Здоров'я

Які вони "осінні" хвороби і як від них уберегтися

— 25 серпня 2016 —

Літо підходить до кінця і зовсім скоро прийде осінь, яка асоціюється у людей з дощами, холодом, застудою та грипом.


Учені розвінчали концепцію "здорового ожиріння"

— 25 серпня 2016 —

Шведські вчені визнали неспроможною концепцію метаболічно здорового ожиріння. Ця теорія одержала поширення приблизно 15 років тому і припускає, що в деяких випадках зайва вага є фізіологічно нормальною і не приводить до порушення обміну речовин.


Трохи спорту у швидкому ритмі

— 25 серпня 2016 —

Як би це не здавалося банально, але все в житті залежить від нас самих. Ось пригадайте, скільки мотиваційних цитат ми вже прочитали, скільки відео, що призивають "зараз же діяти", подивилися. Однак, незважаючи на все це, ми продовжуємо просто шукати відмовки і виправдання замість того, щоб взяти й почати займатися спортом або хоча б звичайною фізкультурою для підтримки тіла здоровим і гарним. Так як ж все-таки це зробити? Із цим питанням ми звернулися до фахівця - кандидата медичних наук, доцента Тетяни Миколаївни Амеліної.


Про ваше здоров'я розкажуть руки

— 17 серпня 2016 —

Найдивніше, що не тільки організм впливає на стан рук, але й навпаки - руки свідчать про стан організму.


Як позбутися зайвої солі

— 17 серпня 2016 —

Сіль необхідна для правильного функціонування організму. Однак її надлишок приводить до сумних наслідків. Отже, виводимо!


Вовчанка: лікування народними засобами

— 17 серпня 2016 —

Така серйозна недуга, як червона вовчанка проявляється у хворих людей хронічною утомою, запаленням суглобів, виразками на слизовій, підвищеною чутливістю до сонячних променів. Однак найбільш характерним симптомом хвороби є червона висипка на обличчі, що локалізується в області перенісся у формі метелика.


Сокові дієти руйнують печінку

— 17 серпня 2016 —

Фахівці вважають, що таке моно-харчування викликає утому й може стати причиною хвороби печінки. Незважаючи на це останнім часом сокові дієти набирають популярність.


Ученим удалося придушити процес розмноження вірусу імунодефіциту людини

— 17 серпня 2016 —

Ученим з Кембриджського університету й Королівського коледжу в Лондоні вдалося придушити розмноження ВІЛ, заблокувавши отвори в білковій оболонці. 


Як зберегти засмагу: п'ять головних правил

— 17 серпня 2016 —

Що потрібно робити, щоб ваша літня засмага радувала вас як можна довше?


Що робити при зубному болі в подорожі

— 17 серпня 2016 —

Зубний біль з'являється завжди недоречно, особливо якщо ви на відпочинку. Як з'їздити у відпустку й не затьмарити її пошуками стоматолога?Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс