Ваш дім

Книги - джерело... пилу

— 13 листопада 2013 —

Особливо помітно, скільки його накопичується на книжкових полицях влітку, коли відкриті вікна. А якщо книг багато, і до того ж нагромадилися стоси журналів, які ніяк не можна викинути, уявивши, скільки сил і часу буде потрібно, щоб навести порядок у домашній бібліотеці, навіть починати не хочеться.


П'ять правил поводження з грішми. Поради біоенергетика

— 13 листопада 2013 —

У кожної людини є мета в житті: отримати освіту, купити машину, квартиру, зробити ремонт, дати освіту дітям, щоліта відпочивати на морі, і бажано в Єгипті або Туреччині. І для всього цього потрібні гроші. Але, виявляється, важливо не тільки вміти заробляти, але й правильно поводитися з ними. На цей рахунок у біоенергетика Наталі МАЛЯРОВОЇ, повідомляє gaseta. ua, є п'ять правил, якими вона готова поділитися з усіма. 


Як боротися з конденсатом на склі

— 6 листопада 2013 —

Вирішити проблему запітнілих вікон можна двома способами: зменшити вологість приміщення або підняти температуру скла. Найкраще використовувати обидва.


Моє тепло - моє багатство

— 6 листопада 2013 —

Мати міцний будинок добре, а теплий - ще краще. У цьому питанні нам з вами допоможе величезна кількість різних матеріалів під загальною назвою утеплювачі.


Колодязь - садовим буром

— 30 жовтня 2013 —

Коли я зібрався робити колодязь, наша ділянка була не тільки повністю освоєною, але й ґрунтовно забудованою. Будинок, підсобка, альтанка, лазня, теплиця, дерева та клумби - місця для будмайданчика на шести сотках просто не залишалося, ніяку техніку підігнати було неможливо. Було потрібно знайти інший шлях рішення задачі. Зрештою свою свердловину я пробурив звичайним садовим буром. Звичайно, довелося спочатку приготувати деяке додаткове встаткування. 


Як створити затишок і порядок у домі. Корисні поради

— 30 жовтня 2013 —

Існує просте правило, що допомагає підтримувати дім у порядку: чим менше мотлоху, тим менше часу потрібно на прибирання. А щоб виявити цей самий мотлох, скористайтеся однією з наведених нижче методик.


2 листопада - Всесвітній день чоловіків

— 30 жовтня 2013 —

Не дивуйтеся, чоловіки, якщо 2 листопада ваші мами, дружини, кохані поздоровлять вас зі святом.


Паяємо алюміній

— 30 жовтня 2013 —

Часто домашні вмільці зіштовхуються з ситуацією, коли потрібно припаяти алюмінієвий провід або запаяти шов на листовій алюмінієвій деталі, але як це зробити, знають не всі. Пропонуємо вам познайомитися зі способами пайки.


Безпечне відбілювання одягу. Правда чи міф?

— 23 жовтня 2013 —

У наш час хімічна промисловість просунулася у своїх відкриттях дуже далеко. На сьогоднішній день відомо більше 27 мільйонів органічних сполук, частину яких ми в різному вигляді використовуємо в побуті. Але чи всі вони такі вже безпечні для нашого здоров'я, як указує виробник? Давайте в цьому розберемося.


Догляд за парасолькою

— 23 жовтня 2013 —

Парасолька - одна з важливих деталей нашого екіпірування в дощові дні. Яких тільки парасольок немає в продажі: яскраві, строкаті, великі та маленькі - вони зможуть прикрасити ваше вбрання і навіть у найдужчий дощ дозволять вам виглядати красиво і трішки загадково. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс