Здоров'я

П'ять домашніх масок для рук

— 27 березня 2013 —

.


Сім правил для жінок, яким за тридцять

— 27 березня 2013 —

Коли вам за тридцять, можна сказати, що життя дивовижне та прекрасне. Власне таким воно і є. Тільки те, що ще вчора давалося вам у вигляді бонусу, сьогодні доводиться добувати важкою працею. Пройшли ті часи, коли очі горіли від надлишку молодості, а шкіра сама по собі світилася.


Гарбуз приховує в собі секретну зброю проти раку підшлункової залози

— 27 березня 2013 —

Університет Колорадо з'ясував, що сік гіркого гарбуза не дає раковим клітинам підшлункової залози перетворювати цукор. Це позбавляє ракові клітини енергетичного підживлення, у результаті вбиваючи їх.


Навесні для жінок корисний хміль

— 27 березня 2013 —

У період весняного гіповітамінозу на жінок сприятливо діють рослинні препарати та рослини з великим вмістом фітогормонів, зокрема здавна розповсюджений в Україні хміль.


Арахіс корисний для серця

— 27 березня 2013 —

Відомо, що вживання солоних і смажених продуктів завдає шкоди судинам. Однак і тут є виключення з правил. Одним з них виявився солоний арахіс - популярна закуска до пива.


Ожирінню сприяє не жир, а цукор

— 27 березня 2013 —

Фахівці зі здорового харчування стверджують, що саме цукор є головним винуватцем епідемії ожиріння, а не жир, як люди звикли думати.


Використання кисломолочних продуктів у лікувальних цілях

— 27 березня 2013 —

Сучасна медицина стверджує, що регулярне споживання кисломолочних продуктів зміцнює здоров'я та подовжує життя. Всі кисломолочні продукти (кефір, ряжанка, варенець, кисляк, ацидофільне молоко, кумис, чал, йогурт) поліпшують апетит, мають легку проносну дію, а також виводять радіонукліди, солі важких металів, токсини й шлаки.


Запаморочення: хвороба або симптом?

— 27 березня 2013 —

Запамороченням можна назвати відчуття мнимого крутіння свого тіла, предметів, що оточують, або крутіння усередині своєї голови. Подібне відбувається, якщо швидко обертатися, наприклад, на каруселі. Однак, якщо запаморочення виникло без видимої причини, це може бути симптомом якого-небудь захворювання. Як правило, воно супроводжується почуттям нестійкості, імітуючи мниме «падіння з висоти», а також почуттям порожнечі під ногами.


Сім найкорисніших продуктів для суглобів

— 20 березня 2013 —

Чому суглоби нас підводять? І чим їм допомогти, щоб міцно триматися на ногах? 


Насіння льону вилікує серце та шлунок

— 20 березня 2013 —

Насіння льону - найбагатше природне джерело з унікальними діючими речовинами. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...