Здоров'я

Липень - ідеальний час для схуднення

— 3 липня 2013 —

Яскраве сонце, довгий день, гормональні й емоційні сплески активно сприяють скиданню зайвих кілограмів. Причому саме за рахунок жиру, що накопичився за зиму.


Народні рецепти від алкоголізму

— 3 липня 2013 —

Для лікування алкоголізму застосовуються кілька трав - копитень, чебрець, плаун-баранець.


Яблука поліпшать фігуру

— 3 липня 2013 —

Вони допомагають нарощувати м'язи й боротися з зайвими жировими відкладеннями. Головне - не чистити їх від шкірки.


Новий сорт чорної малини - потужний засіб проти раку

— 3 липня 2013 —

Учені вивели унікальний сорт чорної малини. Вони заявляють: це найкорисніша ягода. Сорт називається Mac Black. Крім більш яскраво вираженого смаку, ягода багата живильними речовинами й антиоксидантами, що запобігають розвитку рака, пише "The Daily Mail".


Як визначати правильний розмір порцій їжі за допомогою «правила рук»?

— 26 червня 2013 —

Ми переїдаємо. Постійно. Задайте собі просте питання: «Коли я був по-справжньому голодним востаннє?» Частіше ми харчуємося за розкладом, навіть тоді, коли зовсім цього не хочемо і не відчуваємо почуття голоду. Якщо складно контролювати час їжі, то можна контролювати порції, які споживаємо. Можна рахувати калорії, але це жахливо напружує. А можна знати просте «правило рук», що допоможе вам швидко визначати розмір порції, необхідний вам.


Форма тіла як індикатор вашого здоров'я

— 26 червня 2013 —

Хочете визначити тип власної фігури? Встаньте перед дзеркалом, подивіться на своє відображення й спробуйте його зіставити з формою груші, яблука, піскового годинника або колони. Для чоловіків, до речі, будова тіла порівнюється всього лише з яблуком, колоною або пісковим годинником.


Від головного болю можна позбутися і без таблетки

— 26 червня 2013 —

У вас головний біль, а таблетки немає. Не варто панікувати. Існує ряд екстрених заходів, здатних зняти головний біль і без таблеток. Вибирайте самі, що вам найбільше підійде.


Комора вітамінів

— 26 червня 2013 —

Чорна смородина у свіжому вигляді (без цукру) може далеко не всім сподобатися на смак. Однак хімічний склад цих ягід наділяє їх цінними лікувальними властивостями.


Подагра відступить

— 26 червня 2013 —

При відкладенні уратних солей у суглобах розвивається подагра. Причиною цього захворювання вважається порушення обмінних процесів, викликане неправильним харчуванням. Коли людина вживає багато м'яса та напівфабрикатів, у її організмі відкладаються солі. Позбутися від них можна, дотримуючись суворої дієти і приймаючи лікарські засоби на основі трав.


Найжорстокіший спосіб суїциду

— 26 червня 2013 —

Як відомо, у Древньому Китаї іноді використовували передозування солі як спосіб звести рахунок із життям. Такої мети 19-літній американець, що ледве не вмер через передозування натрію, перед собою не ставив, але... Він випив більше літра соєвого соусу на спір.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс