Ваш дім

Як позбутися від шашеля-червиці

— 28 серпня 2013 —

Шашіль-червиця - це шкідник, який поселяється в дереві та проробляє наскрізні ходи. Якщо вчасно не почати боротьбу, то від дерева залишиться одна потерть. Жук-шашіль може поселятися в саду на деревах і вдома на меблях. Найбільш ефективний метод боротьби - це просто спалити заражену деревину, але, на жаль, так вчинити не завжди вдається.


Як навести порядок у домі «бабусиними» засобами?

— 28 серпня 2013 —

Як багато різних чудодійних засобів зараз виробляється! Щоб полірування блищало й килим був пухнастим, щоб вивести плями будь-яких сортів і щоб улюблений махровий халат був м'яким, щоб кахель у ванній блищав і унітаз був бездоганно чистим... Перераховувати можна довго. А як жили наші бабусі без усієї цієї пишноти, чим вони мили, чистили, прали, виводили плями? Пропонуємо згадати старі добрі способи наведення порядку в домі вже майже забутими способами, вони адже не такі вже і погані! 


Як обкласти саманний будинок цеглою

— 21 серпня 2013 —

Саманний будинок, побудований із саморобної цегли, дуже екологічний і комфортний. Завдяки особливому складу стін (глина і трава), у ньому прохолодно влітку й тепло взимку. Однак зовнішній вигляд саманного будинку найчастіше залишає бажати кращого. Щоб зробити стіни більш міцними і гарними, спробуйте обкласти будинок цеглою.


19 серпня православні відзначають Преображення Господнє - Яблучний Спас

— 14 серпня 2013 —

Преображення Господнє є одним з найбільш шанованих православних свят, що відзначається 19 серпня та у народі називається Яблучним Спасом. Це свято присвячене згадці про Преображення Ісуса Христа перед учнями на горі Фавор, незадовго до його розп'яття.


Пастка для плодових мушок

— 14 серпня 2013 —

Зараз у самому розпалі сезон заготівель, і починають долати дрібні мушки. У серпні-вересні їх взагалі якісь незліченні полчища! І ніяк від них не позбутися!


Ландшафтний мегациркуль

— 14 серпня 2013 —

Садовий інструмент мегациркуль збирається за 20 хвилин з майже будь-яких палиць. Для того, щоб зібрати найпростіший варіант такого циркуля, вам будуть потрібні три довгих тонких бруски (якщо вони будуть масивними, вам фізично важко буде користуватися інструментом) і три цвяхи.


Як відвадити міль

— 13 серпня 2013 —

Хто стикався з проблемою знищення молі в домашніх умовах, імовірно, помічав, що ні механічний лов метеликів, ні розкладання таблеток  не гарантують захисту наших речей. Чому, запитаєте. Так тому, що сам метелик тканини не їсть.  Головні шкідники, які псують наші шуби, хутряні пальто, натуральний трикотаж, килими, м'які меблі - це личинки молі - маленькі гусениці. З цього слідує: у тому, що нам відразу доводиться прощатися з дорогими речами, винувата не міль, а ми самі. 


Саморобний килимок для ванної

— 13 серпня 2013 —

Саморобний килимок для ванної - чому б і ні? Ось як можна легко зробити килимок розміром 40 х 50 см власноруч.


Триколірні кішки - триколірне щастя

— 7 серпня 2013 —

Напевно, кожний, хто любить кішок, не раз чув у своєму житті відоме повір'я, що триколірні кішки в будь-який будинок приносять щастя й особливе заступництво. Причому особливо цінними вважаються білі кішки з чорними та рудими плямами: білий колір символізує чистоту, чорний - уміння боротися зі злими духами, рудий - здатність відганяти хвороби і приносити в дім золото. Саме на такому різновиді офарблення і будуються багато повір'їв.


Перший Спас Медовий

— 7 серпня 2013 —

14 серпня - день, багатий святами, і тому має безліч назв у народі: Перший Спас, Медовий Спас, Спас на воді, Спасівка, Маковій, Ласун, Медове свято, Бджолине свято. Найважливіше православне свято - Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс