Здоров'я

Ногу звело: перша допомога

— 19 вересня 2012 —

Якщо ви ніколи не відчували судом у литкових м'язах, можете вважати, що вам повезло. Однак багато хто все-таки знає не з чуток про ці тягнучі болі та непідвласні контролю м'язові скорочення, що виникають у найбільш невідповідний час.


Стрункішаємо перед телевізором

— 19 вересня 2012 —

Чесно самому собі зізнайтеся, скільки часу ви проводите перед телевізором? Дві, три години на день. А що ви робите під час перегляду улюбленого серіалу? Тільки не треба лукавити, говорячи, що перед телевізором ви не їсте. Ця шкідлива звичка не обійшла стороною багатьох. А з будь-якими шкідливими звичками потрібно боротися. Звичайно ж, ми не будемо викидати телевізор. Це вже занадто. Краще подумаємо, як з користю для фігури провести час біля блакитного екрана.


Якщо дитина не хоче їсти

— 19 вересня 2012 —

Майже кожній хворобі передує зниження або втрата апетиту. Це може бути наслідком зниження кислотності шлункового соку, гострого гастриту, стенозу шлунка, інфекційних захворювань через інтоксикацію організму, а також пухлин.


Що робити, коли волосся кричить SOS?

— 12 вересня 2012 —

Природа мудра. Вона створила людину та наділила її якостями, не властивими більше ні одній істоті на землі. Більшість із нас навіть не здогадуються про унікальні приховані можливості свого організму.


Поліпшуємо стан при місячних

— 12 вересня 2012 —

Організм жінки щомісяця переживає серйозний гормональний дисбаланс. Він викликаний перепадами настрою, дратівливістю та фізично неприємними відчуттями. Ці страждання можна полегшити, не піддаючи себе значним перепадам у гормональному рівні.


Рибна дієта. Мінус 5 кг за 10 днів

— 12 вересня 2012 —

Ця нескладна дієта підходить для тих, хто мріє омолодити організм і стати трохи стрункішим. Усього за 10 днів рибної дієти можна скинути від трьох до п'яти кілограмів зайвої ваги. До того ж таке харчування допоможе захиститися від серйозних захворювань: атеросклерозу, депресії, від проблем із серцево-судинною системою.


5 найпоширеніших дитячих хвороб

— 12 вересня 2012 —

Для батьків немає нічого тривожнішого, ніж дитяча хвороба. Усілякі вакцини та ліки скоротили кількість дитячих хвороб і полегшили боротьбу з ними, однак фактор ризику залишається.


Дисбактеріоз - не хвороба, а супутній стан інших недуг

— 12 вересня 2012 —

Термін «дисбактеріоз» на сьогоднішній день є надзвичайно розповсюдженим як серед лікарів, так і серед пацієнтів. Приблизно 70% населення світу хворіють на дисбактеріоз.


Три помилки в їжі, які ведуть до ожиріння

— 5 вересня 2012 —

Хоча прийом їжі це важлива складова нашого життя, але не всі люди вміють правильно їсти. Про три найгрубіші помилки у прийомі їжі.


Ехінацея завжди на варті - зберігає здоров'я і красу

— 5 вересня 2012 —

Диво-рослина ехінацея пурпурна, що переважає за своїми цілющими властивостями легендарний женьшень - природний цілитель і страж вашого здоров'я. Можна без усякого перебільшення сказати, що ехінацея швидко і ефективно лікує величезну кількість хвороб без побічних дій, звикання та зниження ефективності препаратів, що отримуюють із неї.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...