Ваш дім

Сушарка для цибулі своїми руками

— 12 липня 2017 —

Відомо, що готовність цибулі до збирання визначається за станом пір'я – воно починає жовтіти й вилягає, шийка цибулі стає тонше і м'якше.


Як видалити цвіль із пральної машини за допомогою натуральних засобів?

— 5 липня 2017 —

Для того, щоб очистити свою пральну машину від цвілі або запобігти її появі в майбутньому, бажано використовувати цю домашню суміш хоча б один раз на два тижні, а ще ретельно висушувати гумовий ущільнювач.


Годівниця для птахів своїми руками із чашки та блюдця

— 5 липня 2017 —

Щебет і спів птахів, мабуть, нікого не залишить байдужим. Вважається, що слухати пернатих дуже корисно, таким чином зникають тривоги, хвилювання, нервова система заспокоюється, а людина приходить у збалансований, рівний і умиротворений стан душі. Для того, щоб ваш сад на дачі облюбували крилаті співуни, зробіть кілька годівниць-поїлок для птахів. Годівниця для птахів своїми руками стане не тільки місцем трапези пернатих, але й витонченим декором садової ділянки.


Як самостійно знайти воду на ділянці

— 27 червня 2017 —

Правильне визначення місця для будівництва колодязя — завдання першорядне. Особливо це важливо, якщо ділянка ще не забудована, адже набагато раціональніше спочатку вибрати максимально сприятливе місце для колодязя й уже з урахуванням цього освоювати іншу територію.


Диван з фанери, який можна зробити за день

— 27 червня 2017 —

Ось без жартів: ви дійсно подужаєте зробити такий диван своїми руками! Наймодніший дизайн, розмір будь-який, працює як диван, ліжечко дитини або доросле спальне місце. Ну й найважливіше: уже ввечері у вашому будинку буде стояти новий предмет меблів. І вашої гордості!


Навіщо і як збирати дощову воду на дачній ділянці

— 21 червня 2017 —

Води багато не буває, тим більше на дачній ділянці. Вода — це й полив, миття підлоги, машини, поїння домашнього птаха, і запас на всякий пожежний випадок. Для тих, хто зацікавився даним питанням, можна пояснити, що збір дощової води ділиться на два способи: використання водостоків даху; через системи водозбору.


Як доглядати за водонагрівачем

— 21 червня 2017 —

Сьогодні водонагрівачі вже встановлені в багатьох будинках. Однак далеко не всі їхні власники мають знання про те, як правильно обслуговувати дані побутові пристрої.


Прості способи очистити праску

— 14 червня 2017 —

Так, до всіх цих трюків ми можемо вдатися в екстреній ситуації, коли треба «рятувати» свою праску і свої речі. Але найкраще не забувати про маленькі хитрості й під час щоденної експлуатації цього побутового приладу, так ви зможете уникнути його надмірного забруднення.


Як використовувати перекис водню

— 7 червня 2017 —

Перекис водню є в кожному будинку. Саме він — перший помічник при подряпинах, порізах і ранках. Але ж це далеко не всі його можливості!


Як захиститися від комарів: найпростіші способи

— 7 червня 2017 —

Якщо ваша дача або будинок перебуває посередині лісу, це майже завжди означає, що навала комарів неминуча. Позбутися літаючих кровососів вам допоможуть ці прості й ефективні поради.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс