Гороскоп

з 17-06-2019 по 23-06-2019

Овен, 21.03-20.04

Будьте уважнішими до свого стану, але не шукайте ознаки захворювання там, де їх немає. Зірки забороняють вам читати науково-популярну літературу про здоров'я, інакше ви знайдете у себе абсолютно всі недуги. Звичайно, ви не повинні ігнорувати симптоми хвороби, що насувається, вам просто не треба ці симптоми придумувати.

Телець, 21.04-21.05

Швидше за все, самі ви будете схильними не звертати особливої уваги на сигнали вашого організму. Однак те, що ви перебуваєте не в кращій формі, стане помітним і для оточуючих. Якщо хтось захоче поговорити з вами на дану тему, вислухайте співрозмовника і вникніть у його слова. Завдяки цьому ви зумієте уникнути серйозних проблем зі здоров'ям.

Близнюки, 22.05-21.06

Цей тиждень зірки рекомендують вам присвятити оцінюванню стану власного здоров'я. Здайте основні аналізи, зробіть ультразвукове обстеження черевної порожнини. Особливу увагу варто приділити відомим вам «проблемним місцям» - як мінімум, вам потрібно відвідати відповідного фахівця.

Рак, 22.06-23.07

Подумайте, що ви можете змінити у своєму житті, щоб стати ще гарнішими, здоровішими та спортивнішими. Глобальних змін зірки від вас не вимагають - трохи скорегуйте режим або раціон, небагато збільште фізичне навантаження, відвідайте косметолога або трихолога. Все це дасть прекрасні результати - особливо, якщо справа не обмежиться разовою акцією.

Лев, 24.07-23.08

На цьому тижні ви будете особливо гостро відчувати недолік відпочинку - зірки говорять, вам у жодному разі не можна заганяти себе, як коня. Якщо почуваєте, що навіть найпростіша праця вам у тяготу - підіть у відпустку; інакше потім вам, з великою часткою ймовірності, доведеться відправитися на лікарняний.

Діва, 24.08-23.09

Не дозволяйте нерадісним міркуванням псувати вам настрій. Ваш фізичний і психологічний стан буде цілком і повністю визначатися напрямком ваших думок - це і добре, і погано. Добре - тому що ви зможете керувати своїм організмом; погано - тому що впасти в депресію набагато простіше, ніж дивитися на життя з оптимізмом.

Терези, 24.09-23.10

Цей тиждень не принесе вам неприємностей зі здоров'ям - якщо ви будете дотримуватися звичайного для себе ритму життя. Будь-які зміни в режимі зірки не схвалюють; і в першу чергу вам потрібно влаштовувати свої справи так, щоб уникнути надто ранніх для вас підйомів. Вони чреваті досить серйозними проблемами із серцем і судинами.

Скорпіон, 24.10-22.11

Найближчі дні ідеальні для заняття аеробними видами спорту. Бігайте і стрибайте на здоров'я - не обов'язково в залі, але, вкрай бажано, щодня. Представники знака, що займаються спортом професійно або довгостроково, зможуть показати особливо видатні результати . Але не забувайте про обережність: травми зараз досить імовірні.

Стрілець, 23.11-21.12

Вірте своїй інтуїції - вона вас не обдурить. А ось довго думати про те, що відбувається зараз із вами або кимось із ваших близьких, не варто. На це є лікарі - якщо ви їм не довіряєте, знайдіть інших, але не намагайтеся зробити за них їхню роботу; однаково не впораєтеся. Зате у ваших силах забезпечити хворого всім необхідним, створити йому затишок і комфорт.

Козеріг, 22.12-20.01

Замисліться нарешті про те, що саме ви їсте. Можливі дві крайності - їжа смачна, але некорисна, і корисна, але несмачна. І та, і інша зараз - неприпустимі. Зірки пропонують вам на цьому тижні придумати для себе новий раціон, що буде сприяти як чудовому самопочуттю, так і радісному настрою.

Водолій, 21.01-19.02

Приділіть особливу увагу овочам і овочевим сокам - але не зупиняйтеся на чомусь одному, щоб не викликати надлишок конкретних речовин або вітамінів. Чим кольоровіше, різноманітніше, веселіше буде ваш салат - тим краще. Напої намагайтеся готувати самі; якщо це неможливо - не заощаджуйте і купуйте найкращі.

Риби, 20.02-20.03

На цьому тижні успіхів досягнуть представники знака, що зазнають складності під час ходіння або, що мають проблеми з моторикою. Ви просунетеся вперед - і досить серйозно; можлива повна або практично повна реабілітація. Прискоренню процесу видужання посприяють будь-які вітамінно-мінеральні комплекси.


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...