Ваш дім

Як підготувати підлогу під лінолеум

— 22 серпня 2012 —

При настилі лінолеуму велике значення має підготовка підлоги. Від якості проведених робіт залежить довговічність лінолеуму.


Чим топити камін?

— 15 серпня 2012 —

І в солідних заміських котеджах і в невеликих дачних будинках, багато хто використовує різноманітні каміни або стильні металеві пічки, що віддалено нагадують традиційні «буржуйки». Камін або пічь в будинку не тільки створюють елегантну та затишну атмосферу, вони ще і відмінно обігрівають житло. І отут виникає питання - чим же найкраще топити камін або пічку?


Як усунути накип у чайнику

— 15 серпня 2012 —

Якщо для того, щоб приготувати чай, ви використовуєте звичайну воду з-під крана, то на стінках чайника з часом неминуче утвориться шар накипу. Як самостійно усунути накип зі стінок чайника за допомогою підручних засобів? Можливо, вам зможуть допомогти рекомендації, наведені нижче.


Як позбутися від мушок на кухні?

— 15 серпня 2012 —

Серпень - пора багата не тільки на фрукти та овочі, але і на настирливих комах. Багато кому знайома картина, коли над тарілкою з фруктами, залишеною на кухонному столі, з'являється рій маленьких мушок. Як же позбутися від них?


Пластикові панелі для ванної - практично і недорого!

— 8 серпня 2012 —

Одним із кращих варіантів обладнання ванної кімнати є керамічна плитка. Однак на її монтаж іде досить багато і часу, і сил. Крім того, її укладання краще довірити фахівцям, що мають досвід роботи в цій області, оскільки цей процес недбалості не терпить.


Як правильно розрахувати необхідну кількість елементів для монтажу водостоку?

— 25 липня 2012 —

Якщо говорити спрощено, то водостічна система складається з жолобів із заглушками, ринв, лійок, колін стічної системи та кріплення - хомутів і кронштейнів для жолоба.


Як заощадити на ремонті?

— 18 липня 2012 —

Якщо робити косметичний ремонт самим можна істотно заощадити! Пропонуємо вам 10 способів!


Укладання ламінату своїми руками

— 11 липня 2012 —

Зробити укладку ламінату своїми руками не так складно, як здається на перший погляд. Наша стаття допоможе вам зробити це самостійно!


Ремонт кухні: корисні поради

— 26 червня 2012 —

Облаштованість власного житла - завдання важливе та відповідальне для кожного власника квартири або будинку. Часто ремонт стає каменем спотикання. Але не варто цього боятися, адже в результаті будь-яке приміщення перетвориться, стане затишнішим та свіжішим, потрібно лише потерпіти.


Вентиляція підвалів та льохів

— 13 червня 2012 —

Вентиляція льохів і підвалів - одна з найбільш важливих умов ефективного їхнього використання. З одного боку, у непровітрюваному приміщенні з застійним повітрям овочі гниють. З іншого боку, при наявності протягів коренеплоди засихають. З цієї причини необхідно налагодити такий повітрообмін, щоб у льосі створювався нормальний температурно-вологісний режим.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс