, будуть так чи інакше пов'язані з молоком. Зірки рекомендують вам замінити його кефіром або йогуртом. Матерям, що годують, не варто в найближчі дні відмовлятися від грудного вигодовування - це чревате неприємностями із травленням у маляти і болями в грудях у мами.

Рак, 22.06-23.07

Тиждень виявиться досить травмонебезпечним. Будьте акуратнішими, виконуючи роботу вдома, перебуваючи за кермом автомобіля, працюючи в офісі за комп'ютером. Заходи, що вимагають довгого користування предметами, котрі несуть у собі загрозу, бажано перенести. Вивчіть правила безпеки назубок і чітко виконуйте їх; це вбереже вас від неприємностей.

Лев, 24.07-23.08

Постарайтеся дотримуватися режиму дня - і як можна суворіше. Всі свої зустрічі та поїздки плануйте заздалегідь, щоб точно знати, коли у вас звільниться час на їжу та сон. Розхитаність і незібраність можуть послужити причиною серйозних проблем зі здоров'ям, наприклад, може прихопити серце - на перший погляд, ні з того ні з чого.

Діва, 24.08-23.09

На цьому тижні вам належить подбати про свої ноги - особливо якщо ви проводите більшу половину дня стоячи або бігаючи з численних справ. Вам на користь підуть контрастні обливання - вони зміцнять вени та повернуть тонус м'язам. Але не варто робити їх безпосередньо перед сном - інакше вам може бути важко заснути.

Терези, 24.09-23.10

У найближчі дні вам варто особливо уважно ставитися до того, як працює ваш кишечник. Намагайтеся уникати всього, що може негативно відзначитися на його функціонуванні - неправильного харчування, стресів, прийому ліків, побічною дією яких є понос або діарея. У зарядку включіть нахили, "велосипед", махи ногами.

Скорпіон, 24.10-22.11

Прислухайтеся до свого організму і намагайтеся давати йому саме те, про що він просить. Тим, хто звик працювати до останнього і падати в ліжко в стані крайньої втоми, необхідно переглянути свій режим дня; подібною поведінкою ви шкодите собі ефективніше, ніж ваш найзліший ворог.

Стрілець, 23.11-21.12

Будьте уважними до свого самопочуття - якщо воно почне поліпшуватися, це означає, що ви перебуваєте на правильному шляху. Відсутність змін повинна вас насторожити; негативна ж динаміка стане ознакою того, що вам необхідно терміново звернутися до лікаря. Підібрані методики вам не підійшли - тому потрібно шукати щось інше.

Козеріг, 22.12-20.01

Вам сподобається якась методика лікування - та настільки, що ви захочете відразу випробувати її у справі. При цьому вам особисто вона буде не потрібна, і ви станете вишукувати "пацієнта" у своєму оточенні. Якщо ви не є лікарем, зірки призивають вас зупинитися, поки не пізно. Фахівцям же, навпаки, вони дають "зелене світло".

Водолій, 21.01-19.02

Ви зіткнетеся з тим, що ваші уявлення про правильне і неправильне, гігієнічне і негігієнічне, корисне і шкідливе розходяться з уявленнями тих, з ким вам доведеться проводити більшу частину свого часу. Будьте готовими прибирати і мити не тільки за собою, але і за своїми "сусідами" - інакше про чистоту можна забути.

Риби, 20.02-20.03

На цьому тижні у вас все буде добре - як ніколи. Ні сонце, ні вітер, ні дощ не нанесуть вашому здоров'ю ніякого збитку - навпаки, ваш імунітет стане міцнішати. Нормалізується тиск; позначаться позитивні зрушення в обміні речовин. Не забудьте подякувати за це зірки - посмішкою, бадьорістю і активною життєвою позицією.


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...
 
Как выбрать затвор поворотный с электроприводом онлайн с доставкой на дом.