Здоров'я

Як позбутися тріщин на п'ятах

— 6 червня 2016 —

Тріщини на п'ятах, звичайно ж,  самі по собі доставляють масу незручностей, украй хворобливі і не тільки. Адже найбільша небезпека в тому, що ці місця позбавлені будь-якого захисту, через тріщини може проникнути будь-яка інфекція.


Ягода з унікальними властивостями

— 6 червня 2016 —

Усі ми з дитинства любимо черешню, а в чому полягає її користь, знає не кожний. Крім приємного смаку, як відзначають дієтологи, черешня має багатий вітамінний склад. Унікальні корисні властивості цієї ягоди відомі з давніх часів.


П'ять корисних рецептів з кульбаби

— 1 червня 2016 —

Кульбаба - це зовсім не бур'ян, а дуже цінна лікарська рослина. І квітки, і листя, і корені кульбаби багаті корисними речовинами, тому кульбабу іноді називають "жовтим женьшенем".


Ефективне очищення суглобів соком буряка

— 1 червня 2016 —

Буряк дає енергію клітинам, зв'язує токсини, що утворюються в процесі життєдіяльності організму, сприяє їхньому виведенню, поліпшує перистальтику кишечнику, є ефективним лікувальним засобом.


Чи впливає позмінна робота на розумові здібності?

— 1 червня 2016 —

Уже доведено, що робота зі змінним графіком здатна підвищувати ризик розвитку ожиріння, діабету 2-го типу та навіть деяких форм раку.


Аспірин ефективний при вторинній профілактиці інсульту

— 1 червня 2016 —

Прийом аспірину відразу ж після транзиторної ішемічної атаки значно скорочує ймовірність розвитку інсульту в найближчі кілька днів. Про це свідчать результати дослідження, опубліковані в журналі The Lancet.


Зелене світло полегшує стан при мігренях

— 1 червня 2016 —

Дослідницька група з Гарварда разом з ізраїльськими вченими з'ясувала, що зелене світло викликає найменший дискомфорт у хворих, які страждають мігренями.


Алергія залишається проблемою

— 1 червня 2016 —

Ну, хто ж з нас не чув про алергію? А дехто і зовсім добре з нею знайомий, на жаль. Звідки ж така популярність? На думку медиків, значна поширеність алергійних захворювань (ними страждає більше 20 відсотків населення планети) говорить про алергії як про глобальну медичну проблему. В останні 30 років поширеність алергійних захворювань подвоюється кожне десятиліття. Зараз в Україні різними видами алергій страждають у середньому 15-35 відсотків жителів. Як боротися з цими захворюваннями і як мінімізувати їхній шкідливий вплив на наше життя? Про це ми порадилися з фахівцем - кандидатом медичних наук, алергологом вищої категорії Людмилою Забродською.


Обережно, кліщі

— 25 травня 2016 —

Зараз - період активізації кліщів, укус яких може викликати серйозні інфекційні захворювання - енцефаліт і Лайм-бореліоз. Активність кліща починається з квітня і триває по жовтень. Але пік активності - травень і червень. За спостереженнями ентомологів, кліщ найчастіше живе в траві й у невисоких чагарниках, багато кліщів і на березах.


Подорожник: ефективний засіб народної медицини

— 25 травня 2016 —

У листях подорожника міститься каротин, вітаміни С і К, лимонна кислота, фітонциди, ферменти, глікозид, гіркі та дубильні речовини. У насінні подорожника присутні сапоніни, олеїнова кислота, а також вуглеводи.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс