Здоров'я

Корисні властивості медової води

— 22 жовтня 2014 —

Медова вода - це воістину приголомшливий засіб, що доступний абсолютно кожному. Позитивний вплив медової води на організм неможливо переоцінити. 


У холодну осінню пору допоможе зігрітися чай з перцем

— 22 жовтня 2014 —

Добре відомі зігрівальні властивості імбирного чаю, але, зараз, коли ціна кореня перевалила за 100 гривень, імбир прекрасно замінить пекучий червоний перець. Чай з перцем - це прекрасний напій, що має лікарські властивості.


Руки потрібно мити спиртом

— 22 жовтня 2014 —

Співробітники великої кількості лікарень США тепер будуть використовувати замість мила спиртовий гель, що швидко висихає. Поширення інфекції в лікарнях є великою проблемою: стан хворих погіршується, мікроорганізми щорічно стають причиною двадцяти тисяч смертей у США. Частіше мікроби переносяться на руках медсестер, лікарів, лаборантів та іншого персоналу лікарні, що контактує з пацієнтами.


Розроблений тест для визначення раку за аналізом крові

— 22 жовтня 2014 —

Нова робота, опублікована в журналі FASEB, присвячена застосуванню методу гель-електрофорезу одиничних клітин (методу Днк-комет) для пророкування ймовірності розвитку онкологічного захворювання.


П'ятірка щоденних продуктів для дітей

— 22 жовтня 2014 —

Для зростаючого дитячого організму дуже важливе правильне харчування, тому мамі необхідно підібрати продукти, які потрібно включати в щоденний раціон дитини.


Переведення годинників на «зимовий» час: як допомогти організму адаптуватися

— 22 жовтня 2014 —

26 жовтня, у ніч із суботи на неділю, Україна перейде на зимовий час. Такий перехід  для організму людини не проходить без наслідків. Як уберегти свій організм від несприятливих наслідків переходу на зимовий час розповідає сімейний лікар Олег Ломін.


Рис на ніч - міцний сон

— 15 жовтня 2014 —

Японські вчені провели дослідження при участі 1164 чоловіків і 684 жінок, щоб вивчити ефект рису, впливаючий на людей.


Гантелі, штанга та силові тренажери поліпшують пам'ять

— 15 жовтня 2014 —

Учені зі США стверджують, що виявили засіб для тренування і поліпшення пам'яті, що набагато більш ефективний, ніж традиційні мнемонічні вправи.


Що лікує чистотіл

— 15 жовтня 2014 —

Матінка-природа дуже щедра, вона обдаровує усіх нас безліччю чудес. Тільки ось люди дуже часто просто відмовляються помічати ці чудеса, навіть якщо вони ростуть у них прямо під ногами.


Кава знижує ризик виникнення діабету

— 15 жовтня 2014 —

Щоденне вживання кави знижує ризик виникнення діабету другого типу. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...