Здоров'я

Відпочинок на дачі

— 15 травня 2013 —

Дача - традиційно популярний у нашій країні літній відпочинок. Особливо актуальна наявність заміського «маєтку» для родин з дітьми. Літо, проведене на дачі, дарує дитині не тільки здоров'я, але й стає часом активного розвитку особистості.


Селера проти зайвої ваги

— 15 травня 2013 —

Фітотерапія здавна застосовується для лікування всіляких захворювань. Цілющі рослини містять багато корисних для організму речовин: білки, вітаміни, вуглеводи, ферменти, гіркоти, дубильні речовини, фітонциди, глікозиди, флавоноїди, ефірні олії, мікроелементи.


Перша допомога при укусах бджіл і ос

— 15 травня 2013 —

Коли вас жалить оса або бджола, навряд чи ви замислюєтеся про те, чи є різниця, адже це однаково боляче. Однак реакція індивідуальна, особливо якщо ви страждаєте алергією на укуси комах. Тому так важливо знати ази «першої допомоги».


Варикоз? Ні, не чула!

— 15 травня 2013 —

Варикозна хвороба за останні роки дуже помолоділа та стала досить розповсюдженою. Раніше вона вважалася хворобою людей літнього віку. На сьогодні це не так. Навіть молоді люди та дівчата 20-25 років піддаються цьому захворюванню. Причини можуть бути найрізноманітнішими. Але найімовірніше - рання гіподинамія. Однак існують способи допомогти собі.


Про хвороби «брудних рук»

— 15 травня 2013 —

Мова, звичайно ж, про кишкові інфекційні захворювання, які в першу чергу діють на травну систему. Викликаються кишкові інфекції, як відомо, різними бактеріями, вірусами та найпростішими мікроорганізмами, а ось проявляються ці хвороби найчастіше дуже схожими симптомами.


«Нестерпні» продукти

— 7 травня 2013 —

Випили молока - у животі почалася «революція», налягли на квашену капусту - з'явилася кропивниця, поїли ковбаси - і весь день почуваєте важкість у шлунку й апатію. Це типові прояви харчової нестерпності. Так лікарі називають будь-які побічні реакції на продукти харчування, крім отруєнь.


Старий знайомий

— 7 травня 2013 —

Кому з садівників не допікав лопух? Спробуй його вирвати - не у кожного вийде, так міцно сидить він у землі.


Квітки акації та наше здоров'я

— 7 травня 2013 —

Період цвітіння акації приємний усім - працьовиті бджоли збирають мед, а людина насолоджується неймовірним ароматом. Але, не варто сильно розслаблюватися. Поки акація посипана квітками, варто подумати про них як про ліки.


Аптечка в подорожі з дітьми

— 7 травня 2013 —

Ви збираєтеся в дорогу, у подорож, на дачу, на відпочинок. Перше, що ви повинні зібрати - аптечку. Ваша аптечка при подорожах з дітьми повинна містити в собі найрізніші види ліків, щоб бути готовим до будь-яких непередбачених ситуацій. 


Як захиститися від весняної алергії?

— 7 травня 2013 —

З кожним роком росте кількість людей, які не дуже радіють приходу весни, оскільки ця прекрасна пора року значить, що вони протягом тривалого часу будуть ходити із закладеним носом і опухлими червоними очима, періодично чхаючи. Одним словом, під час цвітіння різних рослин багато хто з нас страждає алергією. Як свідчать медичні довідники, сама назва “алергія” походить від грецьких слів - allos, що значить  «інший», і ergos, тобто «дія».Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...