Здоров'я

Герпес на губах: як лікувати

— 25 серпня 2014 —

Герпес на губах - розповсюджене захворювання. Близько 95% населення земної кулі є носієм вірусу герпеса. Багато хто зіштовхувався з герпесом 1 типу, що проявляється на губах, однак не всі надають цьому великого значення. Адже тиждень-інший і все пройде. Виявляється вірус герпеса не такий вже і необразливий, як може здатися на перший погляд.


Що вибрати інгалятор або небулайзер?

— 22 серпня 2014 —

Захворюваннями дихальних шляхів, на жаль, страждають і дорослі, і діти. Неблагополучна екологічна обстановка, вірусні інфекції, алергійні захворювання є причинами виникнення респіраторних захворювань, які загострюються з настанням холодної пори року.


Зміцнюємо нігті: 8 ванночок з ефірними оліями

— 20 серпня 2014 —

Щоб домогтися ідеального вигляду нігтів, ми не шкодуємо грошей на дорогі косметичні засоби. Але часом ефект, обіцяний рекламою, не досягається. У цьому випадку на допомогу прийдуть ванни з ефірними оліями. Їх легко приготувати вдома і отримати не тільки користь для нігтів, але і розслабитися під час процедури. 


Позбутися зайвих кілограмів допоможе плавання

— 14 серпня 2014 —

Практично усі без винятку фахівці спортивної медицини одностайні в думці - оздоровчий біг і плавання - найбільш доступні й оптимальні види фізичної активності, корисні для здоров'я та відновлення організму. 


Заготовлюємо календулу

— 14 серпня 2014 —

Як отримати з невеликої площі багато суцвіть календули?


Сушимо шипшину

— 14 серпня 2014 —

Розкажіть, як правильно сушити шипшину?


Віник - потужна зброя у боротьбі з хворобами

— 14 серпня 2014 —

Перш ніж іти в лазню, ретельно підберіть собі віник, щоб лазневе проведення часу було не тільки приємним, але й корисним.


Укус кліща може мати несподівані наслідки

— 14 серпня 2014 —

За словами американських фахівців, через укуси кліщів виду Amblyomma americanum зростають показники алергії на м'ясні продукти. 


Не крутіть хребет!

— 14 серпня 2014 —

Людина відчуває втому в спині, плечовому поясі та потилиці, коли доводиться довго стояти.


Як знизити рівень «шкідливого» холестерину в крові

— 14 серпня 2014 —

Холестерин являє собою жироподібну речовину, що входить до складу клітинних оболонок. Так само він бере участь у виробленні статевих гормонів. З цього витікає, що і зниження холестерину нижче норми є теж шкідливим, адже недолік холестерину теж приводить до розвитку захворювань.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс