Здоров'я

Інсульт боїться соснових шишок

— 24 квітня 2020 —

Інсультом називають гостре порушення мозкового кровообігу, що приводить до структурних змін мозку. Наслідки хвороби залежать від того, наскільки швидко буде надана медична допомога.  Інсульт може носити геморагічний або ішемічний характер.


Акацієвий напій – цілюще зілля проти всіх жіночих хвороб

— 24 квітня 2020 —

У природі існують так звані «жіночі» рослини, які чудово допомагають підтримувати красу та молодість, а ще зміцнюють жіноче здоров’я. Однією з них є біла акація, квіти якої використовують для приготування ліків саме від гінекологічних захворювань.


Чебрець – ефективний натуральний засіб від хронічної втоми й не тільки

— 24 квітня 2020 —

Ця рослина широка використовується як у кулінарії, так і в народній медицині. Довідайтеся про цілющі властивості богородичної трави або чебрецю.


Рятувальний вітамін ставить на ноги після перелому стегна

— 24 квітня 2020 —

Згідно з новим дослідженням американських вчених, після перелому стегна у літніх людей із достатньою кількістю вітаміну D більше шансів стати на ноги.


Нестача вітамінів — ознаки, на які слід звернути увагу

— 24 квітня 2020 —

Найчастіше ми відчуваємо загальну слабкість та втому весною та восени, коли не отримуємо достатню кількість корисних елементів та вітамінів. Але як зрозуміти — які ж саме вітамінів бракує.


Виходимо з поста правильно

— 18 квітня 2020 —

Великий піст - велике випробування для організму. Тих, хто його пройшов, попереду чекає ще одне - вихід з посту. Звичайно ж, у Великдень хочеться з'їсти все і побільше: ковбаси, м'ясо, яйця, паски. Але якщо піддатися цим спокусам, можна заробити проблеми зі шлунково-кишковим трактом.


Корисні й лікувальні властивості вовни

— 18 квітня 2020 —

Знаєте, що в арсеналах наших мамів і бабусь є чимало засобів, завдяки яким можна зупинити й полегшити біль, знизити температуру, причому, такі, що не мають відношення до медикаментів? І якщо вже застуда звалила нас із ніг, то крім звичних нам засобів, чаїв з малиною або гарячого молока з медом, саме таки на допомогу вовняна пухова хустка й може прийти, якщо вона, звичайно, залишилася ще в бабусі в шафці. А, якщо й ні, те альтернативу їй теж можна знайти. І можна сказати, що вона стане панацеєю від приступів мігрені. Тому сьогодні мова йтиме про властивості вовни.


5 простих способів зробити каву суперкорисною

— 18 квітня 2020 —

Про шкоду і користь кави написали вже чимало. Одні вчені доводять корисні властивості цього напою, а інші не втомлюються доводити про його шкідливий вплив на організм. Як би там не було, а кава - один з найулюбленіших напоїв мільйонів людей, тому варто знати головні секрети його вживання.


Звички фрілансерів, які руйнують їх здоров’я

— 18 квітня 2020 —

Багато людей переконані, що робота з дому значно легша і приємніша, ніж з офісу. Але тут не все так безхмарно, як це здається на перший погляд. Люди, які працюють у домашніх умовах, постійно повинні бути дисциплінованими, щоб не знижувати свою продуктивність, а також боротися із деякими звичками, які можуть легко зіпсувати їх здоров’я. Давайте розглянемо основні помилки, яких припускаються фрілансери.


Зоонозні інфекції. Як їм протистояти?

— 18 квітня 2020 —

Припущення вчених, що спалах коронавірусу у Китаї міг поширитися від кажанів до людини через нелегальний продаж панголінів, нині не знаходить підтвердження. Однак зоонозні інфекції ні-ні та й нагадають про себе. Що ж це за хвороби і як від них уберегтися? Про це ми розпитали фахівця - лікаря-інфекціоніста Сергія Васильовича КОРЗУНА.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс