Ваш дім

Як позбутися комарів

— 10 червня 2015 —

Настирливі комарі здатні зіпсувати найпрекрасніший відпочинок. І часом навіть магазинні засоби не в змозі їх віджахнути. Тому довіртеся краще перевіреним натуральним ідеям. Спробуйте сім ароматів, які допоможуть вам відігнати докучливих комах.


Новий дах поверх старого

— 3 червня 2015 —

Найпоширеніша проблема приватних будівель - дах, що протікає. Здавалося б, у такому випадку терміново потрібен капітальний ремонт, але не завжди у домовласників є на це необхідна сума грошей і час. Сьогодні вирішити подібну проблему можна досить практичним і недорогим способом - за допомогою ондуліну.


20 причин придбати масляний аерозоль

— 3 червня 2015 —

Проникаюче масляне мастило має бути в кожному будинку! Це чудовий засіб у балончику - універсальний, спектр його використання дуже вражає. 


Безладдя - причина неприємностей і нещасть

— 3 червня 2015 —

Практично в кожному будинку періодично буває невелике безладдя. Іноді людям просто бракує часу на прибирання. А іноді, на жаль, це явище постійне. Найчастіше воно викликане лінню господарів. Отоді потрібно бити тривогу, тому що будинок, у якому є присутнім безлад, притягає неприємності і нещастя. 


Технологія випалу деревини

— 27 травня 2015 —

Дерево - натуральний, а тому вразливий матеріал, що має потребу в обов'язковій обробці антисептиками й антипіренами. Здавалося б, це аксіома, яка не вимагає доказів. Але, як не дивно, існує спосіб захисту без застосування «хімії». Мова йде про японську технологію Shou Sugi Ban, або «томління кедра».


Три бюджетних способи зробити рушники чистими. І ніякої хімії!

— 27 травня 2015 —

У вас напевно знайдуться на кухні рушники, стан яких залишає бажати кращого. Сік, шоколад, червоне вино, іржа - чого тільки не побачиш на кухонних рушниках. І будь ви хоч тричі акуратною й охайною господаркою, плям однаково не уникнути. 


Як позбутися плям поту на речах?

— 20 травня 2015 —

Виділення поту - це природний процес організму, у результаті якого страждають наші речі. Досить складно виводити з одягу плями поту. Практично неможливо вивести застарілі плями поту, тому плям варто позбуватися поки вони ще свіжі.


Перемо речі з мохеру правильно

— 13 травня 2015 —

Мохер - це вовна ангорських кіз. Речі з нього дуже затишні, приємні на дотик, при цьому вони теплі та легкі. Одяг з такої пряжі належить до делікатного, і вимагає до себе відповідного відношення.


Декоративний чохол для квіткового горщика зі старих речей

— 13 травня 2015 —

Чи не занадто багато на дачі зібралося старих, потрісканих горщиків? Квітковий горщик плюс фантазія зроблять справжнє диво. Цього разу будемо шити вбрання в сільському стилі.


Як боротися з жуком-червицею

— 13 травня 2015 —

Жуки-червиці жеруть мій будинок! Саме жеруть. Іноді вночі мені здається, що я чую хрускіт дерева, що перемелюється їхніми малюсінькими щелепами. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс